Treść opublikowana przez Patrox
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
To nie sa Nm tylko LBS czyli ten samochód ma około 410Nm
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Nie jest zle ale super rewelacujnie tez nie jest Czy moge prosic o fotki lamp do sedans? Sam czekam na lampy do sedana i narazie nie ma i nie wiadomo kiedy mu producent wysle. Tak jak Miron napisał lampy sa ok, z pewnościa lepsze od ori ale daleko im do oryginału A6.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Przepraszam za złą jakośc zdjęc. Podjechał kolega do mnie dopiero wieczorem: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
dobrze wiedziec , dziex vario-tech My importujemy z niemiec. W skład zestawu wchodzi stabilizator przód i tył,pasta montażowa, gumki stabilizatora z poliuretanu+ dokumentacja TUV.
-
[ALL] Grupowy Chip Dynosoft Wroclaw Maj 2010
do 10 maja
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
http://www.kryptonik.org/s4/022508/revo.jpg. Masz tu wykres S4. Ani S4 ani RS4 nie maja nic innego niż ja. W dieslu narasta dużo szybciej moment niż w benzynie i jest go sporo więcej, stąd wynika problem.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
U nas koszt około 1700zł
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Kilka dni temu udało mi się zamontowac sportowe stabilizatory przód i tył firmy eibach. Przód standardowo miał wymiar 32mm i ważył 3,3 kg. Obecny stabilizator ma średnicę 34mm i jest duzo dużo cięższy 5.7kg. Stabilizator z tyłu fabrycznie miał wymiar 16mm i wage 3,1 kg. Obecny ma 24mm ,5.2Kg i mozliwość regulacji spięcia. Wrażenia z jazdy są bezcenne. W poprzednim aucie miałem stabilizatory od RS4 i się chowają w porównaniu do obecnych. Minusem jest ciut bardziej twardszy tył ze względy że spiąłem je na najtwardsze:) :> :> :> :>
-
[ALL] Grupowy Chip Dynosoft Wroclaw Maj 2010
Wszystkie chętne auta jeśli się zbiora zostana zrobione w terminie majowym. Pozdrawiam
-
[ALL] Grupowy Chip Dynosoft Wroclaw Maj 2010
1. Dobry znajomy vronki - Audi A4 B6 AVF - termin dowolny 2. Moro1981 Auto Passat B6 BMP 2.0 DSG -termin dowolny 3.LORD DIABLO Audi a4 B5 1.9 tdi AFN - termin dowolny 4. segler - Golf MK IV 1,9 tdi ALH - termin dowolny 5. Dohins skoda fabia 1.9tdi ATD
-
[B6 ASN] Wycięcie katalizatorów
Skoro są katy a chcesz je usunąc to zastąp je sportowymi odpowiednikami. Usunięcie katów spowoduje wzrost spalania i nie wyobrażalne buczenie w 3.0. Auto będzie znacznie głośniejsze.
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
A jak wygląda sprawa przy wersji z tiptronikiem ? Czy konstrukcja zawieszenia tipa i sama skrzynia przeniosła by szybszy wzrost Nm jak to ująłeś "płasko" już od samego dołu ? W tipie własnie dół jest mocniejszy bo i tak jak wcisniesz przy około 2,5 tys gaz do oporu to zredukuje ci bieg i nie występuje taki problem. POza tym w tipie nie robi się 600Nm tylko max 550.
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
OLO, wał gdyby mi non stop wibrował to byłby sens wyważać. Problem pojawia się w momencie zbyt szybkiego narostu momentu. Z tego co juz sie dowiedziałem to usztywniona podpora wału jeszcze zwiększy wibrację ale wzmocni wał jeśli chodzi o zerwanie podpory przy mocnym starcie. Wydaje mi się że problem lezy w źle skonstruowanym seryjnie zawieszeniu skrzyni biegów i tylnego dyfra. Powstają tam luzy które przekłądają się na wał.
