Treść opublikowana przez Patrox
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
naprawdę ładnie wyglądają - ciekawe co będzie świeciło jako STOP W B6 miałem ledy z firmy DEC ( bo te chyba też są jak się nie mylę ) i z wykonania jak i spasowania byłem mega zadowolony Lampy na live są za***iste. MIstrzostwo świata, ale niestety znów do lutego trzeba poczekać
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Napisze tylko tyle, to jest właśnie powód dla którego warto było jechac do Essen. Lampy na razie w jednym egzemplarzu, prototyp. Ze strony również wycofali i nie można kupic tych z diodami po jednej stronie. W sprzedaży beda w lutym 2010. Są za***iste i z pewnością je kupię.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Ładny samochodzić, delikatny soft i autko będzie smigac az miło. Mnie osobiście podoba się wnętrze s-line ze względu ma materiał w środku zamaist skóry ale przynajmniej masz coś innego niż reszta. Gratki jeszcze raz
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
:> :> :> ale to ty zle auto do tych zabaw kupiels MAsz rację ale nie zamieniłbym tego ani na Evo ani na subaru. Jednak cenię sobię wygodę i bezpieczeństwo,a w dalszej kolejności zabawe. Do pojezdzawek po torze starcza mi to co mam.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Chłopaki ale do auta co ma tylko 290Ps mija się z celem zakładanie 245opon. Wiecie jakie sa straty na kołach przez takie szerokie koła? Jakby zmieściły się na 9 cali opony 205 to bym takie załozył. Teraz na 205 oponach bez problemy potrafie postawić na każdym biegu auto bokiem i przelecieć całe skrzyżowanie driftem. Na 235 oponach czy 245 juz nie będzie tak łatwo :> :> :> :> :> :> :>
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
To chyba te koła co zamówiłes? http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=4620325
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Wojtek, jaki producent opon był założony na te felgi? Bo coś mnie naciągnięte są niż u mnie?
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
to jest replika ale tylko sprzedawana w stanach. producenta masz tu: http://www.vmrwheels.com/
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Tu jeswt na zawiasie s line. Audi na kole Rs4 na zawiasie s line wyglada jak wóz drabiniasty :tongue4: A tu na eibach, widać że koło bardziej do środka wchodzi i mniej wystaje [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 20:25_________________________________________________ no to mnie zmartwiłeś... ciągle czegoś szukam na lato i te fele też mam na oku. Mam zawias 1BV może przy ET43 nie było by problemu, mimo że nie wyglądają tak koxiarsko jak ET29 to chyba nie powinno przy nich nic obcierać. Moim zdaniem jest to najładniejsza ori felga do audi (grafitowa) ew jeszcze s-line 9 ramienna z b7 Na jednym i drugim zawiasie nic nie ocierałoi ani nie dobiło. kluczem do sukcesu może być tez opona. Nie każda opona o tym samym rozmiarze jest tak samo szeroka. Tu jest pirelli p zero rosso.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Nie ma ET 43 tylko jest ET 48. I niestety RS4 ET29 przez to, ze jest mocno wklesla jest duzo ladniejsza Załuje ze swoje sprzedalem widocznie błąd sprzedającego choć na felgach się zna http://www.allegro.pl/item811934400_oryginal_audi_a4_a6_a8_19_cali_et43.html wszystkie dostępne w srebrze i graficie. Choć wydaję mi się że masz racje i grafity wychodziły tylko 29 i 48. zasugerowałem się aukcją NIe ma znaczenia czy grafit czy srebrny. Byly tylko ET 29, 48, 52. Malo tego te ze zdjecia na aukcji to na bank ET29. Temat przeze mnie dogłębnie zbadany. Jest Et43. W7ystępuja one w nowym TT i A5. Żadne inne koło oprócz ori RS4 z ET 29 nie wchodzi tak pieknie do wewnątrz. Chodzi mi o ramiona. Wszystkie inne maja praktycznie ramiona płaskie lub lekko wklęsłe do środka. Dziś była przymiarka na aucie kolegi który ma tylko s-line zawias i była lipa bo lekko wystawało. Zdjęcia zaraz wlepię. Wczoraj testowałem na moim aucie w 2 cięzkie osoby z przody i auto wprowadzane w poslizg aby zobaczyć czy nie trze. I o dziwo nie.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Lato przyjdzie to będzie więcej testów. Póki co na razie jest ok. %Te tylne koła mimo iż 17 wyglądają jak dojazdówka przy tym letnim. :tongue4: :tongue4: :tongue4:
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Własnie po to były mierzone. Opona 235/35/19 we 2 osoby z przodu i nie dobiło ani otarło. Tez jestem w szoku :shocked:
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Tajemnicze fotki modów na lato. KOŁA PRZYSZŁY i nie mogłem sie doczekąc czy będa pasowały. Są to ori z RS4 Titan 9x19 ET 29
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
okOk, Najważniejsze dzo dzo abyś ty był zadowolony z rezultatów ;) ;) ;) ;)
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Chłopie który tuner każe ci załozyć coś większego niż gt 2259? Ta turbina już ma takiego laga co zreszta widać na wykresie nie wspominając o jeszcze większej. Czy ty na prawdę chcesz zrobić kalectwo ze swojego samochodu. Wydajnośc gt 2256 jest bez problemowa na 250ps :>
-
[ALL B7] Gril B7 RS4, ale także i normalne - pytanko
jestes pewien na 100% że to nie jest kratka do zderzka s linowego na wzór rs4? W opisie jest napisane że to własnie do zderzka s-line. Poza tym widziałem na audizine że gość miał właśnie takie kratki założone.
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Suma sumarum dojdzie do tego że i tak bedziesz musiał useryjnić bo ludzie boją sie zmodzonych aut kupić. Ale kazdy chyba musi przejśc przez to żeby na własnej skórze poczuć. Poza tym każde kolejne konie to tylko coraz gorsza walka o trakcję. Moim zdaniem do A4 optimum to jest 200 bo każdy kolejny koń to koszty na super opony i cięzkie treningi aby dobrze wystartować. Nie jeden komplet zdarłem aby dojśc do wprawy :tongue4:
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Auto ma zajebistego laga, stąd to zatrzymanie jakby ktoś na chwilę przytrzymał cię za zderzak. Patryk ale chipowana 3,0 TDI też jakoś super nie jedzie np: http://www.youtube.com/watch?v=YO9soMyrRDk&feature=related Wynik podobny do mocniej grzebanego AWX okolice 7s do 100km/h. Takie 3,0TDi z Q to już bardzo ciężka fura i 270-280km to ciągle mało. Ja miałem 2,0TDI A4 na duzym turbo i z dużo większa mocą i momentem i uważam że nie dorównuje w najmniejszym, stopniu 3,0tdi po siofcie. I jestem w stanie założyc sie o grube pieniądze że nie objedzie Dzo-dzo 3,0tdi. Przynajmniej mojego:) I nie ważne czy z rolki czy z zatrzymanego bo to auto wcale na filmiku rewelacyjnie nie jedzie. Ale najwazniejsze aby własciciel był zadowolony. Ja na twoim miejscu Dzo-dzo nie inwestowałbym już w ten samochód złotówki bo i tak nigdy z tego ayta nie zrobisz wyścigówki a każda kolejna modyfikacja może przynieśc niespodziewane awarie. Decyzja nalezy do ciebie ale ja przeszedłem przez wszystkie szczeble modów łącznie ze sportowymi pompkami i wiem co pisze. Pozdrawiam
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Auto ma zajebistego laga, stąd to zatrzymanie jakby ktoś na chwilę przytrzymał cię za zderzak.
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
ładne auta sa zawsze oczojebne. I o to chodzi;) :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry:
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Do klapy od S-line chyba nie ma mozliwości dołożenia lotki. Zobacz jak jest wyprofilowana klapa? [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 12:32_________________________________________________ Polecam się. Pozdro
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Nie taniej było zrobic wydech w polsce? I tak nie da takiego przyrostu jak wydechy robione w PL bo niemcy maja fioła na punkcie ekologii :naughty: felgi ładne ale efekt ocenimy dopiero na aucie. takie firmy jak Mg motorsport albo el-tec zrobiliby taki jak chcesz i odpowiednio wyciszony. I znając życie za 60% ceny która zapłaciłes.
-
[ALL] Pakiety tuningowe
Każdy znany tuner w polsce ma to w swojej ofercie tylko oficialnie tego nie pisze. Wszystko zalezy z moca od konkretnego auta, stanu technicznego i najwazniejsze. Ile chcesz wydac na moda i czego oczekujesz. Po wiecej informacji zapraszam do działu szukaj........
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Super autko, piekne fotki. Niedościgniony wzór dla osób chcacych zrobić ze zwykłego A4 Rs4. Pozdrawiam
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Mały update, szyby sciemnione plus listwy S4 i znaczek black na tylnej klapie:)