Treść opublikowana przez Patrox
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Kto chętny zamówić pierwszy? http://www.dectane.de/product_info.php?info=p16513_led-taillights-audi-a4-lim-05-4-pieces--red-crystal.html W najbliższych dniach powinny być dostępne do kombi jesli juz do sedana sa, niestety do sedana nie sa tak ładne póki co jak do kombi
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Mozesz podac koszty? Moze byc na PW. Ty dobrze jesteś najarany tym autem i masz zacięcie:) hihi Każdy w swoim zyciu musi przejśc przez te etapy. I zapewne zrobisz na wiosnę tak jak koledzy pisza. Nie będziesz co miał do modzenia i sprzedasz auto. Felgi chyba repliki? prawda? Ja w swojej poprzedniej kombi miałem 18 i super wyglądały a na 19 u ciebie za pewne będzie jeszcze fajniej. Gratulację
-
[ALL B7] Trip computer - jak zamontować/przeprogramować
Jest to do zrobienia bez problemu, kupujesz manetkę od komputera, zmieniasz, podłaczasz i trzeba odpowiednie kodowania i po sprawie.
-
[ALL] Pomoc w określeniu cen za klocki
to sa te same klocki co w układzie 321mm. I cena klocków oscyluje w okolicach 350zł.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
FAjna sprawa i bardzo przydaje się na autostradzie
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
Ale moje poprzednie audi dalej jeździ we Wrocławiu na tym samym setupie. Kolega z leon clubu kupił
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Do nas przyjezdzaja klienci ze Szwecji ale o niczym to nie świadczy. Kazdy tuner ma swoich klientów :>
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Nie ma potrzebu zmieniać oprogramowania skrzyni biegów do tip tronica. Dla pszyszłych wirusowców nie ma znaczenia do której firmy pojedziecie czy Dynosoft, Compsport czy Mr-motors. W każdej z nich zostaniecie obsłużeni bardzo dobrze i na pewno wyjedziecie zadowoleni
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
To auto do jazdy na codzień, ma juz wstępnie skalibrowane wtryskiwacze i jest na etapie dotarcia. Musi zrobic ok 3000tys km zanim wjedzie na rolki. Strojenie więc niebawem :decayed:
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
To rzecz gustu i zasobności portfela, ale osobiście też by mi było szkoda kasy. Kasę wolałbym przeznaczyć na program + kierownica a'la R8/TT a za resztę dokończył bym zewnętrzny pakiet. Ja najprawdopodobniej zdecyduję sie na zrobienie wydechu ze względu na to że sam go zrobię w firmie. Ale jesli decyzja zapadnie to tylko wtedy jak DPF klęknie lub mocy latem na 235 oponach mi zabraknie. W lecie po programie moc spada ze względu na zwiększajaca się temperaturę EGT i blokujący limiter przed przegrzaniem silnika. Usunięcie fizyczne DPf i softowe+ większej średnicy wydech spowoduję mniejsza temp EGT i przesunięcie się mocy max wyżej. Kto ma soft to wie że auto ładnie ciagnie ale do 4 tyś i brakuje mu tych 500-700 obrotów jeszcze.
-
[Golf IV] Jak ściągnąć gałkę biegów z lewarka?
Masz tam taka opaskę jednorazową która musisz podważyć śrubokretem i rozgiąć. Jak już to poluzujesz ciagniej najzwyczajniej do góry i po robocie Pozdrawiam
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
W polsce zrobisz wydech za 50-60% ceny tej co zapłacisz za supersprint cyz miltek plus musisy liczyć do tego montaż. Ale czy jest sens wydac 3,5-4 tyś w polsce lub 6 tyś za firmówkę dla dzwięku. I dowiedz się czy miltek daje sportowy DPF czy wydech jest dopiero za DPF bo jak tak to mija się z celem montaż takiego wydechu. GEneralnie autko fajne, fotele też choć dla mnie osobiście są za twarde. Chciałem kupic do siebie recaro ale posiedziałem na takich jak ty u kolegi i odkochałem się. Półskóra s-line jest znacznie przyjemniejsza. Gratki zakupu i zachęcam do programu( banan z twarzy nie zejdzie)
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
- [B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Przyszła zima a z nią śnieg. Mała zabawa z trupem na dachu. Jakość bardzo kiepska bo telefon lepiej nie zrobi: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:- [ALL B7] Klosze kierunkowskazów w przednich lampach
Chłopaki słabo szukacie, ja już to miałem zrobione 1,5 roku temu. http://img152.imageshack.us/img152/9978/dsc6082jd9.jpg Tak jak koledzy napisali, wyciąga się pomarancz i wstawia Osram diadem w kierunek lub srebrną żarówkę. Tu równiez zrobiłem teraz lampy dla kolegi i pomalowaliśmy środek lampy w kolor auta na srebrno. Całkie nieźle wygląda.- [B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
A jaki to "oryginalny Audi"? Olej marki Audi? Tak albo oryginalny z logo audi albo Castrol 504.00 507.00 dla serwisu audi- [B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Na pewno się nie zawiedziesz, motul to bdb olej. Tylko ważne aby kupować ze sprawdzonego źródła, na forum koledzy sprzedają np. kolega @dzik ma w obrych cenach. My handlujemy motulem i zalewamy do silników jednakże moja opinia jest taka że średnio nadaje sie do silnika 3,0. Sam zalałem do siebi zaraz po zakupie auta i silnik zaczał gorzej pracowac, delikatnie tak jakby cykał. na drugi dzien zalałem oryginalny Audi i problem znikł. Klientom lejemy równiez do 3,0tdi castrola z normą audi.- 2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
Dzięki wspólpracy z firmą KLS-Sport kończy sie budowąc nowy silnik na naprawde męskim turbo:) Kute tłoki 83mm,seria 82,5 Kute korbowody Szpilki ARP Lekkie koło zamachowe sachs racing wraz z nowym sprzęgłem itd itd.- [B6 AVB] B6 AVB>> 149,3 KM/328,1 NM powered by Dynosoft Wro.
