Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Wszystkie inne wątki nie zawierają dobrej odpowiedzi na moje pytanie, więc zakładam nowy. Więc sprawa wgląda tak. Moje auto było i jest serwisowane w ASO, za granicą był to ASO Audi, a ponieważ teraz mam do ASO Audi daleko, a znacznie bliżej do ASO VW, jeżdzę tam. Ostatnio wymieniłem filtr kabinowy i powietrza(sam), więc na jakiś czas jest spokój. Inaczej sprawa ma się z olejem, który był zalewany co 30000km, (LONGLIFE), teraz już wiem, że LL to nic dobrego i przechodzę na normalny olej co 15000km, tym bardziej, że auto ma 178000 przebiegu. Olej zawsze był Castrol 5W30 i chyba dalej taki będzie. O czym muszę pamiętać podczas okresowej wizyty w ASO?. Pytanie może głupie, ale koleś wiadomo przez telefon zalecił mi wymianę prawie wszystkiego . Na pewno do wymiany filtr oleju i paliwa, ale czy coś jeszcze? Płyn hamulcowy wymieniłem/uzupełniłem 2 tygodnie temu przy wymianie klocków.
  2. To co Ty nie wiesz, że piwem się kiełbasę na grillu polewa
  3. dajcie ludziom dojść do siebie myślę że na koniec przyszłego tygodnia będzie na co popatrzec łatwo powiedzieć, człowiek tu wysiaduje przed tym kompem, czeka na relacje prawie non-stop, wiec trudno ciekawość opanować
  4. Mógłby ktoś w końcu jakąś konkretną galeryję fotek wrzucić?
  5. Ja mam VAG-a, tyle, że do Bielska mam pewnie ze 200km :gwizdanie:
  6. Już po operacji. Żarówka wymieniona, tylko obudowa plastikowa zaśniedziała, nie wiem dlaczego. Jest jakby zerdzewiały plastik . Zamówiłem już nową w ASO. I jeszcze co do tej śrubki, to po jej odkręceniu wcale nie chciała się otworzyć ta plastikowa osłonka, bo był dodatkowy zatrzask. :gwizdanie:
  7. Proszę nie usuwać tego tematu bo nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Dziękuję. Może ktoś to już robił. :gwizdanie: Bo mi się jedna przepaliła.
  8. Piękna sztuka, daj więcej fotek + opis co ona tam w sobie ma. skąd wiesz, że to jest multi? a może tip?
  9. Jak w temacie, przy okazji prosiłbym o numery filtra paliwa,oleju, powietrza. Dzięki
  10. Szkoda, że fotek nie można powiększyć :gwizdanie: . I koniecznie dodaj foty środka. Jeżeli ma te 400 momentu to już coś Ogólne pierwsze wrażenie bardzo dobre
  11. Dzisiaj odbyłem wizytę w ASO ale VW, dokładniej AUTO- HAŃCZA SUWAŁKI. Mam tam z domu znacznie bliżej niż do ASO AUDI, a i tak naprawa w systemie będzie zanotowana. Wymienili mi tarcze przód+ komplet klocków. Naprawa przeprowadzona bardzo profesjonalnie, poinformowali mnie o zużytych osłonach cylinderków, które w najbliższym czasie wysiądą i mogę mieć kłopot, które od razu gratisowo wymienili. Koszty robocizny do przełknięcia. Najciekawsze, że przy okazji mechanik zwrócił uwagę na moje opony, które mam zamiar w najbliższej przyszłości wymienić, tzn. zaproponował mi zakup u nich nowych oponek Continental w cenie niższej niż np. na oponeo.pl Roboczogodzina kosztowała połowę tego co w ASO AUDI w Białymstoku. Takźe myślę, że warto było.
  12. Które lepiej wybrać : Continental PremiumContact 2 czy Goodyear EXCELLENCE ?? Ddam, że oponka mialaby byl w rozmiarze 205/55/16.
  13. A ja ze swojej strony zapraszam do Augustowa, jak już będziesz w okolicach Mikołajek , co prawda to już nie Mazury, a Podlasie, ale atrakcji wiele. Np. jeden z niewielu w Europie wyciąg nart wodnych.
