Treść opublikowana przez greg1
-
[B5 AFN] Problem z automatem POMOCY
Wejdz na ta strone http://www.axod.pl/ i opisz przypadek to ci odpowiedza
-
[B5 AFN] Problem z automatyczną skrzynia biegów
Witam Problem polega na tym ze przelanczajac z 2na 3 slizga i po chwili zaskakuje(automat czterobiegowy).Moze ktos mial podobny problem.
-
[B5 AFN] Wibracje
A kola jak miales przechowywane na lezaco czy na stojaco?
-
[B5 AFN] Sprawdzenie serwa. Co się wiąże z odkręceniem serwa i czy trzeba?
Ale jak bys mial nieszczelnosc to wspomagania by nie bylo albo slabiutkie. Podpompuj hamulec bez odpalania auta itrzymaj tak do odpalenia jak pociagnie pedal to jest ok.
-
[ALL] Piszczy strasznie ...
Ja mialem podbnie,wymiana klockow zalatwila sprawe
-
[B5 AHU] Wymiana rury odmy
Zamiennik w Krakowie 47zl
-
[ALL B5] Demontaż gałki zmiany biegów w Automacie
To nie angol tylko jakis burak odwrotnie wcisnal
-
[ALL] Olej w automacie - zmieniać czy nie ?
ul. Prądnicka 36, Kraków - 12 418 23 21 serwis ASB Tam ci sprawdza za fri
-
[ALL B5] Automat
potwierdzam to co pisali koledzy,ja mam automata 1998 z 110konnym silnikiem i smiga az milo,trzeba dbac o wymiane oleju w skrzyni co 60tys
-
[B5 AFN] Reagulacja luzu Kierownicy?
Jak sa stuki szczegolnie na poprzecznych garbach na drodze,to maglownica do roboty.Sprawdz czy plynu nie ubywa
-
[B5 AFN] Piszczenie - problem pomocy ;p
ja mialem troche zapieczony cylinderek i tez tak bylo,{rozebrac i przeczyscic]
-
[B5 AFN] GORĄCA NOWA POMPA WSPOMAGANIA I BULGOTANIE zrobione
Ja mialem podobnie u siebie i mechanik wymienil zbiorniczek,bo podobno sie przez to zapowietrzala pompa i sie grzala
-
[ALL B5] Dawka paliwa a odłączony akumulator
A temp, na climatroniku ok?
-
[B5 AFN] Ile wchodzi oleju do automatycznej skrzyni czterobiegowej?
no wlasnie to zwykly pospolity automat[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:38_________________________________________________
-
[B5 AFN] Ile wchodzi oleju do automatycznej skrzyni czterobiegowej?
Witam Moze ktos polecic jakis dobry warsztat w Krakowie gdzie mozna wymienic olej w automacie.I Ile oleju wchodi do takiej skrzyni.Jaki olej kupic?Iczy tam jest jakis filtr do wymiany? Z gory dzieki za odpowiedzi Pozd
-
[B5 AFN] Cieknie pompa wtryskowa
aku jest ok, rozrusznik wydaje mi sie tez tez, zadnych objawow nie bylo...Przekrecam kluczyk kontrolki sie swieca, po przekreceniu na zaplon nie przygasaja. Immo normalnie gasnie, grzanie swiec tez. Sprawdzilem przekazniki, tez sa ok, a auto dalej nie kreci...Z wczesniejszych objawow to wlasnie tylko ta pompa ktora ciekla juz 'ostro'. sprawdz rozrusznik czy napiecie dochodzi do niego,albo kostka w stacyjce uwalona i nie daje napiecia na rozrusznik c
-
[ALL B5] Automat 1,9 tdi wytrzymałość, przebieg??!! - PROBLEM!!!
Ja tez posiadam AFNa z cztero biegowa skrzynia,co prawda od dwoch miesiecy,myslalem ze bedzie problem z wyprzedzaniem ale jak depniesz pelen gaz to tak zmienia szybko biegi az milo,no i ruszajac ze swiatel nie ma sie czego wstydzic.Wygoda niesamowita
-
[B5 AFN] Zamiana licznika zwyklego,na licznik z pelnym Fisem,prosze o podpowiedz
Witam Posiadam A4 z automatem i zwyklym licznikiem. Mam pytanie czy licznik z pelnym Fisem od A4 z normalna skrzynia da sie zaadoptowac?Czy bedzie pokazywal biegi i komunikaty o awari skrzyni i czy to duzy koszt przerobki? Z gory dziekuje za odpowiedzi Pozd
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
Tez stawiam na uszczelke pod glowica
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
- [B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
odkrec korek i zapal auto,jak bedzie wylewal sie plyn to na bank uszczlka pod glowica albo glowica peknieta[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:56_________________________________________________odkrec jeszcze i zobacz jak wyglada korek od dolewania oleju jak jest na nim nalot bialy to napewno plyn tez dostaje sie do oleju- [ALL B5] Pomocy. Problem z układem paliwowym.
A czym odkrecales ta specjalna srobe,bo jak za mocno nabijales jaks nasadke to pewnie cos sie w nastawniku popszestawialo od wstrzasow- [B5 AFN] Uszczelka dekla nastawnika pompy wtrskowej
Ostatnio wymienialem,podaje nr. bosch 1461015303 Moze sie komus przyda(Koszt 9zl)- [B5 AFN] Problem z pompą wtryskowa
Dzieki za nr. uszczelki [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:30_________________________________________________Wlasnie dzis wymienilem ta uszczelke,najwiekszy problem byl z ta sruba nietypowa,ale znalazlem nasadke 7,tak jak pisal koelega,najlepiej zeby byla nie gruba to latwiej ja nabic,potem to juz bulka z maslem. Podaje nr. uszczelki Bosch 1 461 015 303,koszt 9zeta Dzieki wszystkim za podpowiedzi- [B5 AFN] Problem z pompą wtryskowa
Wlasnie zmienilem teraz dane w profilu,bo przedtem mialem AJMa,tak ze temat tyczy sie AFNa - [B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?