Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KonradA4troop

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KonradA4troop

  1. Auto było kupione 7 lat temu, wtedy zadecydował stan auta a nie wyposażenie, najważniejsze że miał jakieś tam mmi i już ciut lepsze nagłośnienie z wypasu, a resztę powoli zawsze można dorzucić. Fakt faktem mody kosztują, ale to że samemu coś się dorzuci daje satysfakcję i sprawia że auto się tak szybko nie nudzi. Inaczej na pewno już dawno by go nie było.
  2. Dawno nic nie było, a więc tak, z ostatnich zmian jakie się pojawiły to: MMI 2G High AMI Lusterko fotochromatyczne z czujnikami deszczu/zmierzchu, wilgotności powietrza Szyba Saint Gobain Sekurit, akustyczna, pod czujnik deszczu/zmierzchu Włącznik świateł z trybem "auto" + kodowania, dzięki czemu już śmiga coming/leaving home po za tym zostało wyprane całe wnętrze i czekam na następną przesyłkę którą są reflektory przednie xenon
  3. Kolejne ciekawe a4 na forum. kiedy i jakie pierwsze mody?
  4. Coś tam się dzieje, już muza po BT hula, trochę koloru wpadło do auta, piwo w schowku też już da radę schłodzić, a za niedługo wymiana szyby czołowej, już zamówiona akustyczna, pod czujniki deszczu zmierzchu i za miesiąc zmiana lamp z przodu. Edit, już wszystko w komplecie siedzi.
  5. 2g high, do tego będzie jeszcze ami, żebym już schowka nie zmieniał a i mógł podpiąć np. Pendrive. A korzystając z okazji schowek zrobię klimatyzowany. PS. tak ostatnio pewna osoba się chwaliła projektorkami drzwi to i ja się pochwalę, wpadły dzisiaj takie wypasy. A za miesiąc montaż kolorowych wyświetlaczy do auta, a okazyjnie i kilku innych rzeczy.
  6. Wszystko się zgadza i dokładnie tak też będzie, ale na razie się jeszcze zbroje z gratami przed montażem mmi, chciałbym okazyjnie kilka rzeczy na raz wrzucić.
  7. Dla odświeżenia tematu, coś tam się powoli zaczyna dziać. MMI jutro przyjeżdża w komplecie, ale jeszcze jest co robić, zegary, auto holdy i inne. Niedługo coś z zewnątrz zacznie się zmieniać, na pierwszy ogień na pewno lampy pójdą out.
  8. Sztos ile dałeś za projektorki i felgi, jeśli to nie tajemnica? Bo sam mam w planach dokładnie ten sam wzór wrzucać.
  9. Kozak wygląda, ale tył według mnie trochę za mocno przyciemniłeś.
  10. Tutaj wszystkie numery itd masz wypisane. Co do A4, dodatkowe 4 głośniki już siedzą i efekt jest kosa. Fot przednich drzwi nie wrzucam jeszcze bo brakuje boczków, czekam na wygłuszenia drzwi dodatkowe i dopiero wtedy montaż. Dodatkowo prowadzimy na porządne pranie wnętrza po zimie, a i z zewnątrz coś się zadzieje. Edit. Jako iż wizualnie się nic bardzo nie dzieje to żeby nie nabijać postów dodam że za to mechanicznie coś działamy. Mianowicie wleciał nowy rozrząd Ina, po za tym pasek pk wraz ze wszystkimi rolkami, Conti & Ina, olej Motul 5w30, oraz filtr oleju & powietrza Mann. Po wszystkim poprawiła się praca silnika (wyrobiony pasek i napinacze dawał się we znaki, a i rolki już trochę hałasowały). Co do najbliższych planów to będziemy prać całe wnętrze, malować maskę, obszywać kierownicę i lewarek, oraz wstępnie w okolicach Maja zmieniamy system MMI, oraz licznik na kolor, oraz montujemy PDC na przód. A już odbiegając daleko w przód przed zimą auto znów jedzie do lakiernika na poprawę rantów przednich błotników (zaczyna się pojawiać rdzawy nalot), a już jak zaczynamy walkę ze wstępną korozją to i profilaktycznie zadbamy o cały spód auta.
  11. Za plastikową ramką są 2 wyznaczone miejsca gdzie powinny być śrubki, kupiłem ori kpl wieszaków ze śrubkami i po prostu wkręciłem, jedynie w plastikowej ramce dziury musiałem zrobić.