  14. Jak w temacie, nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Muszę wymienić klocki w swoim aucie. Dzwoniłem do ASO. Koleś podał mi cenę za komplet "typowych" klocków 764 PLN + robocizna. Wydało mi się jakoś sporo, nawet biorąc pod uwagę fakt, że byłyby to części ORI. :gwizdanie: Co o tym sądzicie? Chciałem u nich to zrobić, aby było to odnotowane w historii pojazdu, ale ciężko przystać na ich ceny...[wiki][/wiki]
  15. filip1001 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Ogólnie wygląd , fajny kolorek , podobny do mojego za xenon
  16. To jest rzeczowa odpowiedż !! Dzięki bardzo, powiem, żeby zamonotowali jak coś łożysko SKF-a :>
  17. Widziałem ten post, ale nie do końca rzeczowa odpowiedź w nim jest. Chłopak pisał, że wymienił, ale się rozleciało. Więc jaka to dobra firma Ktoś wymienił firmę SKF, ale tej natomiast nikt nie potwierdził, czy to dobra firma. Ale dzięki za odpowiedź
  18. Tak jak w temacie :gwizdanie: , od kilku dni z przedniego lewego koła dobiega szum, który jest zauważalny wewnątrz AUDI. Prawdopodobnie jest to wina łożyska. Jutro pojadę do warsztatu, aby to zdiagnozowali dokładnie. Ale pytam na zaś, w razie gdy będę musiał wymienić łożysko to jaką firmę polecacie, aby część była dobrej jakości? Ile może kosztować oryginał? Dzięki
  19. Na początku do administratora/moderatora, używając nie znalazłem odpowedzi na moje pytanie więc zakładam nowy wątek, więc proszę o nie usuwanie jego. Jeżeli problem byl wcześniej poruszany to prszę o link do wątku, bo nie mogę go znaleźć Otóż dziś zdarzyła się bardzo zła sytuacja, pod domem wysiadam z auta, i zamykam je z kluczyka(scyzoryk) i patrze że nie chce sie zamknąć, tzn nie reaguje. Ale po paru próbach zamknąłem je z myślą ze bateria pada. I zaraz pojechałem do zegarmistrza na wymianę baterii. Z nową baterią scyzoryk wogóle nie działa. Na szczęscie mam zapasowy pilot. I teraz moje pytanie: co sie stało,czy przypadkiem pilot się nie rozprogramował? Bo tak to wygląda. Co mam robić? Ewentualnie jak to naprawić, ile w ASO może to kosztować? Ratujcie mnie!!
  20. GRazny, trudno zaprzeczyć temu, co napisałeś. Przy najbliższej wymianie przejdę na olej "normalny", który wymienia się częściej. Ale oprócz tego, że LL jest zły, to chyba mogę zaufać ASO, że zaleją dobry olej, prawda??
  21. GRazny , mógłbyś wyjaśnić? Dlaczego zło? Wszystko wymieniam przecież na czas. :gwizdanie:
  22. Wymiany mam w systemie LONGLIFE, wg. wskazań komputera. Ostatnio wymieniałem olej w ASO 14 tys km temu i dzisiaj lampka mi się zaświeciła więc odrobinę dolałem. I już po wszystkim. Tak tylko pytam, czy to normalne, ale z wypowiedzi w/w wnioskuje że tak być powinno, czyli ok Następna wymiana( bynajmniej tak pokazuje komputer) będzie gdzies za 11 tys km. I od tego następnego razu przejdę chyba już na normalną wymianę co 15000. Tak mi w serwisie powiedzieli, że do 180 000 można spokojnie stosować LONGLIFE, i akurat za około 10 tys będzie około 180 000.
  23. Witajcie, jakby co to używałem opcji ale nic nie znalazłem więc zakładam nowy wątek. Otóż mam taką wątpliwość ile oleju może brać i jak często silnik diesel 1,9tdi 130km AVF? Przebieg 170 tkm. Ile trzeba go dolewać i jak często? :gwizdanie: Dzięki za odpowiedź.
  24. Kolego, myślę, ze się da zarobić troszkę na tych Felach, jest to dość duży rozmiar, a do tego niezłe oponki, przydałoby się je dobrze umyć, ew odpryski naprawić i na allegro możesz śmiało je wystawiać za np 1700zł. Ważne, aby aukcja była ciekawie zrobiona, dokładny opis, fotki i powinny się sprzedać. Jak coś byś jeszcze chciał wiedzieć to pisz na PW;
  25. Zrób foto, wtedy można coś szukać, bo tak to nie wiadomo czego dokładnie, jaki kolor itd.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.