Treść opublikowana przez Koziar993
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
I would love to help you, but I gave my counter to a friend from the coding group and everything worked as it should. ( sorry for my eng )
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
IC - 550 X 230 X 65 , miało być 450 ale się pomyliłem i tak już zostało
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Fakt , wiele osób mówi , że ten S4 wygląda jak zwykły , a s-line powinien być do S4 : D Ale jeśli chodzi o mnie i plusy - zderzak S4 jest monolitem , nie dzielony na dwie części , dzięki czemu mam więcej miejsca dla mojego IC, w s-line i zwykłym zderzaku rury opierały się o zderzak i było ciasno . 2. Jest tego coraz mniej , więc teoretycznie zyskuje na wartości ( Teoretycznie ! ) 3.Znalazł się zderzak ze spryskami ( fabrycznie jestem wyposażony w spryski a ten s-line nie miał ) 4. Kupuje komplet przód i tył a one znowu mają czujniki parkowania ? czyli tym razem doposażam mojego audika No i ostatni punkt .. podoba mi się , a dołożę maxtona albo cupre w połysk ( tak samo jak kratki zderzaka w czarny połysk a ramki chrom ) i myśle , że całość zrobi robote i btw. na początku też byłem sceptycznie nastawiony do przedniej s-ki ale stwierdziłem , że "chce"
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Chyba szykuje się powoli fake s4 : D Przód , listwy , zegar ... a w przyszłym tygodniu tył . Listwy boczne i lotka zostaje z s-line Licznik zrobiony dzięki koledze z grupy na facebook , gdyby ktoś chciał namiary służe pomoca : ) Jeszcze w tym miesiącu cały samochod pojdzie pod lakier , padło na kolor " mythosschwarz audi" z palety miedzyinnymi RS. Zapraszam do śledzenia na IG black_heban_b6 ( niedługo nazwa moze sie zmienic ) 399659415_6908443852510877_4305364608683734354_n.mp4
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
A moze lepiej wsadzić jakieegoś rm albo baq exhaust ? tamte też już beda wysłużone
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
:DDDD cały ja ! Po co taniej jak można drogo ?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Powtórze , klosze udało się jakimś cudem znalezc w ASO
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
U mnie klosze w ASO to koszt 600 zł sztuka była : D i juz w PL chyba niedostępne , stąd cena się zrobiła
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Cóż , nowe plany - obecnie " sądze " się z ubezpieczalnią , ponieważ wycenili mi 2500 zł za dwa krzywe błotniki , zderzak s -line , uszkodzony wydech i pękniętą łape skrzyni biegów . Znalazłem już zderzak s4 więc taki kupuje + zderzaki z s4 ( ale to chyba wszystko to samo ) . Po kupni wszystkiego , wypłaceniu $$ przez ubezpieczalnie lecę na malowanie wszystkiego. BTW: Będzie na sprzedaż nowa , ori nie wyjęta z pudełka dokładka cupry . Zawartość dodana 6 minuty później Cyk , licznik S4 wpada do 1.8t Może nie wypada , ale zderzak S4 tez już przygotowany i listwy drzwi rownież S4.. także może jakiś fake sie zrobi
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Hej ! Dalej szukasz kogoś od lamp ? Mogę polecić firmę Regeneracja reflektorów DUDI CARS & PARTS Osobiście korzystałem z ich usług 2x , do cadiilaca escalade i do A4 B6 , które mam na aucie ( na moim opisie tez znajdziesz wzmianke ) . Biledy , czarne środki itp. Moje kosztowały sporo bo 2500 zł ale klosze nowe z ASO ( stare pęknięte)
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
No tak , w życiu nie może być pięknie . Oddałem samochód do naprawy szkody ze zdjęć wyżej. Niestety właściciel warsztatu nie zwrócił uwagi , że auto jest dość niskie ( informacje przekazałem !) i urwał ... dużo przodu. W skrócie - zderzak przód , kratki , błotniki wycisło , szpara w między drzwiami a błotnikiem i nadkola do zmiany. Z plusów ? Warsztat jest ubezpieczony i może zakupie zderzak S4. Z minusów ? Auto uziemione i musze szukać części itp
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Wycena 9500zł , za malowanie . Ale skoro już wydane XX tyś zł to chyba warto zrobić blachę i zostawić go dla siebie
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Tylko w tym problem ,że bez przerwy jestem obijany przez innych. W tym roku już chyba 5x
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Chwila wolnego , mogłem "podłubać " przy aucie . Nowe filtry , oleje . Kontrola świec po 20tyś KM . Chyba nie najgorzej . Do tego przymiarka zacisków , będzie LUX ! i mycie komory silnika . Sprawa uszkodzenia zgłoszona do LINK 4 i teraz czekam na krok z ubezpieczalni : ) Plany na nowy rok : Styczeń - regeneracja foteli recaro Marzec- auto do malowania w całości Kwiecień - SWAP zacisków na 4-tłoki Zastanawiam się cały czas czy malować czy oklejać samochód . Jak myślicie ?
