Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrox

  1. To se kup. Kupię jeśli bedą dostępone czarne bo na takie poluję :> :> :> Chyba że stanieja te a czarnych nie będzie
  2. atualna lista: 1. KOval81 (+Avensis 2.0 d-4d) - dowolny weekend 3. vronka 4. wojtas-audi 5. Pretor 6. Marcin9680 7. Cordii (+kolega Seat Leon) 9. simon877 10. srebrny87 11. gala 12. kolega użytkownika trzeciaq - vw passat - 20.03 13. maxitom - 27.03 / 03.04 godz. 8-9 14. stiven 15. photoduo (+passat ojcowy) 17. simon_75 18. milo222 19. dracoz 20. gtados - 10/17.04 21. bryleks - koniec 04/początek 05 22. trzeciaq 23. 823krzyh golf IV 24. Szymon251 leon ARL 25.Iwek golf IV ASZ 26.Iwek Audi A3 ASZ 27. trezor A4 b7 3,0tdi 28.ferdek77 B6 1,9tdi
  3. http://desc.shop.ebay.de/i.html?_nkw=B7+led&_sacat=57323&LH_TitleDesc=1&_trksid=p3286.m270.l1313&_dmpt=Autoteile_Zubeh%C3%83%C2%B6r&_odkw=B7+led&_osacat=57323 trochę się tego pojawiło, jednakże nie wiadomo jakiego producenta. ceny też troche wysokie. W polsce venom równiez dostał 1 komplet. http://allegro.pl/item962716285_lampy_tylne_audi_a4_b7_04_08_sedan_red_white_led.html
  4. Reniek, bardzo ładny samochód i z takim przebiegiem to rzadkość. silniczek ASB podatny na chiptunig i pozbyty najczęstszych wad. Powodzonka w użytkowaniu tej bestiii...
  5. Cewki wymienia się 4 a nie jedną, za chwile kolejne ci padną. Jesli w etce ten numer zamienia się na ten drugi to weź, jeśli nie to nie polecam.
  6. No teraz Piotrek mogę w końcu ci pogratulowac osobiście. Leon był mega wyrezany i 10 worków pieniędzy w niego wsadzone. Ty razem postawiłiłeś na auto w którym za wiele nie będziesz musiał zmieniać. Ale znając Piotrka jak polata Moim na zrobionym wydechu pewnie go zrobi. Autko będziecie mogli zobaczyć live na zlocie:)
  7. Widac że ukłąd wtryskowy bardzo zdrowy bo moc bardzo wysoko trzyma. Gartulację
  8. prosze się nie martwic, grupowe chipowanie się odbędzie, na forum leona jeszcze tak samo dopisali się do tej listy. A odpowiadając na twoje pytanie najpierw diagnozujemy auto przezd zrobieniem, jeśli jest nie sprawne usuwasz usterke i umawiasz się na inny termin. Pozdrawiam i do zobaczenia:)
  9. tylko jak je sprawdzic.... bo za nim nie bedzie na aucie to nie wiesz jak bedzie wstawac i w tym problem Z turbinami jest jak z silnikami. Diagnostycznie moga byc ok a wychodza różne moce. Tyle... A genertalizując najczęstszym problemem nie jest samo turbo tylko ukłąd wtryskowy. Ja w mojej poprzedniej audi na gt22 na nowym silniku miałem przy 2 tys 1,5 bara a na starym ledwo co 1,2. To po czesci sprawny układ wtryskowy odpowiada za napędzenie turbiny.
