Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg1

  1. Dzieki za linka,jak to takie proste to sie wezme sam za robote,tylko gdzie kupic w miare tanie uszczelki,chyba ze tylko seris audi ma takie
  2. Witam Ostatnio zauważylem ze cos mam mokra pompe wtrys.Cieknie z pod tego dekielka u gory. Moje pytanie jest takie,czy mozna samemu wymienic uszczelki(o ile tam jakies sa),jaki koszt? Albo moze ktos zna magika w krakowie,ktory sie z tym bawi Z gory dzieki za podpowiedzi
  3. Ja bym zalozyl używkę 1BE
  4. Ja bym wymienil,napewno to poprawi komfort jazdy
  5. Jak masz zdrowy akumulator to kręć z przerwami aż złapie, sam sie odpowietrzy,a jak nie to zalej filtr paliwa i kręć pozdrawiam
  6. Jezeli turbo nie chodzi zbyt glosno to jest ok
  7. najlepiej podmien od kogos dobra przeplywke(5min roboty)i wszystko sie okaze
  8. Ja sie tak bardzo nie znam,ale cos przeplywka niedomaga i zawor EGR cos sie przycina.Moze koledzy cos wiecej powiedza
  9. przed wymiana serva sprawdz polaczenie wezy w gumowej przejsciowce w przegrodzie silnika :th:
  10. Sprawdz tez styki w pompie centralnego bo ona tez steruje oswietleniem
  11. Dzieki za adres Pozdrawiam
  12. Dzieki za zaproszenie,ale w niedziele nie dam rady,bo nie bedzie mnie w Krakowie,a co do wymiany samemu to chyba sam nie dam rade bo nie mam prasy do wprasowania tego lozyska. I pytanko, czy powinno sie pozniej ustawiac zawieszenie?
  13. Witam kolegow Ostatnio cos mi zaczelo huczec w zawieszeniu,kolega mowil ze to opony ale po przekladce opon nic sie nie zmienilo,padlo podejrzenie na lozyska,dzwonilem do serwisu (nie audi)powiedzieli ze lozysko firmy SKF u nich kosztuje 136zl a wymiana 160zl i powiedzieli ze nie trzeba ustawiac zawieszenia po naprawie. Mam pytanie.czy po takiej naprawie nie trzeba ustawiac zawieszenia i czy ta cena za naprawe jest ok
  14. greg1 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Wszystkich!!!!! Kupilem auto z jednym kluczykiem,dorobilem scyzork orginalny w serwisie,no i gosciu nie moze go zaprogramowac na zdalne otwieranie bo niekomunikuje sie z centralka,nie mial czasu tego szukac,i dlatego moje pytanie gdzie znajduje sie ta centralka,moze sam zobacze czy sie cos nie odlaczylo
  15. u mnie to wystepuje po nagrzaniu,dobrze ze aku jest ok,bo inaczej pewnie bym nie odpalil,mam jeszcze cwiartke zbirnika tego gg,moze jak to przepali to sie poprawi,pewnie bedzie trzeba wymienic odrazu tez filtr paliwa,podejzewam tez pompe paliwa,oby to nie ona byla przyczyna pewnie koszty duze [ Dodano: 19-01-2007, 10:18 ] u mnie to wystepuje po nagrzaniu,dobrze ze aku jest ok,bo inaczej pewnie bym nie odpalil,mam jeszcze cwiartke zbirnika tego gg,moze jak to przepali to sie poprawi,pewnie bedzie trzeba wymienic odrazu tez filtr paliwa,podejzewam tez pompe paliwa,oby to nie ona byla przyczyna pewnie koszty duze Witam ponownie,paliwo spuscilem i wymienilem filtr paliwa i wszystko jest ok.pali od kopa,czy zimny czy goracy, bez roznicy :564:
  16. Po nagrzaniu caly czas 90
  17. Witam! Mam problem,ciezko odpala po osiagnieciu 90c,jezeli nie osignie 90c to wszystko jest ok, ostatnio tankowalem moze to paliwo jakies trefne z woda,auto posiada silnik1.9TDI na pompowtryskiwaczach. Jezeli ktos mial podobny problem to prosze o odpowiedz. [ Komentarz dodany przez: T-żółw: 12-01-2007, 19:52 ] Witam odpowiedź ktoś na pewno da ale dopiero jak się zapoznasz z naszym regulaminem i do niego zastosujesz :!: PS. Sorry,ze odrazu sie nie zapoznalem z regulaminem Pozdrowienia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.