Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muniek32

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muniek32

  1. Skoro się poci to coś się rozszczelniło. Zostaje lepić lub wymienić
  2. To cie mechanik wpakował A już tak całkiem serio ja bym postawił na swoim, postawił samochód nawet na tydzień ale nie popuścił gnojowi. Niech reklamuje zawieszenie albo zakłada drugi komplet.
  3. Dokładnie, wygląda jakby sprzęgło się poślizgiwało. Ciągnie, sprzęgło się śliźgnie i obroty rosną a jak złapie to maleją
  4. Skoro po złożenia fotela ciszej to sprawdź czy kanapa nie odkręciła się z podłogi samochodu, może się odkręciło i tłucze
  5. @indyczes poczytaj. Przodu nie smarujemy, tył smarujemy i temat zamknięty
  6. muniek32 odpowiedział(a) na wojtas_7 temat w Audi A4 B6/B7
    "recenzje" jednego zestawu masz tutaj bo już ktoś zakładał i możesz poczytać : Na jednym ani drugim zestawie jeszcze nie jeździłem więc się nie wypowiem, poszukaj na forum na pewno gdzieś są tematy i opinie
  7. Ja bym jeszcze zastanowił się nad bilstein
  8. zrzuć koło i zobacz czy coś nie wisi. Możesz podjechac na stacje diagnostyczną i sprawdzić tylne zawieszenie, może sprężyna lub amortyzator
  9. muniek32 odpowiedział(a) na Michal3881 temat w 2.0TDI
    Dalej się z tym nie uporał czy znalazł już przyczynę? Nie chce mi się wierzyć, że wszystko podłączył dobrze i ciemno
  10. Jeśli ma już nowy to niech ładuje nowy, zawsze ja bym był pewniejszy. Swoją droga @rysuchom jakiem firmy kupiłeś, że w zestawie masz pierścień? Nie w każdym dają do zestawu
  11. Nie będzie to czasem pierścień do wprasowania łożyska? Ew. podkładka dystansowa?
  12. muniek32 odpowiedział(a) na Michal3881 temat w 2.0TDI
    Oj chyba będziesz musiał zmienić mechanika zaraz po silniku :p
  13. Ja miałem styczność z omvl i wytrzymuje rok/dwa i siadają. Więc radziłbym omijać
  14. Jak dla mnie bardzo dobre były dunlop sp sport. Fajnie kleiła na ciepłym a i na deszczu się nie ślizgała. Dobrze dobrać szerokość i trzyma się jak cygan zasiłku. Jeśli masz obniżone i utwardzone auto to bomba Yokohama jak dla mnie średnio, miałem i nie była cudowna.
  15. Kostka oryginalna i dobrze wszystko podłączone z tyłu czy lutowane lub kręcone na taśme kable? Jak dla mnie to jakiś przester. Próbowałeś na innym kablu?
  16. Nawet jeśli kolega będzie na tyle zapalony, że zdecyduje się na polerkę, po jakimś czasie szyba mu nie zajdzie i nie będzie robic się "matowa" i będzie musiał ponownie ją polerować? Jeśli bardzo przeszkadzają te rysy to możesz spróbować z folią 0% i też przykryje
  17. muniek32 odpowiedział(a) na Nachdan6 temat w Audi A4 B5
    Ja na Twoim miejscu bym celował w 60%. Nie zrobisz karawanu z tyłu a będzie fajnie się komponować z resztą auta i kolorem. Ale to moja opina, kwestia gustu. Pochwal się po przyciemnieniu jak wyszło @edit 60% lub 80% zależy jaki rozstrzał ma firma z której będziesz kupował. Tak czy siak ja bym karawanu nie robił
  18. muniek32 odpowiedział(a) na kamilloo2188 temat w Audi A4 B8
    Nie jeden pewnie miał taki przypadek. Auto musi zostać u mechanika na dzień dwa i oceni dokładnie czemu go telepie. Ja bym obstawiał, że do regeneracji będziesz miał wtrysk. Można też sprawdzić świece żarowe i inne powiązane części z układu zapłonu
  19. muniek32 odpowiedział(a) na kamilloo2188 temat w Audi A4 B8
    Najprościej będzie jak pojedziesz do mechanika, który powinien znaleźć dlaczego trzęsie Ci autem. Na odległość ciężko będzie określić co to bo jak sam widzisz przyczyn może być dużo. Jeśli ustalisz co to fajnie jakbyś podzielił się co powodowało takie spustoszenie.
  20. muniek32 odpowiedział(a) na muniek32 temat w Audi A4 B6
    Co prawda nie Audi ale nakładki założone . Zdjęcie w trakcie i po @edit zdjęcie po może dodam jak już zakończę pracę na tym autem
  21. muniek32 odpowiedział(a) na sebol.83 temat w 1.8T
    Zależy ile chcesz pojeździć autem, jeśli krótko i robisz pod sprzedaż na janusza to pchaj zamiennik i do żyda. Jeśli robisz żeby pojeździć długo i komfortowo to niestety oe. Jeśli konkretnie po taniości to nty, jeśli chcesz lepiej to lemforder, jesli dysponujesz budżetem to pakuj oe
  22. muniek32 odpowiedział(a) na kamilloo2188 temat w Audi A4 B8
    Przyczyn może być milion. Od tego że nie pali na jeden tłok i trzęsie, od poduszki silnika aż po któreś koło pasowe co się urwało. Jeśli nie podniesiesz maski i nie zobaczysz to za dużo nie pomożemy. Sprecyzuj bardziej czy mało trzęsie czy rzuca ci całym autem mocno
  23. muniek32 odpowiedział(a) na muniek32 temat w Audi A4 B6
    @dekiel 13 okazało się, że otwory były od spodu auta, przy nadkolach poleciały spinki a na długości progu zastosowałem klej do szyb. Kumpel z roboty mi podpowiedział. Samochód odstał dzień , doczyściłem klej do szyb i na tę chwilę trzyma i nie ma zamiaru odpaść
  24. muniek32 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, w drugim aucie mam plan zamontować dokładki progowe lecz nie mam otworów montażowych w progu. Stąd moje pytanie na co zamontować? Jakiś klej do szyb żeby nie robić dziur w progach? Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.