Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gorczyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gorczyk

  1. Po rozebraniu wszystkiego i kupieniu zestawu naprawczego i zrobieniu shorta z orginalu to potwierdzam że mogłoby być może nawet lepiej... Nic nie wyrzucałem i przy czasie pewnie sobie skompletuje zestaw naprawczy i przerobię wszystko. Ciekawi mnie jaki będzie efekt...
  2. Co do wysokości ciężko mi powiedzieć ale chyba za bardzo się nie zmieniła bo żałuję że nie uciąłem chociaż centymetra jeszcze. Postaram Ci się nagrać skok biegu, jedyny minus na teraz że wsteczny możesz wbić bez wciskania gałki. Drugi minus to w paczce z short shifterem brakowało mi jednej małej tulejki ale dorobiłem sobie. allegro.pl ALLEGRO.PL Wiadomo, ze jednak JHM produkuje lepsze ale cena zabiła mnie na starcie.
  3. Fajnie, że są to dostępne elementy w kolorach i kombinacjach, znaleźć trudno w używce dobry a kwoty jakie słyszałem za to są naprawdę nie porównywalne z ceną nowego ori.
  4. No i po przygodach ostatni boczek wleciał. Kupiony w agonalnym stanie, pewnie leżał gdzieś na dworze, no ale alcantara doszła. Dokupione chińskie guziki i panel który w ogóle nie pasował. W ASO zamówiłem nowy panel pod 4 szyby I składane lustra i nie kosztował majątku jak te używane ? Teraz już jest komplet I można powoli przygotować się do położenia wiązek i zrobić elektryczne tylne szyby. Dziś też zabrałem się za przełożenie short shiftera z allegro, no i musze przyznać, że biegi zrobiły się krótsze a po nasmarowaniu wszystkiego na nowo luz na gałce biegów zniwelował się o 80%.
  5. Nie wywaliło gdzieś bezpiecznika lub zwara poszła?
  6. Gorczyk odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4/S4 B6
    Fajnie wnetrze będzie pasować do koloru auta, tak jak zaciski. Kiedy coś popstykasz aby wszystko pokazać?
  7. Dzieki za podpowiedź ?
  8. W sumie też racja, szybko i po temacie!
  9. Tylko tam to b6 na rysunku... Dlatego mnie to myli bo nie wiem czy to będzie pasować.
  10. Zgadza się, po ostatnich spasowaniach obudowy filtra, która była źle zamontowana za cholere nie mogę spasować tego chwytaka do pasa. Jedyny plus taki, że ta harmonijka do łączenia 2 elementów jest sztywno zamontowana i nie mi tam nie fruwa.
  11. Nie będę zakładał nowego tematu, szukam informacji czy w B7 wychodziła uszczelka na rant maski, tam gdzie kładzie się na lampy... Informacje jakieś szczątkowe są ale ciężko określić czy kupi się coś vo naprawdę jest dobre. ?
  12. Kolejny boczek w alcantarze czeka na dopieszczenie, to już ostatni. Ale muszą dojść jeszcze przyciski i uchwyt pod nie, wpadnie też manipulator od składanych luster, tak przyszłościowo jakby mnie natchnęło ? W tym tygodniu wymieniłem też śruby od zbieżności tył i tuleje, razem spiekły się na amen, ale operacja udana i geometria ustawiona poprawnie ? Pod maską zawitała też osłona na zbiorniczki no i tutaj wszystko pięknie ale RS-y na zbiorniczku wyrównawczym mają dodatkowy uchwyt tej osłony no a zbiorniki różnią się wyjsciem króćca no i po małej podyfikacji osłona przy ścianę grodziowej już nie lata, oczywiście wymyłem ją i pomalowałem strukturą, efekt oceńcie sami ☺️
  13. O to czekamna to co wymyśliłeś.
  14. Lampy pierwsza klasa ? Lustra składane?
  15. Prawdopodobnie tak. Ale opiszę jak mu przekażę kluczyk. Pewnie jak spadł parę razy lub coś podobnego to pewnie się tak dzieję.
  16. Ja już pisałem do kolegi i on zdecydował się naprawić kluczyk. Ale najpierw dam mu kluczyk którego nie używam bo potrafi się rozkodowanie po paru godzinach a baterią po dwóch dniach się rozladowuje.
  17. Kostka w przelotce łączy wiązkę drzwi z wiązką w kabinie. Ale już sprawdziłem i podzielenie pracy na etapy nie wchodzi w grę ponieważ nie zamkną się drzwi z pilota. Będę musiał odrazu bebeszyc środek i robić wszystko.
  18. Panowie mam już wszystko do elektryki ale chciałem podzielić robotę na parę etapow a moje pytanie brzmi następująco... Czy jeśli wymienię jeden boczek, włożę silniczek i wiązkę a kostkę w przelotce włożę do starej kostki to jest będzie możliwość zamknięcia drzwi z pilota. Czy na starej wtyczce jakieś tam kable od tej funkcji będą się mijać. Chciałem podzielić montaz na raty ale jak nie zamknę później auta pod blokiem to będzie lipa.
  19. No to wolnymi krokami do przodu. Tylne boczki pod elektryczne szyby już zapakowane i wymyte, czekają na swoją kolej. Musiałem dokupić dwa przednie boczki w alcantarze. Dziś rozebrany w mak drobny i poskładany z dwóch, powybierałem to co ładniejsze. Przyznam ze w komplecie ta alcantara bedzie dobrze wyglądać ? Przy okazji czujnik pedała hamulca zmieniony, po małych perypetiach zadziałało. Muszę później zobaczyć i usunąć błąd i mam nadzieje, że kontrolki ESP już nie zobaczę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.