Treść opublikowana przez Patrox
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
Irku może to była 204 konna seria. Jeśli to audi miałoby soft z przykrością to mówię ale by cię zjadło i nie miałbys najmniejszych szans:) 3.0tdi po sofcie jedzie do konca na kazdym biegu, nie ważne czy2 bieg czy 5?, ciagnie tak samo
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Bez zrobienia wydechu i coolera szału u ciebie nie będzie. Ale po zrobieniu tego ponad 250PS powinno wyjść
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
Zamykam liste, prosze o kontakt telefoniczny do mnie lub mirka w celu ustalania terminów. Patryk 509 696 100 lub mirek 502 730 289. Dalsze grupowe chipowanie może się odbyć w przypadku zebrania min. 10 kolejnych aut.
-
[ALL] Montaż wskaźników temp oleju i temp spalin POMOC
JAkiej firmy masz te wskażniki? Bo jeśli masz odpowiednie przejściówki to polecam zrobic dziurę w korku spustu oleju i tam zamontowac. Najbardziej odpowiednie miejsce, liczy bez przekłamań!
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
A ja bym na twoim miejscu zrobił to w karbon. Sam mysle o takim czymś. Zerknij tu jak firma z pod Wrocławia wyprawia cuda www.zmianakoloruauta.pl Widziałem ich robote tego GL wkarbonie z folii firmy 3M i robi robote. Lusterka plus dach karbon i byłby kox
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Po prostu blacharz mojego taty poszerzył mi nadkola. Udało się bez malowania( cudak z niego)
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
W związku z tym że oryginalne koła od RS4 mają ET 29 i delikatnie ocierały trzeba było coś z tym zrobić. Taki był efekt przed poszerzeniem: i po:
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Nie mylcie ori felg od RS z audikoskimi od TT lub A6. To jest całkiem inny wzór. Wtajemniczeni wiedza o co chodzi. Dzis poszerzyłem delikatnie nadkola i w pełni moge sie cieszyc felgami z RS4 Et29 :> :> :>
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
Poziek Wał nie drży ale faktycznie największa bolączką tych aut jest własnie to. W przeciwnym wypadku gdyby nie drżacy wał to od 2 tys miałbym płasko 570Nm do końca a takto trzeba było schodzić z niutonem przez wał. Tak w ogóle to chciałem się tak dla jaj z Toba ustawić w niedziele ale coś szybko pojechałeś A orientujesz się czy ten z b8 240KM ma sporo większe możliwości niż ASB czy to wychodzi to podobnie?? Bo gdzieś czytałem że to całkiem inne motory :gwizdanie: Dobrze czytałeś, potencjał znacznie większy
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
Poziek Wał nie drży ale faktycznie największa bolączką tych aut jest własnie to. W przeciwnym wypadku gdyby nie drżacy wał to od 2 tys miałbym płasko 570Nm do końca a takto trzeba było schodzić z niutonem przez wał. Tak w ogóle to chciałem się tak dla jaj z Toba ustawić w niedziele ale coś szybko pojechałeś
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Zawieszenie jakie mam założone to eibach pro kit. Koła minimalnie trą z przodu i z tyłu ale dzis cały dzień pada deszcz i nie widzę gdzie to. Nawet żebym miał poszerzeać błotniki i malowac od nowa to zostawię te koła bo mi sie podobaja. I z zewnątrz jedynie co jeszcze zrobię to to: http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B7-LED-Rueckleuchten-Set-schwarz-fuer-Limo_W0QQitemZ350332953042QQihZ022QQcategoryZ57323QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D1%26ps%3D6%26clkid%3D8842664251952390233 Acha , szyby już dawno ściemniłem średnią folią
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Nie wytrzymałem dziś i założyłem nowe koła. Felgi to oryginały TYTAN RS4 w rozmiarze 19 cali ET 29+ nowe opony pierlli P zero 235/35/19
