Treść opublikowana przez greg1
-
[ALL TDI] Skrzynia automatyczna 4 biegowa zmiana biegów FILM
Na moje oko wyglada to dobrze,ja tez mam automata czterobiegowego i podonie przyspiesza,a przy jakiej predkosci ci przelancza na 4bieg?
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
u mnie przy 100km 2000obr
-
[B5 ADP] Rusza się prawa półoś.
luz osiowy jest dopuszczalny
-
[B5 AAH] Wymiana radia
moze to ci pomoze http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1516609.html#7411983
-
[B5 AHU] Odpowietrzenie pompy abs
ja odpowietrzalem zaczynajac od najdalej polozonego kola od pompy czyli prawy tyl pompujesz i odpowietrzasz dopoki plyn bez powietrza nie leci i tak wszystkie kola,tylko pamietaj zeby dolewac plynu miedzyczasie zeby znowu sie nie zapowietrzyl
-
[ALL B5] Problem z wycieraczkami przód
chcialem jeszcze dodac,ze mozna to wymienic bez odkrecania skrzynki z ecu,i sciagania tej dzwigni z silniczka(odpada ponowne ustawianie},troche gimnastyki,nic na sile i da rade
-
[ALL B5] Problem z wycieraczkami przód
ja wymiwnilem caly mechanizm bez silniczka,koszt nowego120zl i po bolu
-
[B5 AFN] Oryginalny alarm - czy da sie go jakos zmodyfikowac?
na zlodzieja nie ma mocnych,a jak chcesz to zainstaluj drugi alarm i go schowasz, gdzie ci sie podoba
-
[B5 AFN] Brak świateł pozycyjnych
sprawdz kable i kostki przy skrzynce z bezpiecznikami, moze cos sie poluzowalo
-
[ALL B5] Montaż alarmu z pilotem
moze to ci pomoze http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1360002.html
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych lampach?
i dobrze zrobiles
-
[B5 ADP] Jak wymienić olej wspomagania.
tu masz tez dobry opis ze zdjeciami http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=74452&highlight=wymiana+oleju+wspomaganiu
-
[B6 AVF] buczenie z przodu po wjechaniu w dziurę
a w jakim stanie sa klocki,u mnie sie jeden rozkleil i podobnie sie dzialo
-
[ALL] Wahacze-rózne firmy i opinie
a po ile sa te wahacze?
-
[ALL B5] Bicie na kierownicy po wyważeniu kół nie ustało
kolega pisal ze przy hamowaniu jest ok,czyli tarcze dobre
-
[ALL B5] Prosze o pomoc w wyborze oleju do skrzyni automatycznej..
wrzuc dokladny opis wymiany oleju
-
[B5 AFN] Skrzynia AG4 Automat, dziwne objawy.. tylko czego?
u mnie zmienia biegi max 2200 obr
-
[ALL B5] Konserwacja nadkoli i progów
popieram kolege
-
[B5 AFN] Wymiana wahaczy
Wahacze to temat rzeka na tym forum więc poszukaj i poczytaj (o tych wahaczach z Twojego linku też jest temat). Pamiętaj o poprawnym montażu, wahacze dokręcamy jak auto stoi na kolach nie na podnośniku, to wydłuża ich żywotność, ja dowiedziałem się o tym z forum ale mój mechanik do dzisiaj tego nie wie albo nie chce wiedzieć Dzieki za podpowiedzi
-
[B5 AFN] Wymiana szklanek zaworów
Dziekuje Wszystkim za odpowiedzi Pozd
-
[B5 AFN] Wymiana szklanek zaworów
a ile trzeba wywalic w przyblizeniu na robocizne?
-
[ALL B5] Mrygająca czerwona dioda w przeciwmgielnych
moze baterie w pilocie ci sie rozladowaly
-
[B5 AFN] Wymiana wahaczy
a taki zestaw dlugo posmiga http://allegro.pl/wahacze-zestaw-ruville-audi-a4-a6-superb-vw-passat-i1810965969.html
-
[B5 AFN] Wymiana wahaczy
jesli komplet to moga byc te tansze,czy raczej brac cos firmowego?
-
[B5 AFN] Czujniki parkowania tył
w koncu zamontowalem w zderzaku nie w dokladce,moze to nie wyglada rewelacyjnie ale za to dobrze dziala a o to chodzi