Treść opublikowana przez Kunio
-
Chiptuning u Kocara
powiem tak, Piotrek ma łeb nie od parady. Siedzi juz w tym ładnych kilka lat. Nam wystroił Evo9 na 400KM na seryjnym ECU tak ze jak zobaczylem wykres z hamowni to nie wierzylem ze mozna tak za***iście zestroic auto!!! Co prawda specjalizuje sie w subarakach i miskach ale z VAGiem tez ma doświadczenie. Sam bede u niego stroil jesli zajdzie taka potrzeba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a mnie nikt na parapetowe nie zaprosil? Nie to nie, wypisuje sie z klubu :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak, dalej nie mozesz tego kaszlaka sprzedac?? Ze sie ogladaja to nie znaczy ze im sie podoba... [ Dodano: 14-03-2007, 22:45 ] starzeje sie ta B7 Nie wiecie ze im nowsze, tym bardziej wadliwe?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy ja sie wypowiadam? mysle ze warte swoich pieniedzy i kupione z glowa a nie na łapu capu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja sie nie wypowiem bo nie widzialem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aż się wzruszyłem za moim B5 tez sie ludziska ogladaja i ma 12 lat, jest warte 20 tys a nie ponad 60
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba nie jestem w temacie. Co znowu za spotkanie ?
-
Azot w oponach
a jezdzisz na codzien po takich drogach, na takich kolach i z takimi predkosciami jak F1? no comment
-
Azot w oponach
szkoda kasy, kazdy wulkanizator Wam to powie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bylem blisko pompuj 2.5 i nie kombinuj. I tak zalezy od wskaznika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w instrukcji auta masz przewidziane cisnienie dla seryjnych opon czyli 16 albo 17" najczęściej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na oponach masz max cisnienie. im wiecej napompujesz tym bedzie bardziej twardo ale za to trudniej pogiąć felgę. Ja mam 2.6. Zobaczymy ile razy bedziecie prostowac felgi w tym sezonie
-
[B5 1.8T] nowa odslona audi
osądzę sie o plagiat :twisted: naklejke VTG tez chcesz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to sie najezdziles na 18-stkach a mowilem ze na takich kolach to trzeba potrafic jezdzic
-
[B5 1.8T] nowa odslona audi
mijalem cie w sulejowku i myslalem ze mi auto za***ali swiecil sie jak psu jajca i ta felga nawet nawet Prawie jak moje Audi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nie wiem co za ludzie kupil xenon, felgi, zrobil program i sprzedal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sam sie pobaw jak juz takie pomysly ci do glowy przychodza Jego cyrk, jego malpy, ale ja nie jestem zwolennikiem jazdy do czasu az cos sie calkiem posypie. Cocojambo i do przodu jak to pisal Norbi - wazne ze jezdzi U mnie wszystko musi chodzic jak w zegarku ja bym proponowal zaczac od turbin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co innego jest naprawiac auto jak ciagle sie cos sypie, a co innego modyfikowac zeby lepiej jezdzilo Poziek robi to drugie, ty za to musisz doprowadzac je do stanu w jakim powinno byc doinwestowane i nie zajezdzone S4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi, ja o czym innym ty o czym innym. Dla mnie to audi juz swoje przeszlo i tyle. Chociazby dlatego ze turbo swiszczy a nie powinno. Przecież to K03!!!! I nie porównuj oniaka nowki sztuki za ponad 100 tys do swojego 9 letniego auta z przebiegiem ponad 200tys. Jakby bylo takie super cacy to koles by go tak nisko nie cenil. END
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze dlatego ze nie masz porownania z inna (zdrową) S4 :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co, jakby kosztowalo 30 tys to tez bys je kupil? Ludzie cenia auta zadbane... Mozna kupic okazyjnie ale nie na łapu capu i pod wpływem emocji ktore tobą szargały w tamtej chwili :biggrin: Sam widzisz ze co chwile dokladas... Koniec tematu. Ja mam swoje zdanie na temat tego samochodu i nic tego nie zmieni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tak to te 10 tys wydasz na remonty i naprawe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u platiego? Poziek, cos mi obiecales...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja sie nie czepiam tylko wyrażam swoje zdanie :biggrin: gdzie sciemniacie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie takim znowu za***istym a co ty taki nie mily co? krecenie suta to mozesz A. robic... :twisted: