Treść opublikowana przez greg1
-
[B5 AFN] Problem z pompą wtryskowa
Dzieki za linka,jak to takie proste to sie wezme sam za robote,tylko gdzie kupic w miare tanie uszczelki,chyba ze tylko seris audi ma takie
-
[B5 AFN] Problem z pompą wtryskowa
Witam Ostatnio zauważylem ze cos mam mokra pompe wtrys.Cieknie z pod tego dekielka u gory. Moje pytanie jest takie,czy mozna samemu wymienic uszczelki(o ile tam jakies sa),jaki koszt? Albo moze ktos zna magika w krakowie,ktory sie z tym bawi Z gory dzieki za podpowiedzi
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
- [B5 AFN] Jakie zawieszenie sportowe poleci ktoś do A4 b5 AVANT
Ja bym zalozyl używkę 1BE- [ALL B5] Poduszka osi się poci...
Ja bym wymienil,napewno to poprawi komfort jazdy- [B5 AFN] Zapowietrzony układ paliwowy
Jak masz zdrowy akumulator to kręć z przerwami aż złapie, sam sie odpowietrzy,a jak nie to zalej filtr paliwa i kręć pozdrawiam- [B5 AFN] Olej na łączeniach intercollera z turbo
Jezeli turbo nie chodzi zbyt glosno to jest ok- [B5 AHU] Zmieniłem zawór N75 i przewody podciśnieniowe i dalej brak mocy?
najlepiej podmien od kogos dobra przeplywke(5min roboty)i wszystko sie okaze- [B5 AJM] Prośba o analizę logów.
Ja sie tak bardzo nie znam,ale cos przeplywka niedomaga i zawor EGR cos sie przycina.Moze koledzy cos wiecej powiedza- [B5 AFN] Jedzie dopiero od 2000, czasem od 3000.
przed wymiana serva sprawdz polaczenie wezy w gumowej przejsciowce w przegrodzie silnika :th:- B5 1,9 tdi 2000r Problem z wewnetrznym oświetleniem
Sprawdz tez styki w pompie centralnego bo ona tez steruje oswietleniem- [B5 1.9 AJM] poszukiwany dobry serwis w krakowie
Dzieki za adres Pozdrawiam- [B5 1.9 AJM] poszukiwany dobry serwis w krakowie
Dzieki za zaproszenie,ale w niedziele nie dam rady,bo nie bedzie mnie w Krakowie,a co do wymiany samemu to chyba sam nie dam rade bo nie mam prasy do wprasowania tego lozyska. I pytanko, czy powinno sie pozniej ustawiac zawieszenie?- [B5 1.9 AJM] poszukiwany dobry serwis w krakowie
Witam kolegow Ostatnio cos mi zaczelo huczec w zawieszeniu,kolega mowil ze to opony ale po przekladce opon nic sie nie zmienilo,padlo podejrzenie na lozyska,dzwonilem do serwisu (nie audi)powiedzieli ze lozysko firmy SKF u nich kosztuje 136zl a wymiana 160zl i powiedzieli ze nie trzeba ustawiac zawieszenia po naprawie. Mam pytanie.czy po takiej naprawie nie trzeba ustawiac zawieszenia i czy ta cena za naprawe jest ok- Centralny zamek B5 AJM
Witam Wszystkich!!!!! Kupilem auto z jednym kluczykiem,dorobilem scyzork orginalny w serwisie,no i gosciu nie moze go zaprogramowac na zdalne otwieranie bo niekomunikuje sie z centralka,nie mial czasu tego szukac,i dlatego moje pytanie gdzie znajduje sie ta centralka,moze sam zobacze czy sie cos nie odlaczylo- [B5 1.9 AJM] Ciezko odpala po nagrzaniu
u mnie to wystepuje po nagrzaniu,dobrze ze aku jest ok,bo inaczej pewnie bym nie odpalil,mam jeszcze cwiartke zbirnika tego gg,moze jak to przepali to sie poprawi,pewnie bedzie trzeba wymienic odrazu tez filtr paliwa,podejzewam tez pompe paliwa,oby to nie ona byla przyczyna pewnie koszty duze [ Dodano: 19-01-2007, 10:18 ] u mnie to wystepuje po nagrzaniu,dobrze ze aku jest ok,bo inaczej pewnie bym nie odpalil,mam jeszcze cwiartke zbirnika tego gg,moze jak to przepali to sie poprawi,pewnie bedzie trzeba wymienic odrazu tez filtr paliwa,podejzewam tez pompe paliwa,oby to nie ona byla przyczyna pewnie koszty duze Witam ponownie,paliwo spuscilem i wymienilem filtr paliwa i wszystko jest ok.pali od kopa,czy zimny czy goracy, bez roznicy :564:- [B5 1.9 AJM] Ciezko odpala po nagrzaniu
Po nagrzaniu caly czas 90- [B5 1.9 AJM] Ciezko odpala po nagrzaniu
Witam! Mam problem,ciezko odpala po osiagnieciu 90c,jezeli nie osignie 90c to wszystko jest ok, ostatnio tankowalem moze to paliwo jakies trefne z woda,auto posiada silnik1.9TDI na pompowtryskiwaczach. Jezeli ktos mial podobny problem to prosze o odpowiedz. [ Komentarz dodany przez: T-żółw: 12-01-2007, 19:52 ] Witam odpowiedź ktoś na pewno da ale dopiero jak się zapoznasz z naszym regulaminem i do niego zastosujesz :!: PS. Sorry,ze odrazu sie nie zapoznalem z regulaminem Pozdrowienia - [B5 AFN] Jakie zawieszenie sportowe poleci ktoś do A4 b5 AVANT