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Tylne nadkole wgniecione na wysokości łączenia - zderzak z nadkolem , zarysowania , porysowana felga . Nie jest tragicznie , wiadomo - wszystko można naprawić ale szukanie po kamerach , jazda na policje - paliwo , czas itp Byle udało się załapać na OC sprawcy .
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Cóż , chciałem się pochwalić nowymi rzeczami , takimi jak większe zaciski Brembo , nowe recaro które idzie do " detailingu" ale niestety dzisiaj ktoś nie omieszkać we mnie wjechac na parkingu i uciec . Sprawa jest w toku , nagranie się znalazło . Jak już dojdę do ładu z autem na pewno coś wrzucę : )
-
Upgrade hamulców A4 B6
Napisali , tak. Wiem , że hamulce to nie zabawka i obecnie stan moich hamulców jak i samochodu jest pewnie w top 10% sprawności i oczywiście zdaje sobie sprawę , że muszę zrobić wszystko z głowa . Jeśli według Ciebie źle zacząłem temat , wybacz .. Nie wiem jak inaczej powinienem go zacząć. Nie wiem czy masz uraz do niektórych forumowiczów , ale traktujesz wszystkich " z góry" . Jeśli jesteś pierwszą osobą w PL / Forum to gratuluje - wiadomo , wiedza kosztuje i mało kto się nią dzieli . W każdym razie spróbuje swoich sił ,zacznę zakładać będą problemy - to będę je rozwiązywał . Nie chce zebyś mnie źle zrozumiał , ale nie mam zamiaru wyjeżdzac z warsztatu z nie działającymi hamulcami , bądź "zdrutowanymi" bo kompletnie nie o to mi chodzi . Nie pisałem o używkach , o taniości itp. Pozdrawiam
-
Upgrade hamulców A4 B6
Nie rozumiem z czym masz problem , jeśli na prawde jest wiedza którą chcesz się podzielić będę wdzięczny . Jeśli sądzisz , że sobie nie poradzę - trudno . Będzie moja porażka . Jednak rozmawiam z właśnie trzecią osobą , która ma te zaciski u siebie i tarcze z s4 i zmieniali przewód tylko . Trudno , może się Oni mylą , może Ty. Ale Twoje uszczypliwości sa irytujące , ale to chyba wytyka Ci wiele osób na forum Pozdrawiam ! BTW. Może nie będzie to wyznacznikiem , ale rozmawiam też z Dawid Zając , który również sprzedawał takie w swojej ofercie do B6
-
Upgrade hamulców A4 B6
Napiszę , jak będę w trakcie składania. Teraz nie odpowiem . Jeśli chodzi o adaptery już dorabiałem pare sztuk dla warsztatów ( ale Oni projektowali ) . Jeśli będzie problem i trzeba prze frezować itp . To mam maszyny ogarnę. Gdzie mogą być inne problemy , tego jeszcze nie wiem
-
Upgrade hamulców A4 B6
Rozumiem , ale nie problem Dziękuje że chociaż jedna osoba się zainteresowała tematem
-
Upgrade hamulców A4 B6
Z porsche , 4tłoki pod 345 tarcze zaciski macan.
-
Upgrade hamulców A4 B6
Dzięki ! Poszedłem trochę w innym kierunku , ale będzie tarcza 345
-
Upgrade hamulców A4 B6
Witam , obecnie mam założone 320 / 288 w A4 b6 1.8t 2002r quattro . Szukam czegoś większego na przód , czytałem dużo na temat brembo z17 , ale ciężki temat do dostania . Są jeszcze z18 ale to już 6-tłoków a szukam tylko 4tłoki . Czy zaciski z np. Q7 3.0TDI podejdą ? Albo jakieś z alfy / merca ? Dodam , że nie straszne mi adaptery i max pod felgę 18 ( bo zima musi wejść ) . Macie jakies sprawdzone info ? btw. nie chce 345 mm z s4 .