Treść opublikowana przez Gorczyk
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
-
[B8,5 CPMB] Daily szary sedan 2.0TFSI Quattro USA
Nie no, takie fanty cieszą oko i kierownika zapewnie ? jest naprawde przyjemnie!!!
-
Audi A4 B6 AVF sport pack
Ja leje 9200 do silnika. Ta oklejka Ci fajnie wyszła, wszystkie dekory zrobiłeś?
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Myślę że można tutaj rozkręcić swoje i chwilę poczekać...
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Pisałem właśnie z nimi i pasy masz od 130 do 400 za sztukę cena zależy od tego jakie masz fantazje. Plus koszt zakupu pasów lub wysyłasz swoje.
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
Nie strasz bo też już powoli nie czuje ?
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
No to teraz mnie zaskoczyłeś!!! Maja pewnie dużo odcieni do wyboru. Muszę kontrolnie napisać do nic bo też bym tylko przód zabrał a tył może kiedyś.
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
W nie których przypadkach byłoby super... Gekon zapach pomarańcza z delikatnym drewnem. Nawet przyjemny ?
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
Wczoraj zacząłem troszkę ogarniać komorę silnika, wymiana podciśnień i innych węży, które już były sparciane a w niektórych przypadkach nawet dziurawe, parę rzeczy zostało ukrytych i przemeblowanych ? obudowa filtra rozebrana i wymyta również, takze jestem juz zadowolony z efektu a audi dostalo gekona w nagrode ?
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Ogolnie na facebook chłopaki z pasywkolorze tez już od dawna robią.
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Też muszę sobie kiedyś sprawić bo fajnie to wygląda ?
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Pasy czerwone tylko orzod zamawiałeś?
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
-
Audi A5 F5
Takie rzeczy mi się podobają ?
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
Nie zwalniam tempa i przygotowuje tylne boczki pod elektrykę w alcantarze bo wyglądają tragicznie ale wyszły znakomicie. Nie wiem jak dlugo łapały syf ale chyba sporo...
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
As for the gecko sticker, it's been around for a while and I bought the gold tape on Polish Allegro, link below ⬇️ https://allegro.pl/oferta/samoprzylepna-zlota-oslona-termiczna-50x50cm-16166257506
-
[A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*
Dobrze, że coś znalazłeś. To jak to uszczelnisz to może zrob jeszcze próbę na myjce.
-
[A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*
To tamtędy leci woda tak?
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
Dostałem osłonę silnika ale jak ją odnawiałem to połamałem znaczek ? Wywaliłem od spodu ten kocyk aby cewki się zbytnio nie grzały no i oczywiście parę wężyków pochowałem ale jeszcze długa droga przede mną ? Mam zamiar jeszcze zamienić przepływomierz na 3", zobaczymy co wyjdzie.
-
[A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*
Wspominałeś o wymianie szyby przez poprzednika, podobna sytuację kolega miał w dwóch fordach, wymiana szyby a potem problemy z wodą i to nie przy ulewach lecz przy zmianach temperatury bliżej zera i deszczu przy okazji. Może wodą spływa gdzieś słupkiem. Widziałem też filmiki jak wodą na ścianie grodziowej dostaję się niewidocznym łączeniem blach... W trzech autach walczyłem z wodą w bagażniku akurat i w dwóch z nich były to łączenia blach... nie widoczne dla oka.
-
OBDeleven PRO do Audi A4 B9 - ma to sens?
Dziękuję, jak zawsze można na Ciebie liczyć w każdej sytuacji ?
-
OBDeleven PRO do Audi A4 B9 - ma to sens?
Podłączyć do odczytu obd11 pod telefonem, czy podczas jazdy można mieć odpalone obd i mieć aktualne odczyty coś na zasadzie vfis? Czy raczej jest to tańsza wersja do odczytu błędów itd.
-
OBDeleven PRO do Audi A4 B9 - ma to sens?
Raczej telefon wchodzi w grę i aplikacja. Źle opisałem swoja myśl, że tak to napisze.
-
OBDeleven PRO do Audi A4 B9 - ma to sens?
Panowie czy na obd11 można włączyć sobie jakieś wskazania w czasie rzeczywistym podczas jazdy?