  12. Siemka, czas poogarniać z lekka mechanicznie auto, więc wpadły nowe poduszki silnika i skrzyni, pod silnikiem Lemforder, pod skrzynią Febi, oryginalnie też siedział lemforder, po za tym wycieraczki nowe z aso, ponad to skompletowałem wszystkie graty potrzebne do dołożenia pozostałych 4 głośników banga (wtyczki, kable itp.) Jutro działamy z montażem a na sam koniec mały smaczek wleciał tzn. ramka na tablicę rejestracyjną nowa, stara się połamała przy demontażu tablicy.
  13. Już komplecik siedzi, z wyjątkiem trójkątów w przednich drzwiach i słupków D. Trójkąty czekają na soprany, a słupki D na wtyczki do głośników, więc jeszcze chwila i finito. Dodatkowo zaszła mała pomyłka przy wysyłce tylnych maskownic (dotarły do mnie maskownice od a5 które są trochę mniejsze) i przy wymianie dostałem w promocyjnej cenie żeby za same wysyłki nie płacić, zaślepki isofix w tylną kanapę, więc już wiecie co jeszcze będziemy rezać. Co do foteli coraz poważniej zaczynam myśleć o sportach w full elektryce. Sorry za syf ale ten okres wyjątkowo nie sprzyja żeby utrzymać auto w czystości, na wiosnę na pewno będziemy prać.
  14. Siema, żeby nie było że temat ucichł, cały czas coś się dzieje. Jeszcze kompletuje dodatkowe 4 głośniki i montaż. Razem z montażem korzystając z okazji zdjętych boczków przyciemnię szyby i założe skórzane rączki które czekają na montaż. Na sezon już planujemy coś działać z lampami, zaciski pomalujemy, nowe osłony kotwiczne żeby całość się świeżo prezentowała, no i wiadomo obowiązkowo felga.
  15. Na 1 stronie masz opis, sorry ale no nie wydaje mi się że to całkowity golas, bo spotkałem się z b8 z mmi 3g bez telefonu np. Albo ze standardowym nagłośnieniem, bez podłokietnika, tempomatu, fisu itp. Itd. Można wymieniać i wynieniać, u mnie to wszystko jest i było, jedynie widzę że kolor wyswietlaczy jest jedynym kryterium tutaj, więc no cóż, wolę same wyświetlacze zmienić niż to wszystko co jest po drodze dorzucać. Co do mojego mmi i funkcjonalności posiada polską navi, bluetooth, wielofunkcyjną kierownicę, aux, zmieniarkę, nagłośnienie fabrycznie ass (10 głośników + wzmacniacz) natomiast funkcje jego dodatkowe to poziom naładowania baterii, poziom oleju, regulacja oświetlenia na nogi, wentylacja postojowa, pdc tył, drive select i reszta wiadomo. Owszem jeżeli ktoś ma bardzo bogatą wersje dla niego to będzie bieda, ale jak ktoś ma troszkę słabszą to już trochę inaczej.
  16. A co mi da 3g po za kosztem i tym że trzeba wszystko zmienić?
  17. Telewizory będą kolorowe na 100%, kwestia czasu, plan jest na MMI 2G High + AMI.
  18. Zmienić nie zmienie, to już zostaje na stałe, szkoda mi trochę tyle dać za a6, ponieważ przy mojej pracy to takie auto by tylko stało i traciło na wartości. Autem jeżdżę 7 dni w miesiącu.
  19. Szczerze mówiąc, groszowe sprawy po za dekorami, fotele 200ziko mnie wyszły, qq1 cały pakiet około 800ziko (komplet, kratki, wiązki, lampki na nogi, klamki itd itp.) Szyny do bagażnika 900ziko, a na nagłośnieniu b&o jeszcze zarobiłem. Za 250ziko komplet głośników udało sie kupić (drzwi, przód,tył, subwoofer, głośniki w deskę, a stare sprzedałem zarabiając na tym jeszcze ze 150ziko. Rolety ze 300, podłokietnik 100 jak pamiętam, reszty nie pamiętam już.
  20. Siemka, zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj trochę pogoda się poprawiła to i fotek porobiłem bardziej szczegółowych.
  21. Małe problemy zawodowe, nie będę pisał, po prostu chwilowo coś ważniejszego mi wyskoczyło.
  22. Zaje.iście wyglądają , ale chwilowo muszę jeszcze ze 2msc przyoszczędzić teraz, jednak wszystko kosztuje a nie samym autem człowiek żyje.
  23. Spoko spoko, komu się temat podoba ten będzie zaglądał i komentował komu nie to nie i to normalne, więc nie ma tu się o co spinać. Dzisiaj przyszedł emblemat na dekor, już zamontowany. Tymczasem udanego Sylwka wszystkim!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.