Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muniek32

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muniek32

  1. Klasycznie ktoś przeciągnął wymianę rozrządu oraz oleju a później lament bo silnik zaczyna wydawać dziwne odgłosy i rzęzi Jak najszybciej do wymiany żeby nic nie yebło i zalej nowym olejem to zobaczysz jak cicho się zrobi Znajomy przeciagnął wymianę oleju chyba z 6tyś i po zmianie oleju tak cicho jakby silnik z auta wyjął Edit: tylko nie zalewaj castrolem
  2. muniek32 odpowiedział(a) na S4lwia temat w 1.8
    Odnośnie opinii to są to opinie kupowane, płacisz komuś za wypisywanie dobrych opinii "żeby w google ładnie wyglądało". I właśnie z całym szacunkiem ktoś taki jak Ty szukając opinie na temat wrc polska czyta takie kupione komentarze. To nie są osoby wiarygodne, które faktycznie kupiły produkt i go chwalą, tylko podstawione osoby. Tak działa również telewizja oraz klienci w sklepach itp itd. W załączniku wrzucę Ci zdjęcie opini jednego "klienta" wrc. Nie wydaje się dziwna? Muszą współpracować z firmą Rodon i wzajemnie (mówiąc brzydko) robią sobie dobrze. Odnośnie przepływomierza to kup w końcu coś co będziesz mogła założyć i nie martwić się czy jutro rano z autem nie będzie się działo to co do tej pory. Tzn kup używany oryginał- poszukaj na allegro aukcji gdzie często dają gwarancję rozruchową i podmień po prostu przepływomierz. Nie bój się części z rozbitków czy aut ze "szrotu" bo te części pojeżdżą dłużej niż to wrc parts ciągnięte z chin, gdzie wiadomo jaka elektronika jest- jako tako. P.S. poszukaj też na allegro, może będzie jakaś aukcja "leżaków magazynowych",czasem można kupić oryginał za dobrą cenę Patrząc na to zdjęcie i czytając tą opinię, ktoś kto to pisał nie może się chyba doczekać aż jego auto się popsuje żeby założyć kolejna część WRC Parts i napisać kolejną opinie jakie to super części
  3. Zejdziesz troche z szerokosci laczka tak jak pisze kolega wyżej i przestanie trzeć. Na prowadzeniu nie stracisz a nie będziesz miał w głowie, że musisz uważać na dziurach żeby nie zetrzeć nadkoli Zawias siedzi bardzo ładnie, szkoda cokolwiek zmieniać, a na zmianie szerokości nie stracisz
  4. Nie dobieraj dopóki nie poprawi i nie daj sobie wciskać bajerów. Co za trójniki założył w ogóle? Łatwiej by mi było jakbym zobaczył jak to wygląda i jak jest podłączone. Czujnik temp jest sprawny? Na kompie dobrze temp ustawiona?
  5. Na zdjęciu jak na moje to wygląda jakby wystawało za nadokle i rzucało kamieniami po błotniku i drzwiach, ale to tylko zdjęcie. Jesli dla Ciebie wygląda dobrze, a co ważniejsze dobrze się prowadzi to tylko się cieszyć
  6. Dziwna przypadłość, ale masz luz na kierownicy czy jest to przy oporze? Sprawdź może maglownicę..
  7. muniek32 odpowiedział(a) na S4lwia temat w 1.8
    Jest to poniekąd prawda, jeśli założysz część i działa to piszesz pozytywa. Jeśli działa to ok, ale jeśli się spieprzy to nie chce Ci się grzebać i pisać, że jednak padło. ALE nie ukrywając, więcej opini pisze się jeśli coś się spieprzyło i nie działa, lub padło od razu po zakupie. Druga sprawa, patrząc na opinie wrc parts na google jasno widać, że sa to opinie kupione. Kto normalny kupuje w hurtowni część i pisze pozytywny komentarz firmie w której kupił oraz producentowi? No chyba, że to ja jestem jakiś inny
  8. Jasne, że produkt "markowy" bądź "z wyższej półki" jest bardziej narażony na podróbkę. Jeśli Wasze wypowiedzi są poparte badaniami laboratoryjnymi zleconymi przez konsumentów i wskazują na to co napisaliście to oddaję honory Co do źródła kupna produktów, ja bym omijał allegro oraz oleje "z beczki"
  9. Podjedź do nich i powiedz co się stało po ich robocie i mogą coś wymyśleć. Skoro wpieli się w obieg z gazem i zaczynają się problemy z łapaniem temperatury no to jasna wskazówka gdzie można szukać przyczyny
