Treść opublikowana przez Patrox
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Na szczęscie nie trze o sam błotnik tylko o wystające filcowe nadkole. W tym miejscu co trze to kawałek wytnę i bede dalej obserwował co się dzieje. Faktem jest że nie powinno takiego czegoś być na takim setupie i Panowie z Eibach dali duuuuup....
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Wlerpiam zdjęcie zrobione na szybko dzis. Póki co coraz bardziej przekonuje sie to wyjeb.... tych spręzyn. Jechałem dzis w 3 osoby a auto na tych spręzynach jeszcze dobrze nie siadło i kilka razy dobiłem spodem. Tylne koła ocierają również o nadkola. Szykuje się chyba powtórka z b7 tylko ja mam założone po 17mm dystanse na wszystkich 4 kołach.
-
[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line
Żeby nie być gołosłownym oto wielkie dzieło artystów z B&O: Robi imponujące wrażenie:
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Nawet nie interesowałem sie tylko zamówiłem bo w każdym aucie jak zmieniałem to byłem bardzo zadowolony. Narazie nie ma co dramatyzować, pojeżdże i się zobaczy.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Patrox czyli co powrót do S-line ?? Pojeżdże miesiąc i jak siądzie jeszcze niżej to wtedy zmienię z powrotem na s line
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Ttak i tak samo idzie tarcza 345mm.
-
[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line
To jest bardzo ciezki system do rozbudowy bo cały geteway, navi i wszystkie zmieniarki lataja na światłowodzie. A cieżko znależć lepiej brzmiące głośniki które będą smigały na fabrycznym wzmacniaczu:)
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
W moim przekonaniu jest teraz za nisko. Nie lubie aut jadących osłona po ziemi a B8 już w s line jest sporo niższe progiem niż B7. Musiałem pod koła wsadzać klocki żeby wsadzic go na podnośnik.
-
[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line
Każdy ma inne ucho a że ja jestem melomanem i w B7 miałem na prawde klasowy sprzęt to wiem jak można za podobne pieniądze lub taniej nagłosnić samochód. Moje wrażenia sa mizerne. A8-poezja,A4 tragedia.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Dziś przyszły nowe graty do autka. Niektórzy mają wolne soboty a niektórzy jak im się nudzi zakładają sportowe stabilizatory i sprzężyny Eibacha. Autko miło siadło mimo iż w serii miałem juz obniżone zawieszeni s line. Jutro postaram sie zrobić zdjęcia jak siadł bo teraz po ciemku to nie ma co:) :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> Komfort jazdy został na tym samym poziomie jak s line
-
[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line
Daleko temu nagłośnieniu do A8. Mój tato ma B&o w A8 i tam jest poezja a tutaj dramat. Nigdy bym nie dał tyle pieniędzy za to nagłośnienie. Sredniotonowe głosniki bardzoi krzyczą a pas jest kartoflany. Ja u siebie wygłuszyłem drzwo bardzo dokładnie że nawet spinka nie lata i poprawiła się akustyka niższych tonów ale z jakością to nie zawiele ma wspólnego. Jak bede miał czas to wlepie zdjęcia głosnika przedniego. Jak dla mnie to jakiś żart inzynierów. Mimo iz głosnik ma 20cm to jakoś membramy zwykły papier a magnes ma około 4-5 cm średnicy.
