Treść opublikowana przez Koziar993
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
- Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Lecimy dalej , jako że moja osłona stożka była prowizoryczna, czas pozwolił zrobić nową, dokładną. Między maską a osłoną jest około 4mm luzu , więc temperatura nie będzie szła góra . Największym miejscem odsłoniętym jest wyjście dolotu , ale powinno zdać egzamin . W niedzielę zrobię foto jak to wygląda gotowe pod maską- Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
- Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Na allegro są w dziale " ASO " 340 zł +/- za sztukę .- Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Mała zmiana jeśli chodzi o dolot, wyspawane na nowo pod dany stożek+ nowa ścianka która będzie to odgradzać , tym razem bardziej profesjonalnie będzie ? Wstępne foto i przymiarki .- Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Przerabiają , koszt 2400 ale tylko dlatego taki duży ,że muszę kupić nowe klosze ( moje skończyły żywot ) a chce Ori + malowanie środka na czarno, więc cena rośnie- Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Lecimy dalej ! Następny MOD na którego dość długo czekałem a chciałem bardzo - Biledy + czarny środek , termin mam na połowę lutego , więc już niedługo. A prace końcowe będą prezentowały się tak : Przy okazji polecam firmę : " Regeneracja reflektorów DUDI CARS & PARTS " - kolejny już komplet u nich- Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Obejmy ogarnięte , program gotowy 261 KM i 357 NM : ) teraz problem został z dolotem, na dniach oddaje auto do przerobienia- Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Chwilowo mało się działo , ale powoli ruszam dalej . Felgi zmieniłem na BBS ze zdjęcia niżej , mam wątpliwości czy na pewno dobrze to siądzie , najwyżej znowu zmienię : ) Wpadło sprzęgło z diesla , juz zamontowane i wszystko śmiga . Obecnie auto jest na strojeniu ( małe problemy , przy 1.2 bara wyrzuca silikon z intercoolera , ale nowe opaski załatwią sprawę ) . Zmieniona wiązka wtrysków ( moja się rozpadła ) Na dniach wrzucę wykresy z hamowni i może jakiś film z przyśpieszeniem / dzwiękiem wydechu . *Zostanie zmieniona równiez odcinka , specjalnie kupiłem sonometr żeby zmierzyć różnice na otwartych / zamkniętych klapach + środek .- Czas na Air Ride!
Witam , powoli przymierzam się do zawieszenia Air ride - Poszukuje informacji czy warto kupić gotowy zestaw z MAPET , czy ktoś na grupie się tym zajmuje i oczywiście czy warto dla samochodu którym jeżdżę na codzień . Obecnie posiadam gwint AP i pod do chciałbym wsadzić AIRa. Czy warto kupić używany zestaw ? Szczerze mówiąc kompletnie sie nie znam na tym , złączki , zakuwania , miechy itp dlatego nie chciałbym kupować pojedyńczo elementów. Interesuje mnie tylko podnoszenie do góry i na dół dwóch osi , moze być rownoczesnie , moze byc osobno.- Audi A4 B5 1997 1.9TDI 143km nagła utrata mocy
Moim zdaniem nie ma . Kupi słupek za 1k : D Abstrahując od dzisiejszej motoryzacji sam rozrząd X tyś- Audi A4 B5 1997 1.9TDI 143km nagła utrata mocy
Auto ma 23 lata , silnik 1.9tdi to ten który można spotkać na każdym skrzyżowaniu w ilości 5aut. Tam nie może być nic poważnego, nie ma dużych kosztów nawet jakby walnęła uszczelka pod głowicą. Stawiam na turbo. Btw. Jeśli będziesz jeździł 200km/h na obwodnicy to nie będziesz i tak potrzebował auta . Albo śmierć, albo zabiorą Ci prawko Pozdrawiam !- Audi A4 B5 1997 1.9TDI 143km nagła utrata mocy
Kiedys miałem auto służbowe , diesel . W momencie rozpędzania się auto dostawało lekkiego szarpnicia i odcinało turbo . Objawiało się to checkiem na desce i musiałem ponownie uruchomic auto zeby móc jechac. Moze juz turbo pada ? Jakieś błedy sprawdzałeś >?- Pilot przepustnicy wydechu
na tej stronie znajdziesz , jbc pytaj priv- Pilot przepustnicy wydechu
Tak, tak. Pilot miałem od początku a chciałem właśnie na przycisk stacjonarny w aucie i udało się- Brak możliwości aby otworzyć samochód - A4 B6
Mozesz dokładniej opis na czym polega dany problem : ) Co się konkretnie psuje ?- Brak możliwości aby otworzyć samochód - A4 B6
Dobra rada , nie zbijaj małego trójkąta , najdroższa szyba.- Brak możliwości aby otworzyć samochód - A4 B6
Jest opcja , że pada moduł komfortu , dostała się wilgoć / woda i może szwankować. ( moduł jest pod nogami kierowcy ) . Jak masz możliwość wstawić do garażu , albo gdzieś gdzie jest ciepło ( jeśli uda Ci się otworzyć auto ) .- Nadkola
Witam , czy ktoś posiada wiedze na temat tego , czy nadkola tył podejdą z b7 do b6 ? Na forach są sprzeczne informacje. W ASO już nie produkują nadkoli do B6 , a mam możliwość kupienia na miejscu z b7- Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Hej ! Udało się skończyć montaż przycisku "S" pod klapy @DarekS4 - łap ! jeśli bedziesz zainteresowany okablowaniem itp pogadamy na priv * Wybaczcie za brudne auto i bałagan w garażu ( garaż nie mój : ) ) 319458399_5459581754152870_219034144628498483_n.mp4- Jak dodać 2 mapę do sterownika Edc15
Odświeżę temat, gdzie musi być poprowadzony guzik "S" zeby podpiąć pod multimape ?- Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Dziękuję , dziękuję W przyszłości wpadnie jeszcze jeden przycisk , być może kolejne S ale podświetlane na zielono pod multimape- Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Jakiś czas było cicho , ale postępy trwają Na początku stycznia wlatuje nowy dwumas + sprzęgło z AWX i tarcza BFB Do tego wpadły czarne doły w kolorze LZ9W ( przez pogode nie dodaje nawet zdjęc ) Do tego wpadł pomysł , żeby zrobić aktywny wydech na przycisk " S " jestem już na finiszu powoli . Podziękowania dla kolegi z grupy za pomoc w ogarnięciu przekaźnika i drugiego kolegi za " kablologie" 318849482_5776845845762102_7872167004939780537_n.mp4- Felgi marki 3SDM
Hej ! Poszukuję opinii na temat felg 3sdm . Chodzi o to czy nie będzie problemu z pękaniem / gięciem się felgi . Niby są produkowane w wielkiej Brytanii ale jest na nich Made in italy. Przykład które chce kupic :- Pilot przepustnicy wydechu
Dziękuję . Właśnie rozmawiałem z drugą osobą ,która ma tak samo . Kupiłem przekaznik czekam aż przyjdzie . Podesłał mi również jak to podłączyć do przepustnic z turboworks ( podciśnieniowe) . Więc może ogarnę , to się pochwalę - Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE