Treść opublikowana przez muniek32
-
Wyciek "z dołu" zbiorniczka wyrównawczego chłodnicy
Skoro się poci to coś się rozszczelniło. Zostaje lepić lub wymienić
-
Trzeszczy przy skręcie kół
To cie mechanik wpakował A już tak całkiem serio ja bym postawił na swoim, postawił samochód nawet na tydzień ale nie popuścił gnojowi. Niech reklamuje zawieszenie albo zakłada drugi komplet.
-
Falujące obroty przy przyśpieszaniu
Dokładnie, wygląda jakby sprzęgło się poślizgiwało. Ciągnie, sprzęgło się śliźgnie i obroty rosną a jak złapie to maleją
-
"Chrobotanie" z tylu tylko przy hamowaniu na dziurach.
Skoro po złożenia fotela ciszej to sprawdź czy kanapa nie odkręciła się z podłogi samochodu, może się odkręciło i tłucze
-
prowadnice tylnego zacisku,czym smarowac?
@indyczes poczytaj. Przodu nie smarujemy, tył smarujemy i temat zamknięty
-
Który zamiennik?
"recenzje" jednego zestawu masz tutaj bo już ktoś zakładał i możesz poczytać : Na jednym ani drugim zestawie jeszcze nie jeździłem więc się nie wypowiem, poszukaj na forum na pewno gdzieś są tematy i opinie
-
Jakie Amortyzatory a4 b7
Ja bym jeszcze zastanowił się nad bilstein
-
"Chrobotanie" z tylu tylko przy hamowaniu na dziurach.
zrzuć koło i zobacz czy coś nie wisi. Możesz podjechac na stacje diagnostyczną i sprawdzić tylne zawieszenie, może sprężyna lub amortyzator
-
Silnik
Dalej się z tym nie uporał czy znalazł już przyczynę? Nie chce mi się wierzyć, że wszystko podłączył dobrze i ciemno
-
Do czego jest pierścień w zestawie z łożyskiem koła w Audi A4 B6?
Jeśli ma już nowy to niech ładuje nowy, zawsze ja bym był pewniejszy. Swoją droga @rysuchom jakiem firmy kupiłeś, że w zestawie masz pierścień? Nie w każdym dają do zestawu
-
Do czego jest pierścień w zestawie z łożyskiem koła w Audi A4 B6?
Nie będzie to czasem pierścień do wprasowania łożyska? Ew. podkładka dystansowa?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Silnik
Oj chyba będziesz musiał zmienić mechanika zaraz po silniku :p
-
Zmiana wrysków z BRC na inne..
Ja miałem styczność z omvl i wytrzymuje rok/dwa i siadają. Więc radziłbym omijać
-
Polecane opony letnie
Jak dla mnie bardzo dobre były dunlop sp sport. Fajnie kleiła na ciepłym a i na deszczu się nie ślizgała. Dobrze dobrać szerokość i trzyma się jak cygan zasiłku. Jeśli masz obniżone i utwardzone auto to bomba Yokohama jak dla mnie średnio, miałem i nie była cudowna.
-
Problem z AUX - pukanie z głośników
Kostka oryginalna i dobrze wszystko podłączone z tyłu czy lutowane lub kręcone na taśme kable? Jak dla mnie to jakiś przester. Próbowałeś na innym kablu?
-
Porysowana szyba
Nawet jeśli kolega będzie na tyle zapalony, że zdecyduje się na polerkę, po jakimś czasie szyba mu nie zajdzie i nie będzie robic się "matowa" i będzie musiał ponownie ją polerować? Jeśli bardzo przeszkadzają te rysy to możesz spróbować z folią 0% i też przykryje
-
Przyciemnienie szyb
Ja na Twoim miejscu bym celował w 60%. Nie zrobisz karawanu z tyłu a będzie fajnie się komponować z resztą auta i kolorem. Ale to moja opina, kwestia gustu. Pochwal się po przyciemnieniu jak wyszło @edit 60% lub 80% zależy jaki rozstrzał ma firma z której będziesz kupował. Tak czy siak ja bym karawanu nie robił
-
Trzęsie autem
Nie jeden pewnie miał taki przypadek. Auto musi zostać u mechanika na dzień dwa i oceni dokładnie czemu go telepie. Ja bym obstawiał, że do regeneracji będziesz miał wtrysk. Można też sprawdzić świece żarowe i inne powiązane części z układu zapłonu
-
Trzęsie autem
Najprościej będzie jak pojedziesz do mechanika, który powinien znaleźć dlaczego trzęsie Ci autem. Na odległość ciężko będzie określić co to bo jak sam widzisz przyczyn może być dużo. Jeśli ustalisz co to fajnie jakbyś podzielił się co powodowało takie spustoszenie.
-
Nakładki progowe
Co prawda nie Audi ale nakładki założone . Zdjęcie w trakcie i po @edit zdjęcie po może dodam jak już zakończę pracę na tym autem
-
Jakie poduszki silnika
Zależy ile chcesz pojeździć autem, jeśli krótko i robisz pod sprzedaż na janusza to pchaj zamiennik i do żyda. Jeśli robisz żeby pojeździć długo i komfortowo to niestety oe. Jeśli konkretnie po taniości to nty, jeśli chcesz lepiej to lemforder, jesli dysponujesz budżetem to pakuj oe
-
Trzęsie autem
Przyczyn może być milion. Od tego że nie pali na jeden tłok i trzęsie, od poduszki silnika aż po któreś koło pasowe co się urwało. Jeśli nie podniesiesz maski i nie zobaczysz to za dużo nie pomożemy. Sprecyzuj bardziej czy mało trzęsie czy rzuca ci całym autem mocno
-
Nakładki progowe
@dekiel 13 okazało się, że otwory były od spodu auta, przy nadkolach poleciały spinki a na długości progu zastosowałem klej do szyb. Kumpel z roboty mi podpowiedział. Samochód odstał dzień , doczyściłem klej do szyb i na tę chwilę trzyma i nie ma zamiaru odpaść
-
Nakładki progowe
Witam, w drugim aucie mam plan zamontować dokładki progowe lecz nie mam otworów montażowych w progu. Stąd moje pytanie na co zamontować? Jakiś klej do szyb żeby nie robić dziur w progach? Macie jakieś sprawdzone sposoby?