-
[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line
Autko piekne ale to nie są koła od RS4 a jedynie stylizowane. oryginalne koła od RS4 mają et29 i mocno wklęsnięte ramiona do wewnatzr co daje cały efekt. Powiedz jak ci sie jeżdzi na 19 i czy masz ori zawias s line czy coś jeszcze niżej bo ja bardzo narzekam na komfort jazdy. Dla mnie osobiście ten samochód jest za twardy. Tylko ja mam amory z opiłkami.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
bardziej stawiam na 330-350 , ale to i tak już będzie rogal od ucha do ucha[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 16:23_________________________________________________zmień sobie kod silnika w profilu Jakby pekło 350 koni to byłoby fajnie. Zalezy mi na tym aby utrzymac moc mozliwie wysoko tak jak to miałem w B7 a nie przy 3800 leci na dół. A co do zmiany w podpisie kodu to jak admini dopisza oznaczenia silnika CAPA to zmienie:)
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Folia 3m nie wygląda najgorzej wewnatrz a na pewno lepiej niż drewno. Chodzi mi jeszcze po głowie to co zrobiłem w tamtym czerń fortepianowa ale nie wiem czy za czarno nie będzie w środku
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
On ma 3 tryby mocy ale w porównaiu do 233ps ciągnie od samego dołu do końca bo ma w dużo dłuższym zakresie utrzymany moment obrotowy[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 14:16_________________________________________________ Co do mocy to nie chce zapeszać ale sporo więcej niż w B7. Zobaczymy co z tego wyjdzie:)
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Sam bedę to robił, kupiełem z allegro folie 3m carbon termokurczliwą
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Mam dużo poważniejsze plany niż tylko Chip w stosunku do tego samochodu i nie wiadomo czy wszystkiego odrazu nie zrobie:)
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Jak wiecie jakiś czas temu sprzedałem swoją poprzednią Audi i plan był zamienić na A5. Niestety dobrze wyposażoną A5 jest znaleźć bardzo ciężko i ceny porażają. I trafiło się coś takiego: Auto to Audi A4 B8 2008 rok 3,0tdi Silnik to oczywiście 3,0 tdi quattro 240Ps i 500Nm oznaczenie CAPA - Wyposażenie Ambiente : -Dach szklany odsuwany elektrynie -Komfortowy układ klimatyzacji 3 strefowy: -Adaptive cruise control Distronic -Siedzedzia w alkantarze przednie i tylne grzane oraz elektryczne z pamięciami -Bi xenon z doświetlaniem zakretów -Audi drive select z 4 trybami jazdy Auto, komfort, dynamic i individual - Nawigacja MMi 2G -Auto parking advanced z kamera wsteczną -Fotochromatyczne wszystkie lusterka oraz składane elektrycznie -Webasto z pilotem oraz programatorem -System Audi Hold Assist -System Audi Side assist (asystent zmiany pasa ruchu) -Zaczep do holowania -Sportowe zawieszenie -Nagłośnienie Bang Olufsen 14 głośników -Seryjnie koła 18 o rozmiarze 245/40/18 Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem bo jest tego sporo :naughty: :naughty: Przeprowadzone juz modyfikacje: - Przedni i tylni zderzak z wersji S4 - Uruchomienie Lap timera oraz procedury startowej wskazówek - Wgranie Pl Menu wraz z mapą europy na 2010 -Logo RS na wyświetlaczu MMi -Wygłuszenie wszystkich drzwi matami bitumicznymi dla poprawy efektów audio -Oklejanie drewna Carbonem, jestem w trakcie -Przyciemnienie wszystkich szyb folia średnia -Dystanse H&R przód i tył -Sportowe stabilizatory i sprężyny Eibach -Kratki przedniego zderzaka oraz grill pomalowane na czarno. A plany: :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> pewnie znajdzie się ich wiele:) -
-
[INNE] [A6 C6 3.0TDI ASB] Brak mocy (słaby dół)
Egr powinno sie czyscic co około 100tys bo bedzie kulał na wolnych obrotach. I z tego co opisujesz to wygląda faktycznie na problem skrzyni i byc może zapchanego filtra oleju w niej. Pozdrawiam
-
[INNE] [A6 C6 3.0TDI ASB] Brak mocy (słaby dół)
Dramatu nie ma , może ciut słabsza z dołu jest przepływka ale nie ma tragedii. Reszta w normie
-
[INNE] [A6 C6 3.0TDI ASB] Brak mocy (słaby dół)
Nie trzeba , wystarczy jesli chwyci błąd skasować go.
-
[INNE] [A6 C6 3.0TDI ASB] Brak mocy (słaby dół)
Zobacz czy dolot do filtra powietrza nie jest zalepiony liściami a jesli nie to musisz zdiagnozowac przepływomierz. Juz miałem taki przypadek że w 2 szt wymieniałem przepływke.
-
[B7 BKN] Wymiana wtrysków a program
Nie ma potrzeby korekty. Dla samego siebie możesz sprawdzić czy doszło momentu i mocy hamując auto.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q by Orzeł
tak
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Autko sprzedałem koledze z forum ponad miesiąc temu. Obecnie lata po Lubelskich drogach:)