Treść opublikowana przez greg1
-
[B5 AFN] Wymiana wahaczy
Witam Mam pytanie czy wymieniac caly komplet od razu,czy tylko te padniete?
-
[B5 1Z] Plecionka wydechu-trzęsie budą
podłączę się do tematu i zapytam czy buczenie,tez u was wystepuje jadac na wysokim biegu wolno,a przy przyspieszaniu wchodzi w rezonans[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 21:35_________________________________________________wymienial ktos ta plecionke w Krakowie?bylbym wdzieczny za namiary na dobry a nie drogi warsztat
-
[B5 AFN] Wymiana szklanek zaworów
Witam Cos mi zawory stukaja,z tego co slyszalem to trzeba szklanki wymienic.Jaki jest koszt takiej operacji jezeli ktos to robil? Pozd
-
[ALL B5] Czym wkręcić tłoczek z tyłu przy zmianie np. klocków
Potwierdzam , prosty ścisk stolarski + klucz od flexa i idzie super
-
[B5 AFN] Regeneracja maglownicy??
do Wroclawia to troche daleko z Krakowa
-
[B5 AFN] Regeneracja maglownicy??
A w okolicach Krakowa nie ma firmy ktora regeneruje i odrazu wymienia??
-
[B5 AFN] Regeneracja maglownicy??
Witam Szukam warsztatu, gdzie mozna by zregenerowac maglownice Pozd
-
[B5 AFN] Czujniki parkowania tył
Z tego co czytalem,to w dokladce zamontowane to moga swirowac i nawet kraweznik sygnalizowac,a czujniki mam kupione tanie o nazwie cer parking sensor system,tak ze niewiadomo jak by pokazywaly tak nisko
-
[B5 AFN] Czujniki parkowania tył
Witam Mam zamiar zamontowac czujniki parkowania z tylu w zderzaku,ale nie w dokladce na dole.Moze ktos juz to robil,to bardzo bym prosil o zdjecia i wymiary rozmieszczenia tych czujnikow.I pytanie zasadnicze czy trzeba zdjac zderzak,zeby sie przewiercic przez wzmocnienie. Pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi
-
[B5 DMV] Jaki olej do skrzyni?
Ja teraz zmienialem olej w skrzyni czterobiegowej w serwisie, ktory zajmuje sie automatami i wlali mi Dextron III,kolor czerwony
-
[B5 AFN] Wymiana oleju w automacie
Witam Tak jak w temacie ,szukam sprawdzonego serwisu w Krakowie,z gory dziekuje za sugestie. Pozd.
-
[B5 AFN] Czy to przegub wewnętrzny ?
Wymien wewnetrzny i powinno ustapic stukanie
-
[B5 AFN] {AUDIO} Dziwny dźwięk przy maksymalnym wciśnięciu gazu
Na 100% dolot nieszczelny,u mnie bylo tak samo,peklo kolanko gumowe na dole przy intercoolerze
-
[B5 AHU] Stuki przy ruszaniu kierownicą. Padnięta maglownica?
a jak sie zachowuje podczas jazdy po kostce i poprzecznych garbach?bo u mnie przed wymiana maglownicy wlasnie stukalo
-
[B5 AAH] Skrzypiaca kierownica
musisz sprawdzic skad to skrzypienie dochodzi,czy slychac to w kabinie czy poza nia?
-
[B5 AFN] Problem po wymianie uszczelki w nastawniku pompy
wszystko masz w dziale diagnostyki VAG
-
[B5 AFN] Problem po wymianie uszczelki w nastawniku pompy
U mnie jak wymienial uszczelki,to przed wymiana wszystkie dane z Vaga zgral na compa,a po wymianie ustawil tak jak bylo i wszystko smiga po staremu
-
[B5 AFN] Dziwne stuknięcia pod podłogą podczas ruszania i hamowania
u mnie poduszka pod skrzynia padla i tak stukalo,po wymianie spokoj
-
[ALL B5] Sedan AHU stuki przy amortyzatorze?
u mnie to samo,tylko ze z jednej strony.Moze ktos sie znajdzie, kto pozbyl sie tego klopotu i opisze przyczyny
-
[B5 1Z] Kapie olej nie mogę znaleźć miejsca
ja tez tak mialem,wymienilem rurke odmy koszt 40zl i spokoj,a cala miska byla ufajdana w oleju
-
[B5 AHU] Silnik gaśnie jak wrzucę wsteczny bieg.
odlacz wtyczke przy skrzyni od swiatel cofania,jezeli to pomoze to szukaj zwarcia na kablach
-
[B5 AFN] Nierówna praca silnika , biały dym z rury , zgasła po tankowaniu
kolega tam robil auto i zadowolony, "STRAMER GARAGE" Naprawa i regulacje silników Diesla ul.Powstańców 52 Kraków Zadzwon i sprawdz Tel:533-533-720
-
[B5 AFN] Dziwny odgłos co to może być? prosze o pomoc
mnie to wyglada na napinacz paska wielorowkowego[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:17_________________________________________________jak ma duze drgania na wolnych obrotach to do wymiany
-
[B5 AFN] Problem z automatyczna skrzynia biegów
Ja juz mam tak rok z takim slizganiem,chociaz zalezy to nieraz jak sie depnie gaz.Jak jade delikatnie to przeciaga, ale jak szybciej startuje to jest ok.Jeszcze zauwazylem ze jak silnik obciazony wlaczona klima to skrzynia szybciej przelancza,a jak u ciebie?
-
[INNE] Testowaliście na stacji Bliska - "BIO 100" oraz EKODIESEL?
Jezdzilem na tym miesiac i musialem robic pompe bo ja rozszczelnilo.Na szczescie tylko 100zl mnie to kosztowalo. Tak ze odradzam