Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gorczyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gorczyk

  1. Szerokość chyba 8" a opony 235/35
  2. No rozwalają system ? Przy okazji dzisiejszego pucowania w padło parę fot
  3. To racja bo jak kupiłem auto to miałem dłuższe niebieskie i też już wywaliłem. Teraz mam czarne najkrótsze i tylko po to aby po otwarciu z pilota klapy zamek nie trzaskał parę razy. A tak odepchnie delikatnie klapę I przytrzyma ją w powietrzu.
  4. Temat ogarnięty i już suchutko. Na otarcie łez zamontowałem sobie sprężynki do otwierania klapy ale najkrótsze aby mi tylko odbiły klapę po otwieraniu z pilota no i czekamy ma maxtona od dziś termin na 2 miesiące ?
  5. Haha ten pasek też kupiłem ? A tutaj link. https://a.aliexpress.com/_EIOBx8C
  6. Dokładnie jak piszesz ?
  7. Wzmacniacz wymienił też, jednak nie poddał się. Teraz kluczyk otwiera/zamyka z bardzo daleka no i nie rozładowuje baterii.
  8. Chwała za wytrwałość ?
  9. Tak mam też nowe ori oringi na podmianę ? Nalotu 260 tyś. jest.
  10. Jednak obudowa termostatu była w gorszym stanie niż myślałem, tak jak i zaślepka ? Także termostat zamówiony jak i kółko napinacza bo też miało luz... Przy okazji przepustnica do wyczyszczenia bo nalot jest już dość spory ?
  11. Mam nadzieję, że wyczyścić i że obudowa termostatu się nie rozpadnie przy wyciąganiu ? Dywaniki zamawiałem na allegro, podaję linki... allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL A mata bagażnika z olx... Mata Wykładzina bagażnika Audi A4 B6 B7 AVANT 8ed061180 ORGINALNA Nisko • OLX.pl WWW.OLX.PL 250 zł: NOWA ORGINALNA Posiadamy na sprzedaż części samochodowe Elementy...
  12. Przy rewizji i sprawdzenia co jest za kratkami halogenów i czyszczeniu sylikonow przy IC, musiałem kupić nowe halogeny (zamienniki) bo tamte już były połamane a szkło wypiaskowane, no i na to ppf. Oczywiście nowe kratki s-line ale tu już ori ? Zaniepokoiły mnie 3 sprawy, które będę obserwował. A dziś audi leci na wymianę zaślepki bloku przy termostacie ?
  13. Już nie pamiętam co tam robił wiem że poszło nie pomyśli.
  14. U mnie lipa, muszę kupić całe bebechy jednak.
  15. Czy wymiana tej zaślepki wiąże się ze spuszczeniem płynu? Jutro muszę namierzyc czy to jest odpowiedzialne za pokazanie się malutkiej ilości płynu w tamtych rejonach...
  16. Wiesz co to jest taka torba ? allegro.pl ALLEGRO.PL
  17. No i po obserwacjach , które zauważyłem to na bagnecie jest stan taki sam i już mi nie puszcza bąków po delikatnym dodaniu gazu po rozgrzaniu, czyli ogarnięcie odmy poszło na plus ? Z nowych rzeczy to wleciał komplet ori gumowych wykładzin a przy okazji miała być lotka na klape ABT ale nie dogadaliśmy się ?
  18. Kurcze piękna czerwień, super wygląda to Twoje auto.
  19. Lubię takie zdjęcia ? Powodzonka
  20. Tak któreś było spękane pod opaska. Ezektor też poszedł nowy, okazało się że śruby odpowietrzajacej nie było, było wszystko zaślepione, ale wróciło wszystko na swoje miejsce. Auto nabrało ducha i nie bulgocze już mi we filtrze powietrza. Dziś zrobiona trasa do Sopotu ponad 600 kilometrów, wszystko przedmuchane i wygrzane, jutro sprawdzam poziom oleju I mam nadzieje że nie będę rozczarowany ?
  21. No i budyń w ukladzie znaleziony ?
  22. W środę chce wyczyścić układ z odmą, ktoś to robił i może podpowiedzieć na co zwrócić uwagę?
  23. Ja to tak określę, że bieg wsteczny jest na tym samym poziomie co reszta biegow I tak naprawdę nie trzeba go wduszać. To jest tylko ta zmiana.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.