Lampy chyba skrętne, przetwornice (podobno) są również, sterownik jest ale jeszcze fizycznie go nie mam i nie wiem jaki nr. na nim jest.
Na lampach mam numery kończące się na BC i też w sumie nie wiem czy jest ok.
Panowie czy znacie kogoś kto w okolicach Poznania ogarnia podłączenie i zakończenie sprawy z xenonami skrętnymi? Mam moduł już, lampy są wyłączone i nie działa autopoziom, chciałbym dopiąć temat do końca ale potrzebuje kogoś kto poważnie podejdzie do sprawy ?