Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KonradA4troop

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KonradA4troop

  1. No no, śliczna jest. Oby tak dalej, jedno z ładniejszych a4 b8 na forum.
  2. Pierwszą połamałem przy demontażu, tą co kupiłem przesunąłem kilka razy góra dół i się wyczepił metalowy element z tyłu co przesuwa żeberka, przy próbie naprawy drugi tak samo się wyczepił w dodatku wyłamałem 1 żeberko i na razie siedzi na sztukę żeby dziury nie było. Refresh, już kupiłem 2, póki co działa.
  3. Siema, żeby nie było że nic się nie dzieje wstawiam kolejny post, fanty już siedzą w aucie. Fotele podłączone, wszystko działa po za podgrzewaniem (panel klimy do zmiany), lecz póki co z tym się wstrzymuje, wiązki wszystko jest poprowadzone, powpinane, jedynie pozostaje zmienić panel, zdjąć CP i wszystko w temacie grzania. Lędźwie, oraz oświetlenie przestrzeni nóg z tyłu działa. Co ponadto? Przełączniki Charisma już są zamontowane i zakodowane, oraz podświetlane kratki nawiewu już siedzą, jedynie prawa strona jest do zmiany bo mi się rozleciała, dosłownie następnego dnia po zamontowaniu, jakby ktoś miał to chętnie odkupię do przedlifta. A tak to się prezentuje.
  4. Fotele wlatują ze względu na błąd airbagu, nie chcę całości zmieniać. Gdyby nie błąd to by siedziały dalej obecne, więc w sumie dobrze że się pojawił. Skóry fajne, chociaż osobiście pełnych skór bym nie chciał, jak już to z alcantarą ale wydatek spory, w dodatku dużo roboty. Początkowo miał być w ładny oryginał i tego się trzymam. Może z czasem się odmieni. A co do planów jest ich sporo i na pewno rezania nie zabraknie.
  5. Z przedlifta nie bd rzeźbił polifta, wiadomo że i tak nie wyrzeźbię ale po co? wolę po prostu zrobić ładnego przedlifta zgodnie ze sztuką. Dzięki, staram się.
  6. Dobra, zdecydowałem jednak że zdradzę najbliższe plany, części już prawie wszystkie mamy, tylko czekam na ostatnie potrzebne wiązki. Dobra co do planów: - Audi Drive Select (przyciski Charisma) - Kratki nawiewu QQ1 (na fotce widnieją poliftowe kratki, ale będą przedliftowe tak jak dotychczas, jedynie diody potrzebuje z nowych i okablowanie. - Fotele welur, lecz pompowane, podgrzewane, z isofixem, schowki od obecnych zaadoptuje, no i wisienka na torcie lampki QQ1 w nich Na razie tyle, więcej póki co nie zdradzam.
  7. A Szykują się i to nie małe, na dniach pokażę, na razie kompletowanie części.
  8. No no, kolejne fajne audi i kolejny rezacz. Dzięki za kratki qq1.
  9. No dokładnie, najchętniej to bym to sprzedał i kupił od razu w fullu, ale szkoda mi to opchać, osiołek przez 6 lat nigdy nie zawiódł, po za tym za dużo tu jeździ pieniędzy już wrzuconych których nie odzyskam. A znowu b8 na b8 zmieniać to też nie bardzo, dlatego z tym dalej bd leciał, na ile się uda na tyle się zrobi. Na pewno finalnie zwykłego nudnego a4 jak 1000 innych nie zostawię. Tyle że to jeszcze bardzo dalekie plany.
  10. Tak, cały czas o tym myślę, szczególnie przód, tył jak dla mnie, może być. Tylko nie chcę bardzo rezać a z xenonem roboty trochę jest. Spryski, poziomowanie, wiązki, zderzak itd. itp. pół auta trzeba rozbierać i przerabiać... A jak wiadomo to wszystko to są koszta i to już nie małe. Na razie jedyne co wymyśliłem to żarówki ledowe, no i zobaczymy co dalej, na pewno jak bym się brał za xenon to i pdc z przodu od razu.
