Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamol_b7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamol_b7

  1. Allegro
  2. A ja na 90% obstawiam pompę paliwa. Tylko na 90% bo nikt nie jest magiczna kulą, która zgadnie bez diagnozy... Proponuję zacząć najpierw od zobaczenia błędów ECU, a następnie od razu zmierzenie ciśnienia na listwie paliwa. Robiłem kilka przypadków porannych, nieodpalających 1.8T w B6 czy B7. W 9 na 10 jest to albo regulator ciśnienia ( filtr paliwa) albo pompa paliwa w baku.
  3. Myślę, że tak. Od roku czasu kupuje do kilku samochodów, nigdy mnie nie zawiódł. A troszkę mam podłubane Polecam, szczególnie, że zazwyczaj drugiego dnia już jest u mnie. Jeśli chodzi o Meguina, to leję to do siebie (2.0TFSI BUL) oraz do kilkunastu 1.8T i wszystko jest na swoim miejscu. Największa różnica była u mnie, bardzo wyciszył się motor. Olej dość długo jest czysty, mało "nagarowy". Raczej nie szykuje zmiany, bo w budżecie do 200zł za bańkę nie ma nic lepszego - a bez sensu lać jakieś mitasu czy mitsu za 450zł/5l skoro i tak wymieniam co 6-8k
  4. A ja od siebie polecę firmę Meguin. To praktycznie Liqui Moly tylko na niemcy. Kolega berlin-tomek sprzedaje na allegro/web - polecam z całego serca. Cena przystepna, w porównaniu do motula, elfa, czy valvolina w testach wypada 2x lepiej
  5. Jeśli masz 320/288 hebel to felga musi mieć minimum ET42 i 7J z tego co pamiętam. Przy ET54 możliwe że zatrzyma Ci się na zacisku, tak jak kolega wyżej, dystans 15mm i po sprawie.
  6. Aktywny spoko, ale custom licz ok 5k na luźno Z basowych mogę polecić WM sport na tył, tanie i spoko jakość mają.
  7. Ciężko stwierdzić. Sam swój silnik robiłem od podstaw i drganie nadal występuje, najczęściej na zimnym, po przekroczeniu 70 stopni maleje praktycznie do zera. Zaobserwuj kiedy masz wypadanie zapłonów (bodajże grupa 14-15-16 w VCDS). Zweryfikuj odmę, świece, cewki, zawór n205 zmiennych faz rozrządu i sam wariator. Na 10 egzemplarzy, którymi jeździłem przynajmniej 8 zachowywało się tak samo.
  8. Bardzo fajnie akustycznie w 2.4 wychodzi wywalenie tylnych katalizatorów, wywalenie środkowego i zastąpienie końcowych czymś fajnym basowym Nie będzie cicho, ale też nie będzie wiochy.
  9. Ciężko określić co się konkretnie rozleciało, bez weryfikacji uszkodzeń na stole.. Remont multitronica jest całkiem kosztowny i trzeba mieć zweryfikowanego specjalistę od skrzyń, aby nie poprawiać roboty. Najpierw sprawdź przeguby, potem błędy. Jeśli po wymianie przegubu będzie to samo, to zostaje decyzja czy remont czy druga skrzynia.
  10. Cześć i czołem!
  11. Powinny pasować bez problemu. Na taką szerokość jeśli chodzi o lato proponowałbym 225/45 bo będzie i tak balon
  12. kamol_b7 odpowiedział(a) na adrianzgred temat w 1.8T
    Luźna klapa westgate tak jak kolega z góry napisał... Ciężko określić po filmiku, może to być też jakaś luźna osłona. Wejdź pod samochód i sprawdź. Na początku zweryfikuj klapkę, wydaje ona najczęściej dźwięki na zimnym silniku bo jak wiemy metal pod wpływem temperatury pracuje :).
  13. Cześć i czołem, kluski z rosołem Może nie taki świeży na forum bo trochę już tu siedzę, ale poprzednie konta zapomniane, brak czasu na komputer i inne sprawy Tak to jest, jak się grzebie w furach w piasku, wodzie i deszczu... Ale to każdy z was wie jak to jest. Ja mam na imię Kamil, a to mój niebieski smerf potocznie zwanym A4 B7 DTM. Skromne 2.0T pod maską, napęd Quattro i 6 biegowy manual, delikatnie podkręcony bo zaledwie 306km oraz 411nm. Wszystkich pozdrawiam oraz życzę spotkania na drodze i wspólnego papieroska
  14. kamol_b7 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak jak @Muskel1 - nie jest to ciężka robota dla lakiernika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.