-
[ALL] Wydajność turbo CAHA (2,0 CR 170 ps) w 1,9 PD
Pamiętaj że ty masz 2,0 16v a tu jest 1,9 więc turbo będzie troszke gorzej z dołu pompować. Po za tym BRD jest mniejsz. Ja mysle że wstaje bardzo ładnie. Ja uda się zrobić na tej turbinie z 210-215Km to będzie super pewnie masz racje , to takie moje gdybanie , jak by dalo rady na niej takie moce wypluc to byla by to fajna alternatywa dla BT. Turdzi napiałem że w aucie jewst problem z układem wtryskowym. Na turbo od BDR sprężarka wstawałaby od 2400 w tym aucie. W 2.0tdi 16v na tym turbo wynik 210ps jest realny jak najbardziej
-
[ALL] Wydajność turbo CAHA (2,0 CR 170 ps) w 1,9 PD
Wydajnośc tej turbiny jest nieporównywalnie wieksza niż BRD. Wczoraj stroilismy AVF-a na serii colerze i lejących pompkach BA i wyszło 185PS i 380NM. Turbo wstaje jak dzikie: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t110459.135.html To juz po 3 hamowaniu jak był zgrzany. Na pompach AL i colerze 200PS jest realne. Obecne doładowanie to 1,65 bara.
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
a ja tak jeszcze podraze ten temat , bo widze ze nawet na innych forach szukasz info. jak rozwiazac ten problem. Zapytam tak z kad wiadomo ze to wal drzy a nie jest to wina dwumasa ktory nie jest w stanie przeniesc takich Nm ? Objawia sie to jakimis wibracjami ? NA obecnym setupie nie występuje żaden problem, chciałbym miec płaskie 600 od dołu i jest to możliwe ale podpora niestety drży. A koło dwumasowe to to nie jest bo wibracje dobiegają z tyłu:) Robiliśmy już kilkanaście takich aut jak moje i problem występuje tylko w manualach nie zależnie od przebiegu bo nówka po przebiegu 3 tys/km tez się trafiła.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Te lamnpy sprzedaje mój kolega , jak byście chcieli moge go poprosic o zdjęcie na żywo. Oglądałem te lampy i gusta sa podzielone, jednym sie podoba, innym nie;) Mnie osobiście tak
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Tak
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
http://vimeo.com/10690683 dajcie sobie na 20 sekundę Który lepiej brzmi?
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Jakim cudem załozyłeś różną średnicę dystansów do quattro? Będzie tylny dyfer ci wariował i w zakrętach sztucznie się spinał bardziej. Jak chcesz poszerzać to jedna i druga oś musi być o tyle samo szersza. Pozdrawiam
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Miron, nie zrobiłem tego dla widzimisi tylko z musu. Poza tym ty masz tylko górny kant wyciągnięty a jak równo całe nadkole. Inaczej mam to zrobione niż ty:)
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
Trzymam kciuki i obstawiam spokojnie 215Ps i 410 płaskiego niutona
-
[B7 ASB] Kompletny układ wydechowy customowy do quattro
Jakby wszystkim facetom podobała się jedna dziewczyna na świecie to pozabijaliby sie o nia:) :tongue4: :tongue4: :tongue4: Co tu ma sie podobac, wydech został zrobiony pod kolejne modyfikacje a nie dla wydzimisi. Efekt wizualny to sprawa drugorzędna. I tak wygląda o stokroć lepiej od Ori wydechu.
-
[B5 AEB] Taśma do owijania downpipe lub kolektora wydechowego ?
Do jakiej temp szukasz tej taśmy, masz graty seri czy inne customowe turbo. Do seryjnego turbo respectowa taśma starcza a jeśli cos innego to nie polecam bo ta taśma non stop będzie smierdziała spalenizna. NAjlepsze taśmy to termotec amerykańskie:) W Wawie zadzwoń tu: http://www.rpmotorsport.pl/auta/uklady_wydechowe_akcesoria-c-749_73_74.html
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Jak wszyscy sprzedaja to i może ja za 100tys bym sprzedał)))