Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KonradA4troop

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KonradA4troop

  1. Taka tam fotka ze spotu. Niedługo rozpoczynamy etap zmian wizualnych. Obecnie zawieszenie się składa, a konkretnie wahacze "banany" z Meyle HD, Silentblocki, sworznie wahaczy poprzecznych Lemforder, stablilizatory przód i tył z S4 B8, łączniki stabilizatorów i gumy mocujące Lemforder. Następnym krokiem mechanicznym będzie montaż przekładni servotronic, żeby uzyskać jak najlepsze prowadzenie auta. PS. Zapomniałem dodać. Skoro przekręciłem sobie z welurowych foteli do obecnych isofixa, dobrze by było mieć również wyłącznik airbagu, w związku z tym, cała nowa wiązka schowka, oraz ta do słupka A wpadła.
  2. Ja na razie zawieszenie / lakiernik / servotronic / koła ogarnę, w tej kolejności, ale też się pojawi, bo robi robotę. NelsonPL ta "żadna rewelacja" zmienia całe wnętrze, tutaj wygląda świeżo i ładnie, a u ciebie jak stary kondon. :p
  3. Ja ci już mówiłem, ale to nic, jeszcze raz, za**bista, mega pasuje ci do auta, powinien tak z fabryki wyjechać.
  4. Jest ok, ale tablice daj wyżej, w tym ustawieniu może ci przysłaniać lekko icek. Zrób poziom z przestrzenią między lampa/kratka halogenu i będzie git.
  5. No i kolejna rzecz siedzi, grzana kanapa podłączona. I to by było na tyle póki co jeśli chodzi o środek. Czas pomyśleć o czymś z zewnątrz.
  6. Mega ładnie to wygląda. Czysto, ładnie, świeżo.
  7. Sztosik furka, tak btw allroad, ale jakby go trochę posadzić, dać inne koło, szerzej odsadzone to byłby fajny kocur.
  8. Sztosik, chociaż logo w chromie bym zostawił.
  9. Wszystko działa. :V P2015, klapy kolektora do zrobienia, Wyzyk Wyzyk będzie miał zajęcie. ale to jeszcze nie teraz, powoli.
  10. No teraz to już po prostu wygląda tak jak chciałem, w środku, dekory miały być dopełnieniem całości no i są, a swego czasu były jedną z głównych rzeczy. Ja zacząłem rezać auto od zupełnie innej strony niż cała reszta, ze względu na "chwytanie okazji" i dostępność danych części. Co do dekoru licznika, owszem myślałem na piano, ale musiałby być to dekor liftowy z chromowaną ramką. Póki co nie razi mnie to, pasuje pod kolor lakieru. Raczej standardowo, kwestia czasu.
  11. Totalnie nic się nie dzieje. Wnętrze uważam za skończone, jeszcze może drobne elementy doposażenia się tutaj pojawią, ale wizualnie skończony. Teraz czas z zewnątrz coś podziałać.
  12. Mega siedzi, to samo koło chcę do siebie wrzucić, tyle że w graficie. Czekam na efekt końcowy, wraz z tymi "bananami" hamulcowymi. Tak btw za ile dorwałeś akebono jeśli to nie tajemnica?
  13. Jak widać niektórych to jeszcze może dziwić, a takie rzeczy były jeszcze w latach 90, w a4 b5 i passacie b5. Ja w swojej a3 8l z 97r. to już miałem, wraz z szyberdachem.
  14. Do 10 tyś max, jak wiem że nie wyrobie się w terminie to zmieniam wcześniej, zazwyczaj co 8-9tyś. Co do ubytków oleju też nie zaobserwowałem żeby coś ubywało.
  15. No mnie bardziej ciekawi kwestia ile silnik wytrzyma, bo reszta to typowe elementy eksploatacyjne. Na razie motor odpukać bezproblemowy, jak i jego osprzęt, zobaczymy dalej.
  16. 408tyś km, jeszcze by pewnie trochę pojeździły na upartego bo wylane nie były, ale już były bardzo słabiutkie.
  17. OEM to właśnie Oryginalne... weź się zajmij tą swoją padaką i lewarkami które ci aso wciska w innym kolorze a ty na siłę wszystkim wmawiasz że jest ok. A jak masz już pisać i śmiecić swoją głupotą komuś pod postem to dowiedz się trochę na dany temat. "OEM to skrót od angielskiego wyrażenia Original Equipment Manufacturer"
  18. Podłokietniki akurat ori, kilka postów wcześniej są fotki i opis jak je kupiłem.
  19. No ja mam akurat Oryginalne, ale jak widać NelsonPL nie zna słowa OEM.
  20. Takie też posiadam, wnętrze powoli kończe jeszcze pdc przód i el klapa mnie czeka z doposażania. Teraz są plany z zewnątrz żeby trochę tu podziałać, koło, progi sline, 2 rury, dyfuzor, lotka, grill itp. A no i servotronica jeszcze mi brakuje.
  21. Coś tam się dzieje. Wpadł zawias 1BE, wraz z nowymi amortyzatorami sachs, taka ciekawostka, przednie amory były jeszcze fabryczne. No i wreszcie fotele. Obecnie wywiezione do detailera, żeby je trochę ogarnął, pranie, do tego skóre wypadałoby podmalować no i generalnie przygotowanie do montażu. Kupiony komplet z tunelem i boczkami, a co do ich wypasu mamy tutaj grzanie foteli przednich, grzanie tylnej kanapy, el. lędźwie, wysuwane podudzia, QQ1, pakiet schowków (schowki pod fotelami, plecy foteli z siatkami, podłokietnik McDonald's w kanapie).
  22. Tej felgi do siebie szukam. Ładnie u ciebie to gra z całą resztą.
  23. A to nie był czasem Lemforder?
  24. Oczywiście, ale to za jakiś czas, na razie chwilowo przerwa w modach do wakacji, dalej zobaczymy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.