Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrox

  1. Z tego co pamiętam to jest to temperatura paliwa:)
  2. A dawałes głowice pod rengen?Nie wydaje mi się żeby było wytarcie tylko mikropęknięcie które objawia się po rozgrzaniu. JA wiem że choćbyście najlepiej to zrobili to po pewnym czasie i tak będzie kibel. Najlepiej kup głowice od ASZ, ATD, ARL, BLT w nowszych ibizach ze starszych 1,9tdi i będzie po sprawie. Wszadzulismy dzisiatki głowic do 1,9 tdi po różnych obróbkach i na lepiej jest wsadzić używaną z małym przebiegiem niż remontować.
  3. Dzis podkusiło nas 1 mini hamowanko,soft prawie seria z 200KM silnika z przepisanymi paroma rzeczami,ku naszemu zdziwieniu to turbo wstaje Przy 3500 obr jest juz 400Nm Odpusciliśmy noge z gazu jak na booscie pokazało sie 1,5 bara Jeszcze nie czas na takie doładowania.
  4. za***iste, do kalendarza można zgłosić,hihi :polew: :polew:
  5. Jedyne co widac po logah to to że masz przepływke do wymiany, a jak wymienisz to zrób jeszcze raz logi
  6. Tym kablem nie skasujesz. Jeśli nie masz nikogo ze znajomych co maja vagoski kabel podejdz do chałopaków z compsport u siebie w mieście to powinni ci pomóc
  7. To sa normalne usterki, ja tez miałem u siebie robione. Wystarczy że w kompie raz zapmięta bład a niemcy już wymieniają je na gwarancji:) Tylko się cieszyc bo jeden 1800zł kosztuje.
  8. Wejscie 102 i przejscie w 76mm ,i tak sie o podłużnice już zapiera lekko 76mm a co dopiero 102
  9. Miron juz wszystko w temacie napisał, w ASB od 6 miesiąca 2006 są poprawione wtryski i bardzo rzadko padaja. A jeśli tak to sa to pojedyncze przypadki wywołane raczej bardzo kiepskim paliwem niż zatarciem iglicy.
  10. drogie te 3-5 koni Drogie ale daje możliwość dalszego rozwoju. Kwestia silnika bo ja w swoim jak miałem wydech zrobiony, ic i turboz BRD wyszło coś chyba 209 albo 211ps.
  11. Mam tak samo. W elsie jest podobnie, rózni sie chyba o ok milimietr czy 2
  12. Jedz do najbliższego tunera w swojej okolicy i on ci wszystko doradzi. Pod turbo od AWX musisz zrobic korekte softu bo turbo może niedoładowywac dołem i przeładowywac góra i w ten sposób pozbedziesz sie szybko turbo
  13. Kup to sobie, pasuje plug& play i da około 3-5 ps. http://motoallegro.pl/item910913677_uklad_wydechowy_2_5_cala_inox_a4_avant_1_9_tdi_b6.html
  14. te auta zawsze maja ok.220 i więcej natomiast 233ps ASb maja coś koło 240ps
  15. Zapożycz się i zrób wtryski bo za chwile będziesz robił motor. Mielismy auto w którym tłok na 4 cylindrze wyszedł z boku. Jeśli wtryski lały dośc długi czas proszę abyś sprawdził czy nie wypaliły wirnika w turbinie od strony wydechowej. Być może już jest częściowo wypalony i stad nie ma auto serii:)
  16. Jak na tak bardzo słabą serie to i tak sporo mocy wyszło. Normalnie takie egzemplarze maja 220ps i więcej po shamowaniu:) Jaki przelot ma samochód?
  17. PAtrząc przodem do wtyczek masz date produkcji. Zaczyna się przykłądowo jeśli pompki z 2004 roku to tak: 04 02 18, i na każdej pompce jeśli masz takie same powinna ta data być
  18. za***iście jakby można było dopasowac licznik z RS4 bo masz lap timera i co wazniejsze temp oleju:)
  19. o kurcze no popatrz. jezdziłem kiedyś z tydzien z nieprzyuczonym klimatronikiem i tego nie zauwazyłem... Człowiek uczy się całe życie To ja dodam jeszcze że klimatroniki z b6 i b7 są niekompatybilne. Występuje właśnie kłopot z grzaniem tylnej szyby (w ogóle nie działa) :> :> :>
  20. Tak tylko napisałem, i nie do końca będzie wszystko działało! Bez douczenia klimatronika nie będzie działało automatyczne wyłaczenie grzania tylnej szyby po jakimś czasie. :>
  21. Te Eibachy jeszcze ci siądą. Mnie siadły o ok 1,5 cm po 3 miesiacach, szczególnie z tyłu. Co do tego że jeżdzi się bardziej komfortowo niż na seri s-linie to się nie zgodze. Na początku tez tam myślałem, jak sie już ułożą te sprężyny i siądą będzie bardziej twardo.
  22. Ja mam identyczny problem w swojej audi tz; strona kierowcy na maxa wieje gorącym powietrzem nawet jak zrobię na LO a strona pasażera jest OK. Zauważyłem ze zanim auto się nagrzeje i ustawie na LO to zaczyna wiać zimne powietrze . A podpowiedzi typu ze trzeba podjąć pod vag-a to o tym to chyba każdy wie a kolega wyraźnie pyta czy miał możne ktoś podobny przypadek Przyczyn może być bardzo dużo... Dlatego najpierw się podpina VAGa. A nie każdy musi o tym wiedzieć. ja mialem kiedys podobną sytuacje. Po otwarciu i zamknieciu drzwi pasazera klima (mimo że było 30 stopni) zaczynała grzać na maxa na ok 3-4 minut. Błędów nie było. Nastawy podstawowe robiłem parokrotnie. Panel klimatronika poszedł do wymiany, bo podobno sterownik był padnięty. Teraz jest wszytko ok. W b7 w klimatroniku jest zapisany nr Win auta i jeśli wsadzi się nowy trzeba zrobić adaptację. Jeśli ktoś ma vaga wchodzi w blok centralna elektronika bodajże 09 i dalej adaptacja blok 10 i potem klika sie na kanał 81. Wpisuje się 5 cyfrowy kod ale w tej chwili nie pamiętam( jesli ktos ma oryginalnego vaga to ma w tym okienku podpowiedz ). DAjemy zapis i już jest zaadaptowany.
  23. Mam to samo, powinni mi dac dopłaty za do że odśnieżam drogę
  24. tyle to i ja też wiem ale jeśli dectane nie zaprezentował ich na targach w Essen na których byłem to nie ma co liczyć w tym półroczu na nie. Będzie to albo koniec wrzesnia albo jeszcze dalej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.