Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gorczyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gorczyk

  1. Są sztosy te fotele.
  2. 3d kolor to pewnie drogi temat. Myślę jeszcze o kratce tej górnej pod słupkiem. A najlepszy temat to PODI z mocowaniem na kolumnie kierownicy. Ale nie mogłem kiedyś zrobić zamówienia. Vfis trudno zdobyć w pl ale znowu na pewno nie jest to nie osiągalny temat.
  3. Panowie czy ktoś montował zegary turbo w a4b6/7. Myślałem i takim miejscu...
  4. No jest ogień, piękny, kawał dobrej roboty ?
  5. Cześć. Mógłbym prosić o cenę poszczególnych produktów do BFB -Olej 5L Meguin SL 5w40 -Filtr Oleju Filtron OP 526/6 -Filtr paliwa 4F0201511D -Ceratec Liqui Moly 7181 Pozdrowionka
  6. Na grubasie ?
  7. Tutaj średnio 200/250 pln.
  8. Tak tutaj poprawiliśmy geometrię bo było już to robione miesiąc temu ale było co korygować po łożysku i po założeniu letnich. Ja płaciłem tylko stówkę bo panowie zapamietali auto. A jako że też mają fajne autka to chyba mnie potraktowali ulgowo ?
  9. Łożysko wymienione, nastała cisza. Dziś zbieżność i wyważenie kół, no i mam spokój.
  10. Gorczyk odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Podeślesz jakiś link do tego filtrona?
  11. Gorczyk odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    allegro.pl ALLEGRO.PL Takie coś by ktoś kupił?
  12. Gorczyk odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dziękuję. No właśnie nie chciałem zamienników ? Teraz tylko olejowy i będę mógł coś pozamawiać. Firmę oleju też chcę zmienić.
  13. Gorczyk odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Załoga czy ktoś po numerze vin pomoże w zdobyciu nr. Filtra oleju I paliwa?
  14. Gorczyk odpowiedział(a) na Dante18 temat w 1.8T
    Dev jesteś w stanie mi też podpowiedzieć po vinie jaki filtr paliwa? Byłbym wdzięczny ? WAUZZZ8E67A250409
  15. Pisz w razie co, to postaram się pomagać jakby co ? Facebook WWW.FACEBOOK.COM tak w razie co.
  16. W poprzednich autach jak już coś pukało to zawsze albo końcówkę drążka albo łącznik stabilizatora.
  17. Tak sporo było frustracji i pięknych słów ale poszło ok, nic nie mam na poradę bo wszędzie i tak trzeba przewlec te kabelki.
  18. Wczoraj sobie zamontowałem maxtona na lotkę, mega szybko wykonali zamówienie ? Przy okazji łożysko koła przedniego zamówione I wybór padł na FAG.
  19. Gorczyk odpowiedział(a) na Userr temat w 1.8T
    U mnie podobnie lecz w mniejszej ilości a jeżdżę na ravenolu 5w40. W jakiej cenie jest eurol 4 litrowy?
  20. Cześć. Masę wpiąłem w pomarańczowa kostkę obok podstopnicy, 2 przewody z jednego i drugiego lustra. Pin chyba 2 szoro brazowy przewód. Natomiast plus do lustra zabrałem ze sterownika szyb, gruby czerwono niebieski chyba o ile dobrze pamiętam.
  21. Zwyczajnie zrobiłem na zapłon. Wszsytko ładnie śmiga przez to kodowanie.
  22. Kurcze zdjęć nie dostałem... Ale niedługo pewnie mu zawiozę drugi kluczyk to poproszę o jakieś foty.
  23. Muszę przyznać że jest ogień ? Pokaż później foto jak się prezentują za felgami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.