  11. Teraz czas na malowanie zacisków, czarne szyby, kratki nawiewu QQ1, klimatyzowany schowek i obszycie kiery i lewarka. Czas? aby do grudnia się wyrobić. Jak zwykle najgorsze jest szukanie części. Ale powoli do przodu. Ostatnio aura dopisała, więc porobiłem trochę zdjęć. Edit: Żeby nie nabijać za dużo postów to jeszcze fotka wakacyjna z Zatoru.
  12. Dawno nic nie było to czas to zmienić, żeby temat nie umarł. Wleciały szyny do bagażnika i tutaj specjalne podziękowania dla MaciekPL który mi trochę rzeczy po za szynami wrzucił. A prezentuje się to tak. Jeszcze do pełni szczęścia wypadałoby wyprać bagażnik, ale z tym to poczekamy na następny sezon, po zimie.
  13. Wg mnie najładniejsza, albo jedna z najładniejszych na forum, obserwuje temat od początku. Tylko coś w ostatnim czasie ucichł.
  14. Siemka, ostatnio ktoś pisał że przekodowanie radia poprawia jakość dźwięku, jak sprawa wygląda w przypadku mmi 2g basic plus, nagłośnienie ass, glośniki b&o. Nie mogę nic na ten temat znaleźć a to kodowanie co jest wypisane nie podchodzi u mnie bo jest tutaj kodowanie cyfrowe, bez pomocnika długiego kodowania. Proszę o pomoc.
  15. Miałem pokazać fotele tak jak ostatnio, więc pokazuje + od razu całe wnętrze za dnia przy naturalnym świetle.
  16. Czekam aż to wszystko zobaczę na aucie, zapowiada się fajnie.
  17. Bardzo ładnie prowadzony projekt od samego początku.
  18. Siemka, ja to przerabiałem, tylko przy MMI 2g basic, tak samo jak u ciebie, okazało się że była źle zdjęta ochrona komponentu po zmianie jednostki.
  19. No no, wypas konkret, ładna sztuka, tylko jakoś do drewna osobiście nie bardzo jestem przekonany, po za tym kosa.
  20. No nie wiem zastanowie się, najchętniej to bym liftowy neon wrzucił na tył, ale ulepa nie będę robił, jest ładny przedlift to niech taki zostanie. Najchętniej to w ogóle na a6 c7, tylko dalej szkoda mi tego sprzedawać, bo mam go już kilka lat i jak dotąd 0 problemów, po za tym może być ciężko 2 raz na auto w takim stanie trafić w jakim to się udało kupić. Będę leciał z delikatnym doposażaniem pod siebie.
  21. Czyli jednak pomimo że Audi... no właśnie, u mnie przebieg dobija powoli do 400 a fotele wyglądają może na 200 jeśli chodzi o materiał, zrobię jutro fotki. w każdym bądź razie po waszych namowach zrzuciłem je, ew. pojawi się tylko na fotelu kierowcy, zobaczę. Ogółem odnośnie foteli mam mały problem bo pojawia mi się błąd zapalnika poduszki w fotelu kierowcy, stało mi się to po zimie, kostki przejrzałem i kable, z wierzchu niby wszystko ok, ale no coś tam się dzieje. Nie wiem, może ze starości się coś tam wygniotło czy coś, nie mam pojęcia, w każdym bądź razie przez ten błąd rozważam zmianę stołków na takie same, tyle że z grzaniem i najlepiej w full elektryce, ale no zobaczymy. Teraz planuje z silnikiem podziałać, mianowicie wyczyścić dolot, przepłukać olejem cały silnik + wymiana wszystkich płynów na nowe, tak żeby go maksymalnie odciążyć i będziemy pewnie próbowali kilka koni podnieść po tych zabiegach. Co do lamp tylnych, nie chodzi mi o zrobienie czarnych, tylko delikatne przyciemnienie/przydymienie tzw. ale no zobaczymy. Zmiany ogólnie u mnie są i będą powolne póki co, bo jest sporo planów, nie tylko tych związanych z autem, które się trochę finansowo póki co gryzą.
  22. A4 skonfigurowana dokładnie w moim guście. A skoro tak to co więcej mg napisać? zastanawia mnie jedynie 1 rzecz, fotel kierowcy elektryczny a pasażera, no właśnie, co tu się wydarzyło?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.