Treść opublikowana przez NelsonPL
-
B8 TrOOOOp
Nie interesują mnie jakieś chinski zamienniki... Tylko czesc z ASO
-
B8 TrOOOOp
Co to jest adapter? Chce zamówić z Niemiec coś takiego: Die einfache Nachrüstlösung auf LED-Kennzeichenleuchten. Lieferumfang: - 2x LED-Kennzeichenleuchten - Adapterkabel - Schaumstoffrohr - Kabelbinder - Einbauleitung Artikelnummer: 8K0052110 Jest podane na stronie że podobno pasuje do modelu: A4 2008-2012 Jest to podświetlanie LED rejestracji. Podobno można zamontować do mojego modelu. Czy sposób samego montażu jest banalnie prosty? I czy nie będzie żadnych komunikatów spalonej żarówki itp przy zamontowaniu tego. Zaznaczam że jest to z oficjalnego sklepu ASO-Audi z Niemiec. (cena 50Euro)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dlatego że czujniki do przodu nie były nigdy przewidziane fabrycznie do tego modelu. W żadnym ASO ci ich nie doposażą. Wspomniał o tym Muskel1 ale widzę że nie chciało się przeczytać powyżej.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Mylisz się. To są oryginalne nakładki z ASO za kilkaset złotych. Przewiń sobie dużo wcześniej a znajdziesz i opis i zdjęcia z montażu nakładek. Ja kupuje tylko oryginalne rzeczy. Nieźle mnie rozbawiłeś....
-
B8 TrOOOOp
Spokojnie, już wszystko wiem.
-
B8 TrOOOOp
Nie do końca tak. Mogę otwierać bagażnik pilotem nie naciskając nic przy klapie.
-
B8 TrOOOOp
Szybkie pytanie: Czy jak mam bagażnik otwierany el. z pilota to czy można zamontować np w NaviPol zamykanie z pilota? Zaznaczam że przycisku zamykania nie ma przy klapie bagażnika. Tylko jest możliwość otwierania z pilota i z (drzwi kierowcy-przycisk otwierający)
-
B8 TrOOOOp
A jaka jest nazwa tej części? Jak to się nazywa? Wie ktoś może?
-
B8 TrOOOOp
OK. Podjadę do ASO i tak bo muszę zamówić tą część. Podpytam co i jak z wymianą.
-
B8 TrOOOOp
Możesz mi podać numer katalogowy tej częsci do mojego auta? Jaki jest jej koszt w ASO? Wiesz może?
-
B8 TrOOOOp
OK. czyli prosta sprawa. Jutro to wybadam. Mam nadzieje że sam sobie poradze z wymianą tej osłony.
-
B8 TrOOOOp
Jak zdjąć pokrywę silnika? Proszę o dokładny opis tak bym nic nie uszkodził.
-
B8 TrOOOOp
Kolejna rzecz którą chcę wymienić. (foto) Czy poradzę sobie z tym sam? Jak to wymontować i czy musi być do tego kanał?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
Misja wykonana. Pokrętła sam zamontowałem. Z tym od MMI było pierońsko ciężko. Przy okazji kupiłem porządne kąbinerki. (płaskie) Muskel1 -Dzięki za pomoc.
-
B8 TrOOOOp
Niebawem Moja ULTRA tam zawita. Myślę że kilka dodatków z czasem u Niego wpadnie. Najpierw jeden (czujniki przód) jak mi się spodoba i potwierdzą się pozytywne opinie będę tam częstym klientem.
-
B8 TrOOOOp
Chłopaki z Mysłowic wgrywali mi soft {PL-navigacja itp) Doświetlanie zakrętów,test zegarów i takie tam bajery. Już wybadałem ten Navipol--Niebawem mam zamiar ich odwiedzić. Mają dobrą opinie. Kilka rzeczy od nich pewnie wpadnie do mojego Audi.
-
B8 TrOOOOp
Ok. To co proponujecie zrobić? Można kupić czujniki parkowania do przodu? w ASO (czy jak?) Znacie jakieś polecane firmy które mi to ogarną? (Kraków-Katowice)na śląsku. Jaki tego koszt? Czy tylne zostają tylko domontują przednie? I na MMI będzie to ładnie wyświetlać jak przy tych z tyłu?
-
B8 TrOOOOp
A dlaczego w ASO nie chcą tego zrobić? Mnie interesuje tylko montaż oryginalnych czujników w ASO a nie jakieś z alledrogo...
-
B8 TrOOOOp
Pytanie: Czy jest możliwość zamontowania czujników parkowania do przodu takich jak są z tyłu? Oczywiście żeby to potem wszystko wyświetlało na MMI itd Pytałem w ASO i stwierdzili że do Mojego modelu nie ma takiej możliwości. Czy mieli rację?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
Czy zeby wymienić ten przycisk wyciąga się go razem z tym jak na fotce czy nie? Nadal mam problem by go wymontować...
-
B8 TrOOOOp
Nie nie...wole dać parę groszy i zrobią to w ASO jak należy. Ja w tym czasie tradycyjnie wypiję kawusie.
-
B8 TrOOOOp
Coś mi się zdaje że chyba w ASO muszę poprosić o wymiane tego pokrętła sterowania do MMI Nie ma szans je wyciągnąć. Nic to nie daje jak były podane rady powyżej. Macie jakiś pomysł? Przy odbieraniu części chyba im każe zamontować. Nie mam zamiaru coś sobie uszkodzić. Wole zapłacić ASO.