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Sorry ale w takie rzeczy nie wierze , tam jest 3.7 do setki (11.5 do 200 :gwizdanie: ) auto ma 500koni , 650-700NM(overboost) i wazy 1600kg-1650kg ... Wiec wychodzi na to ze ma wiecej NM niz Ty w dieslu(co nie jest bez znaczenia) + wazy mniej Nie kłucę się o to tylko pisze jak było. Pan cisnął bo zmienialismy pas co chwile ale czy wciskał do konca czy jak to nie wiem bo mnie tam nie było. Fan i tak miałem nieziemski goniąc takie cudo;)
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
seria
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Ja Dawida doskonale znam, sam miałem leona 1,9tdi który robił 13,5 na ćwiatke. Poza tym Dawida auto my przygotowywaliśmy od podstaw:) Myśle że daleko by nie uciekł jak nie to samo:) Tu masz pojedynek z Dave-m
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Z mojej wiedzy wynika że jest to najmocniejsze A4 b7 w europie. Potencjał tego auta jest sporo większy tylko problem tkwi w turbo. Póki co nie ma mozliwości założenia innej, wydajniejszej spężarki która byłaby w stanie rozdmuchać większa ilość paliwa.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Na drodze na zlot scigałem się z najnowszym Porsche turbo 500ps i wcale za daleko nie uciekł, może o 3-4 długości auta. Mina panów w Porsche bezcenna jak sadzomiot siedział im przy 270 na tyłku.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Oto wynik finalny piatkowego strojenia. W aucie został usunięty DPF mechanicznie oraz softowo, zrobiony duzy centralny IC, wydech 3 cale, remap sterownika silnika. Najważniejsze ze zmian to obniżona temp EGt oraz moc ciągnie do 4500 tyś obr a nie jak większośc 3800. Wszystkie prace mechaniczne wykonane we wrocławskim oddziale firmy Dynosoft, strojenie Ali Dynosoft Tychy.
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
Oto wynik finalny piatkowego strojenia. W aucie został usunięty DPF mechanicznie oraz softowo, zrobiony duzy centralny IC, wydech 3 cale, remap sterownika silnika. Najważniejsze ze zmian to obniżona temp EGt oraz moc ciągnie do 4500 tyś obr a nie jak większośc 3800. Wszystkie prace mechaniczne wykonane we wrocławskim oddziale firmy Dynosoft, strojenie Ali Dynosoft Tychy.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Alvaro , dzeki za info. Tygrys, na dectane nie ma co liczyć bo ja bedąc na targach w ESSEn dostałęm zapewnienie że najpóżniej w styczniu beda, potem dostałęm info że w lutym a mamy prawie juz kwiecień. Jakoś inni producenci mogli już wypuścić podobne produkty więc nie wiem w czym problem z ich strony:)
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
Proszę o tel albo do mnie 509 696 100 albo do mirka 502 730 289 w celu usyalenia terminów. W ciągu tygodnia jest możliwośc od godz 16.30, w soboty od rana.
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
W końcu małymi kroczkami dochodzimy do ładu i składu z moim autem,dziś udało nam sie osiągnąc narazie 411km i 510Nm płasko przy seryjnych zapłonach i seryjnym ćisnieniu na railu 110 bar. Najgorsze jest to że te auta sie bardzo długo programują i w ciagu dnia naprawde można zrobic mało wersji softu.Tak czy siak jesteśmy pełni optymizmu. wyjdzie coś bardziej konkretnego to wstawie wykres bo ten narazie nas nie zadowala.
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
29. pajas5 A3 ASZ 30. pako11 Octavia2 BXE
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Powiem wam że ciekawe są te lampki ale ciekaw jestem ich wykonania w realu... Jak pchnę kompletne sprzęgło to je chyba łyknę Sklep jest z Wejherowa także jak co to się zrobi odbiór osobisty i się oblooka Alvaro a ile masz do nich kilometrów żeby podjechac i oblukac na zywo? Mnie intryguje inna sprawa. Jak rozwiązane jest światło przeciwgielne? I na mój gust to włączając światło mijania świeci się tylko jedna częśc lampy ta w błotniku a nie 2 jak w ori lampach.