widać bo niby fabrycznym bonusie... ale niezły wirusik... normalnie pewnie wyjdzie Ci tak ze 135KM A od czego hamownia ma korekcje temperaturowe i ćiśnienia? Aby moc przeliczać do norm w jakich auto sie hamuje. Także te Twoje 135 KM jest chyba nie trafione.Jedyny plus że nie było gorąco i fajna temp w IC była jak robiliśmy to auto.- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
chyba wiem o kogo chodzi. i jesli to ta sama osoba, to z tego co wiem koles poprawia programy po v-techu sam u niego robilem, autko jest sprawdzane na hamowni przed i po,a takze po na "trasie". ja bylem zadowolony- jesli mowimy o tej samej osobie Kolo ma swoją hamownię, czy pomiary robi gdzie indziej? Quattro też diagnozuje czy robi na czuja ? Napiszcie o kogo chodzi, przecież to nie tajemnica chyba. Pewnie nie każdy wie że twój samochód ma DPF i ktoś kto nigdy nie robił softa do takiego samochodu raczej może tylko zaszkodzić. NIe oszczędzaj na tym i pojedz do kogos kto ma hamownie 4x4 i robił xxx tych programów a nie będzie się dopiero na twoim aucie uczył.- Tylne światła LED do Audi A4 B7
Jestem w kontakcie z producentem i jak juz cos będe wiedział to dam znać. Myśle że bedą dostępne czerwone i czarne tak jak to ma In. pro- Tylne światła LED do Audi A4 B7
No to tylko czekać na to aż będą ogólnodostępne... I wtedy jakieś grupowanie zamówienie zrobimy! :gwizdanie: jak grupowo to duży rabat bedzie Gdybyśmy się jakoś dobrze zorganizowali to może nie byłoby oggroomnniiee dużego rabatu by nie było ale można by coś z ceny zejść... co do organizacji to chyba niebyło by problemu żeby krzyknąc na forum temat i zrobic listę chetnych Jesli beda juz dostępne to jestem w stanie wynegocjowac dobrą cenę bo będe miał bezpośrednio od nich. Także jak ktoś będzie chętny to proszę dać znać.- Tylne światła LED do Audi A4 B7
Zauważcie że jedena lampa od drugiej rózni się rozmieszczeniem diód. Dectane bardziej przypomina lampy od A6. Nie zmienia to faktu że która by nie była jest 100 razy łądniejsza od oryginalnych.HIHi Z niecierpliwościa czekam.- Tylne światła LED do Audi A4 B7
A od kiedy przy włączeniu świateł pozycyjnych stop ma świecić? A gdzie niby napisałem, że chodzi mi o światła pozycyjne? Odnisłem się do postu H4mm3r-a: sorki malik, nie doczytałem. kurza ślepota na oczy mi sie rzuciła. :> :> :>- Tylne światła LED do Audi A4 B7
Fajne i prawie jak te z A6 ale powiem Ci, że na prototypie się skończy albo wyjdą takie do sprzedaży że stop w lampach w klapie nie będzie świecić podczas hamowania. Podobnie jak w tych co już zrobili http://shop.dectane.de/product_info.php?info=p16514_led-rueckleuchten-audi-a4-avant-05-08---red-crystal.html Tak tylko czy te o których wspomniałęś widziałes gdzieś na żywo? Nikt nigdzie nie widział żadnego zdjęcia oprócz tego które mogłobyć zrobione w photoshopie.Essen motor show to są za poważne targi żeby ta firma zepsuła sobie reputację[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 21:43_________________________________________________ A od kiedy przy włączeniu świateł pozycyjnych stop ma świecić? - [B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox