Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KonradA4troop

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KonradA4troop

  1. No, no ta fela i zacisk robi robote.
  2. U mnie CAGA, rzekomo CAHopodobne, wzięło 2 setki na 20tyś km jak kiedyś go z wymianą przeciągnąłem, a tak to nic. Dodam że auto z b.dużym przebiegiem.
  3. Był polift, jest przedlift? Why? Furmana fajna i nawet wyposażona, daj więcej fot i za dnia bo mało co widać.
  4. Kamerki, Gałka i inne rzeczy muszą być z aso, bo to must have, ale opony, wahacze itp. już mogą być w zamienniku. :V No tak, to logiczne... swoją drogą też robie zawieszenie teraz przód, ale ja na twoim miejscu wrzuciłbym lemfordera, tak jak na 1 montaż szedł.
  5. No, no, bardzo ładnie porezana, z gustem, oby tak dalej.
  6. KonradA4troop odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No kłóciłbym się tutaj, bo o ile pokrętło od głośności jest na wcisk, tak to 2 ma pod sobą taki trzpień na którym jest taka blokada "koronka", taki no pierścień. Ja u siebie jak je wymieniałem to wyjmowałem cały panel i rozkręcałem.
  7. I masz właśnie pokrętło od lifta, mówiłem, dziękuję. :V
  8. Lepiej niech nie wymienia, bo i przyciski mu wcisną w innym kolorze. XD Dadzą mu żółte a on powie że po VIN tak ma być.
  9. ASO w Bangladeszu ci to sprawdzało? Gałka nie ma nic do podsufitki.... powinienneś mieć dokładnie taką jak ja mam u siebie. Chyba że robisz sobie w środku Harlekina, to jak tak to się nie wtrącam.
  10. Ty ślepy jesteś? przecież widać że farba schodzi z pokręteł, kierownica jest wytarta i brudna przede wszystkim, a gałka na 100% jest w innym kolorze, powinna być w tym samym kolorze co masz tunel środkowy (te plastiki po bokach) a widać że jest zupełnie inna. Jak nie wierzysz wbij do mnie do tematu, bo mam taką samą tylko że z perforacją i sobie porównasz.
  11. Ogarnij to wnętrze, bo zajechane jak cygańskie sandały. Kierownica do ogarnięcia, panel mmi wydrapany, wyświetlacz też masz do ogarnięcia, to tak na szybko z tego co widać. Ogarnij to bo psuje całokształt. Ta gałka coś ci kolorem od reszty odbiega, u mnie się zgrywa z kolorem plastików i reszty a u ciebie jest szara. Nie znam dokładnie wszystkich nazw kolorów wnętrz, ale czy czasem ci nie wcisnęli gałki szary achmat do wnętrza w czarnym soul? Żeby nie było mieszek też odbiega kolorem, coś tu się nie zgadza.
  12. Nie jestem pewny, ale chyba w pakiecie czerń i nie wiem czy też przy 3ltr nie było ori piano w przedlifcie (pewnie kwestia zamówienia), kiedyś o tym czytałem. Poprawcie jeśli się mylę. Co do Amorków chyba też mnie to czeka, bo też rzuca przy wyższych prędkościach.
  13. Ja wiem, ale skoro Nelson pisze że po Vinie to niech poda kod wyposażenia.
  14. No to podaj kod wyposażenia chociaż odnośnie gałki jak już vinu nie chcesz. XD
  15. Dzisiaj walentynki, nie obrażaj Nelsona niuńki, pewnie dzisiaj będzie romantyczny wieczór przy świecach, albo... rurze wydechowej... :E Sorry nie mogłem się powstrzymać, już nie komentuje.
  16. Tylko szkoda że na innej wysokości, ja bym rezał do kompletu jeszcze niżej.
  17. Nie ma map bez DG ale tylko dla CGLC, czy ogólnie dla 2.0tdi? sam rozważam coraz bardziej program, ze zmianą t, lecz właśnie ciekawy jestem jak to z tą mapą, bo ja właśnie mam tą bez DG.
  18. No nawet spoko, ale jak z tyłu to i po bokach by pasowało coś jeszcze dorzucić.
  19. No dobra ok, zaczynasz rezać, tylko w takim razie dlaczego tu jest aż 27 stron, skoro z tych wszystkich "modów" powinna być 1, max 2 strony??? LoL Tak jak koledzy wyżej, na forum są dużo ciekawsze tematy które umierają śmiercią naturalną, a to coś ma 27 stron. XD
  20. Nie ma sensu komentować tego już nawet w ten sposób, cała strona komentarzy została usunięta.
  21. Nie rozmyśliłem się, ale widzę że reszta też nabija i kolejne głupoty na siłe tu wciska, to aż mnie oczy pieką...
  22. Książkę to z tego całego tematu można napisać, o pewnym bajkopisarzu, tak btw mam kilka pytań, bo było już kilka rzeczy które rzekomo się pojawiły, ale ich na aucie nie ma. Gdzie są końcówki wydechu, kamery, projektorki itp. miały być fotki, które się nie pojawiły, tą jedną z końcówkami co kiedyś wstawiłeś to mam wątpliwości czy to twoje auto, bo numery na tablicy wyglądają na niej jakby były wklejone czy coś w tym stylu, nawet nie ma wlepy legalizacyjnej... na ostatnich fotkach tych elementów zwyczajnie brakuje.
  23. Ja standard standardów, 312mm jeszcze nic nie robiłem po za wnętrzem, w tym roku planuje coś podziałać dopiero i z zewnątrz i z mechaniką.
  24. A to zmienia postać rzeczy, czekam na efekty jak będzie się w całości na aucie prezentowało, sam muszę pomyśleć nad jakimiś ciekawszymi niż te fabryczne badziewie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.