-
[B7 ASB] Drei-null TDI Avant S-line by reniek
Jeśli chodzi o tipa to nie mam pojęcia czy cos grzebali w oprogramowaniu przy zmianie oleju bo nie wiedziałem, że coś powinni takiego robić, ale wydaje mi się, że nie chociaż auto było podpięte do kompa. Nie przyglądałem się jaki kolor oleju. Wymiana chyba była statyczna bo na pewno olej schodził z miski, ale jak będę przy najbliższej okazji na wymianie to nie omieszkam do fachmanów o to zagadać. A tak swoją drogą to lepsza jest wymiana dynamiczna?? Przy twoim przebiegu statyczna jest jak najbardziej OK, pod warunkiem, że zalali ci ten sam olej, który miałeś w skrzyni, strzelam, że w skrzyni miałeś niebieski, i taki powinni ci dolać. Jeśli dolali ci zielony do niebieskiego oleju to masz teraz wymieszane dwa rodzaje oleju o 2 różnych współczynnikach tarcia. Teoretycznie tych olejów nie powinno się mieszać, ale czy będzie to miało jakieś negatywne skutki to trudno powiedzieć, może się ładnie wymieszają i będzie all cacy ze skrzynią. Przy przejściu z oleju niebieskiego (o wyższym współczynniku tarcia) na zielony (o niższym współczynniku tarcia) aso powinno zrobić aktualizację SW w sterowniku twojej skrzyni. Ja mam u siebie sterownik nr 8E1 910 156 H kodowanie: 032 a SW: 30303730. Jeśli masz dojście do vaga to zrób odczyt swojej skrzyni to sprawdzimy jaki masz SW, bo sterownik zakładam, że masz ten sam. Sprawdź też na fakturze za ile oleju cię policzyli i jaki numer na ten olej, wtedy sprawa się wyjaśni, jak zapłaciłeś za 9 litrów to pewnie zrobili ci dynamiczną i wymienili cały olej. Jeśli mniej to wymiana była statyczna. Olej niebieski ma numerek: G 055 162 A2, natomiast zielony ma: G 060 162 A2 Całe zamieszanie z tymi olejami wynika z tego, że producent skrzyni czyli ZF w 2007 roku zalewał je olejem niebieskim, w między czasie w niektórych skrzyniach były problemy z płynną zmianą biegów 3-4 i 4-3, dlatego ZF wycofał z dystrybucji olej niebieski i wprowadził w jego miejsce olej zielony. Niestety z tego co udało mi się ustalić serwisy w PL nic nie wiedzą o konieczności zmiany SW w sterowniku, no chyba że zachodzi to bez ich wiedzy po podłączeniu VAS i połączeniu on-line skrzyni z serwerem i Inglostadt. Dlatego jestem ciekaw jaki SW masz teraz wgrany w sterowniku. LongLife do 3.0TDI jest OK pod warunkiem, ze wymienia sie go co max 15k km. Święte słowa, pilnować wymiany max co 15 tysięcy i motorek będzie żył długo i szczęśliwie . W niemcowni nie jeżdżą na takim syfie jaki sprzedają nasze stacje. Dlatego ja co 15 tysięcy wymieniam poza olejem, filtrem oleju i powietrza również filtr paliwa. Wydatek 140 zł, ale śpę o wiele spokojniej. W tej chwili nie ma znaczenie jaki kolor oleju idzie do skrzyni bo to zalezy od dostawcy. Do jednego typu skrzyni moga iśc 2 kolory oleju i to zalezy od dostawy. To jest sprawdzona informacja od serwisu Audi z którym współpracujemy