  10. Tak, to była turbina na bazie korpusu Gt 17 jednakże z innymi wirnikami po stronie ciepłej i zimnej. Dalej jest jeszcze jedna sztuka na półeczce ale nadaje sie to turbo tylko do 2,016V bo tam wczesniej wstaje. W 1,9 trzeba byłoby wlac wiadro paliwa żeby je obudzic,hihi
  11. Nic nie zmieniajcie kodowania bo nie ma takiej potrzeby. Wasza pompa ma inne cośnienie niż taka z 3,0 tdi i d;latego nie zakodujecie. A jesli nawet by się udało to różnicy nie będzie czuć tylko później bedzie się załączał ABS przy pełnym bucie na hamulec. Do tego to jest. :> :> :>
  12. A co za problem wymienic wałek na nie przewężony?? W KKK?,widziałęś kiedyś rozebrane turbo KKK? to jest całkiem inne turbo jeśli chodzi o konstrukcje niż garett. Jedyna opcja jest zrobić hybryde na bazie garetta taka jak ja miałem założoną u siebie ale przyrost rzedu 7ps i pózniej wstaje
  13. Palny sa tylko brak czasu na zrobienie. Sa inne projekty do zrobienia i na bieżąco mamy robotę. Coler z czasem sam sie zrobi ciemny i nie bede go malował przez to że zatrzyma mi odprowadzenie ciepła. Testowalismy w jednym aucie i temp po pomalowaniu zwiększyła sie o 10 st.[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 12:07_________________________________________________ Heh, pogrzebałem troszkę w sieci i z tego co mi wiadomo to jestem prekursorem tego:)
  14. Aktualizacja, kolejny tydzień zmagań DS :> :> :> http://fotoblog.dynosoft.pl Zapraszamy
  15. Opona bardzo dobra na suchym, bardzo dobre starty są na niej, dobrze trzyma sie w zakrętach, jest w miarę cicha. Ma tylko jedną wadę jak każda dobra opona. Ściera się w oczach.
  16. Z nowego A4 B8 jest to jak najbardziej możliwe ze względu na nowe większe turbo, centralnie umieszczony intecooler ale ze starej A6 to mało realne jeśli program ma byc bezpieczny
  17. Witam,niezmiernie miło mi jest przedstawić naszego nowego fotobloga w którym zamieszczamy najciekawsze projekty,oraz co ciekawsze modyfikacje. W imieniu całego zespołu firmy Dynosoft serdecznie zapraszam ponieważ co chwile dzieje się coś nowego :> :> :> :> :> :> http://fotoblog.dynosoft.pl
  18. A6 wychodzi mocniej ze wzedu na inna bardziej wydajna sprężarke:) pozatym chciałbym zobaczyc wykres tego auta na ponad 300Ps. Masters teraz zrobił swoje audi 200 na 320Ps na wodnym colerze i braku wydechu i to zapewne soft nie do jazdy na codzien. Najmocniejsze znane mi A6 było grzebniete na 294Ps robione dawno temu przez Compsport.
  19. Poniżej zamieszczam wydech zrobiony w całosci ze stali kwasoodpornej. DP 3 cale, cześc srodkowa tłumika 3 cale, 2 koncowe wydechy 2,75 cala. Koncówki robione na wzrór S4 Reszta zdjęc tutaj: http://fotoblog.dynosoft.pl/?p=118
  20. Nie moge się wypowiadać póki nie z hamuję ale na wypiętym wydechu za DPF byłą znaczna poprawa reakcji na gaz i w moim przekoonaniu Nm przybyło bo z dołu lepiej szedł. Zobaczymy niebawem
  21. Srednica koncówek 70mmx2. Haczyć nie haczy ale na razie póki co zrobiłem 20Km
  22. Była chwila dziś to zrobiłem zdjęcia za dnia. Jeśli zrobimy formę do wzoru to na stałe do oferty wprowadzimy wydech do tego modelu. Do zderzka od S4 jest dużo ciężej zmieścić 2 koncówki bo musi byc inny kształt puszki. Do zwykłego zderzaka S-line jest łatwiej:)Najpierw trzeba przetestować o ile temp EGT spadła i ile Nm przyrosło.
  23. Sam jestem ciekaw jak to brzmi niestety musze jeszcze wytrzymac około tygodnia. Musimy fizycznie z softu usunąć DPF a sprzęt którym to robimy poszedł na gwarancje bo się spalił. Tak czy siak specjalnie zastosowałem 3 tłumiki bo chciałbym aby było to jak najciszej, dość mam już w każdym moim aucie ryczących, buczących wydechów.
  24. Aj ty Piotruś to musisz wszystko wypaplać hihi. Prace w sumie dobiegły konca. Oto efekt DP 3 cale bez kata, usunięty mechanicznie DPF plus dalsza część wydechu od Y-greka 2,75 cala. Całość na 3 tłumikach:
  25. Albo spróbuj wsadzić rekę od strony kratki halogenu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.