Treść opublikowana przez morelo
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Cześć Mariox37 Tak w cabrioo ciasno ale wkładają te FMIC ja jednak poszedłem w DSMIC i tak zostawię, 0 rezania obecnie mam 240KM ale w planach okolice 270KM jedni się śmieją inni pukają w głowę już niebawem pokaże kreski i logi dodatkowo w przyszłym roku planuje moje autorskie rozwiązanie rury łączącej dwa IC (ta od dołu) zamiast rury takiej byle jakiej, będzie Chłodnica rurowa o pojemności rury i wydajne chłodzenie np freonem, zobaczymy jeszcze co z tego wyjdzie Co do chłodnicy z bex 0 problemu ja kupiłem komplet nawet sai było kwota 700zł, tylko wypłucz posprawdzaj, umiera turbo dzwoń do TC-turbo P&P robią hybrydy na 300+ kasa ta sama co u PERUN czy GVG a turbo ma zapas i mniej grzeje powietrze. Do sprawdzenia szczelności dolotu, węży takie ustrojstwo sobie zrobiłem.
-
Czy przelotowy układ wydechowy doda więcej kuni
Ok kolega bartez90 mnie przekonał rezania pod FMIC nie będzie idziemy tak jak zakładałem 255 na DESMIC w optymalnej temp 20, dziękuje wszystkim pozdrawiam.
-
Czy przelotowy układ wydechowy doda więcej kuni
Ale ja tam nie widzę wykresów, może tylko dla zalogowanych nie wiem.
-
Czy przelotowy układ wydechowy doda więcej kuni
Patrzyłem a te kreski od GVG ? bo ja nie maju FB te grupy o których wspominasz? Chętnie zobaczę.
-
Czy przelotowy układ wydechowy doda więcej kuni
ok a kolega bartez90 co nam o układach wydechowych powie?
-
Czy przelotowy układ wydechowy doda więcej kuni
Nie mam FB Daj lin do tych kresek lub wklej tu. I zejdźmy na temat układów wydechowych.
-
Czy przelotowy układ wydechowy doda więcej kuni
Gdzie te wyniki pokaż, by nie widziałem tego.
-
Czy przelotowy układ wydechowy doda więcej kuni
Temat tyczy się wydechu no ale, z tego co ja się dowiedziałem od Geremiego to On robi na tych hybrydach 250-260km na dsmic i jest dobrze, do 270km MAX później hybryda to nie wydoli i kolektor trzyma. Idąc dalej Pojemność dsmic jest niewiele mniejsza niż fmic 180, a większa niż 140.
-
Czy przelotowy układ wydechowy doda więcej kuni
Witam Panie i Panowie, Mam 1.8T BFB 120KW obecnie Na stage 2 doszli my do 176KW Wymienione już: prawa hłodnica z bex Wydajniejsze wtryski BOSCH 430cc Turbo GVG hybryda TIP sztywny Downpipe Swiece NGK N75 na ori Przepływka ori DV ori Czy wymiana końcowych tłumików na ULTER np https://allegro.pl/oferta/tlumik-sportowy-audi-a4-b6-1-8-turbo-ulter-8007611095 Doda ciut mocy czy to raczej już gra nie warta świeczki? Czy lepiej brać Milltek cały przelot? Dodam że walory dźwiękowe mnie nie interesują wolał bym by było cicho jak w serii, a tylko moc. Może ktoś robił pomiary przed wydechem i po chętnie zobaczę, dziękuje za odp.
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Ja już dawno po modach w cabrio, lampę i filtr my wyjmowali, resztę wchodzi bez problemu od góry, co do kierownicy to nawet nie wiem jaką miałem ale do SLINE podeszło, ja SAI wywaliłem i cały ten zawór ustrojstwo, zaślepki gotowe na alledrogo
-
Geremi vag garage vs Perun Turbo
Kto ma logi na hybrydzie od Perun bardzo proszę.
-
Geremi vag garage vs Perun Turbo
Powiem już chyba 5 logi widzę gdzie to turbo od geremiego tak pięknie pracuje, kto ma logi od Perun?
-
Geremi vag garage vs Perun Turbo
Jak u Ciebie to turbo wstaje obroty od jakich już czuć? proszę o odp.
-
Geremi vag garage vs Perun Turbo
JRSPEC K03 HYBRID RACING 1.8T (A4 / A6 / SuperB / Exeo/ Passat FMIC.PL JRSPEC K03 HYBRID RACING 1.8T (A4 / A6 / SuperB / Exeo/ Passat ►FMIC.PL◄ Twój tuningowy sklep internetowy! Oczywiście, ktoś ma?
-
Geremi vag garage vs Perun Turbo
Wyżej masz na myśli na wyższych obrotach ? tu u kolegi z forum Widzę że wstaje bardzo ładnie?
-
Geremi vag garage vs Perun Turbo
Wszystko oni mają dać, ja tylko płace.
-
Geremi vag garage vs Perun Turbo
Sprężarkę P&P do a4, BFB czyli raczej K03 ale ja nie daje im sprężarki oni wszystko, co będą przerabiać nie wiem, nie wnikam, ma być moc w okolicach 240KM a zapas do max 280KM Perun daje pisemną gwarancje na 12msc
-
Geremi vag garage vs Perun Turbo
Panowie rozglądam się za hybrydą moc do 240KM więcej IC nie puści pewno, chciałbym by turbo wstawało już około 2400obr i trzymało do końca i pytanie do was, Gdzie brać? Dzwoniłem do Geremi odp da się zrobić ale gwarancji nie da, Perun nasze turbo będzie wstawało jak seria teraz, Co doradzicie? Kto brał tu lub tu i wasze spostrzeżenia ? Dziękuje.
-
Korekta wtryskiwaczy z BEX 320cc plus off druga sonda
Witam, Czy tu na Forum jest jakiś spec co zrobi zdalnie korekty wtryskiwaczy i wyłączy sondę za katem? Proszę o odp.
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Widzę że nie ma dokupię lub dorobię coś, czy jeszcze mam coś dokupić ?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Panowie czy tu jest wszystko co potrzebuje do BFB Używane - 649 PLN, , - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Części samochodowe
-
Sprawdzenie Logów 1.8T
Dziękuje chłopaki zostawiam jak jest, robię dolot, wtryski i czips.
-
Sprawdzenie Logów 1.8T
Znalazłem tu na forum czyjeś logi taki sam silnik i u niego trzyma, jak znajdę to wkleję link. Na razie daje plik, wiem że nie ma co też porównywać no ale. LOG-01-115-118-xxx czyjeś.csv
-
Sprawdzenie Logów 1.8T
Tak od 2000rpm powinno trzymać już zadane doładowanie.
-
Sprawdzenie Logów 1.8T
Bo miałem.