  10. W jaki sposób wykonałeś test? Ile minut trwał? Wykonany rzetelnie czy na odczepnego?
  11. Na pewno Motul jakiego by nie wybrał kolega będzie lepszy niż Castrol z marketu.. Czym poprzesz swoją wypowiedź? Skąd masz informacje o tym, że Motul jest tak zły i porównujesz go z mineralnym? Jaki olej według Ciebie można dostać z tej samej półki cenowej, nie obarczonym ryzykiem podróbki ?
  12. muniek32 odpowiedział(a) na Cienio92 temat w Audi A4 B7
    https://a4-klub.pl/forum/22-kupię/ Ale może też ktoś tutaj Ci odpisze
  13. muniek32 odpowiedział(a) na Cienio92 temat w Audi A4 B7
    Kod lakieru LY7H
  14. muniek32 odpowiedział(a) na Cienio92 temat w Audi A4 B7
    Trochę nie ten dział. Co jeśli chodzi o kolor auta, daj vin to moment ustalą jaki masz kolor, będzie łatwiej
  15. muniek32 odpowiedział(a) na Szekot temat w 1.6
    Przeważnie jeśli po dolewce zaczyna znaczyć teren, wywala gdzieś uszczelniacz i zaczyna się zabawa..
  16. muniek32 odpowiedział(a) na S4lwia temat w 1.8
    No, stwierdzone, sprawdzone, potwierdzone. To teraz kupujesz i dajesz do wymiany A to już od Ciebie co kupisz, czy oryginał, czy wrc parts, czy inny nty. Za zamiennik zapłacisz podobną cenę- jakość jest taka sama. Różnica będzie tylko przy oryginale bądź lepszych markach typu bosch, cenowa jak i jakościowa. P.S. jakie opinie czytałaś??
  17. muniek32 odpowiedział(a) na sebinho temat w Audi A4 B8
    Ruch góra-dół jest w każdym aucie wyposażonym w reflektory xenonowe
  18. Zależy jak interpretujesz wadę ukrytą. Z osoba prywatną jest trochę trudniej, lecz z komisem trochę inaczej. Komis nie może sprzedać auta z wadą i masz prawo do zwrotu auta
  19. Czemu chcesz przejść na w40? Coś pobiera? Olej bardziej lepki. Ja bym zastosował płukanke.
  20. Lepiej oddać jedno i drugie za jednym zamachem niż oddać sam nastawnik a później się zdziwić jak będzie trzeba jeszcze pompę regenerować. Oszczędność czasu, roboty i podejrzewam pieniędzy.
  21. Jeśli na umowie jest zawarte coś w stylu "sprzedający oświadcza, że samochód nie posiada wad ukrytych" bądź kupiłeś od komisu to jeszcze coś można ugrać.
  22. Przekładasz to Ty, kolega czy firma? Jeśli kolega to robił to nie ma problemu, jeśli firma to również jest w temacie. Jeśli Ty to inna sprawa
  23. Przy takim balonie nie oszukuje na prędkości i nie prowadza przy wyższej prędkości na boki? Jechałem autem znajomego na takim balonie i auto tak prowadzało po drodze, że dramat. Patrząc też przyszłościowo wszystkie "kamuszczki" biją ci po boku auta i będziesz miał poodbijany błotnik i porysowane drzwi.
  24. muniek32 odpowiedział(a) na S4lwia temat w 1.8
    To jeśli w weekend będziesz mieć wolne, usiądź sobie i poczytaj sobie opinie wrc czy maxgear i zobaczysz, ze elektryki nie powinno się kupować z tej półki cenowej. Na temat wrc polska a raczej z tego co pisali chłopacy china jest już temat albo z trzy i w każdym piszą to samo. Poza tym tania elektryka-chu*owe działanie i problemy. Jesli nie chcesz wydawać dużo kup używke ale tam gdzie dają gwarancję lub w bardzo dobrym stanie
  25. muniek32 odpowiedział(a) na Młodyyy temat w Audi A4 B5
    Głupie ale załozyłeś przód na przód a tył na tył? Nie sa założone do góry nogami? Rozumiem, ze sprężyny nowe? Nowe na pewno usiądą po przejechaniu xxx km.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.