Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. w BS jeździ taki paździerz?? widział go ktoś? to jest zdjęcie z wczoraj z imprezy motoryzacyjnej na Śląsku
  2. a Ty co ostatnio nic w naszym VIP owskim wątku nic się nie odzywasz :gwizdanie:
  3. Ale która to Twoja ? bo tyle ich tam jest ... już teraz widać, że będzie piękna fura :slina: :good:
  4. Ty lepiej nie wnikaj czemu razem naplamiliście :?: no gdzie tam
  5. Ty lepiej nie wnikaj czemu
  6. xenonów nie masz w planie? PS. zawsze myślałem, że BNS to ta z czerwonym ekranem pośrodku :gwizdanie:
  7. Ja chętnie bym mógł coś pokombinować. Ale sam to ja sobie mogę.... Sylwester- może z chłopakami z Audi Team Suwalskim dałoby radę coś wykminić ? Są tam tacy, z którymi można pogadać ?
  8. Panowie, orientuje się ktoś? Będzie w wakacje na Podlasiu jakaś impreza grupy VAG? Audi Podlasie? Może byśmy się wybrali w kilka aut ? Bo w tym naszym regionie to jakaś masakra jest. Audi A4 B5/B6 na Podlaskich drogach na pęczki teraz, ale żeby się na spota wybrać to nie :wallbash:
  9. piękne auto :good:
  10. Pany jakaś akcja jest chyba w Podlaskim. Wczoraj mi kumpel opowiadał jak go koło Raczek misiaki zatrzymały do kontroli. Sprawdzali opony, czy nie ma wycieków w silniku, czy jest gaśnica itd.
  11. Dokładnie w kwestii zderzaka do sedana nie pomogę, bo mam 2 paździerze avanty, ale polecam markę Thule. Naprawdę przemyślane konstrukcje mocno wyprzedzające wiele innych marek. Ja mam mocowanie do relingów + 2 uchwyty na rower. Montaż to chwila, tak jak i samo zakładanie roweru.
  12. kompletnych logów jeszcze nie zdążyłem zrobić, ale w silniku pokazuje mi takie błędy: Saturday,11,June,2011,13:02:25:36838 VCDS Version: Release 10.6.2 3 Faults Found: 012597 - Intake Manifold Runner Control: Lower Stop not Reached P3135 -- 001 -- Upper Limit Exceeded - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100001 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 1 Time Indication: 0 Date: 2011.05.27 Time: 08:56:02 Freeze Frame: RPM: 756 /min Torque: 31.2 Nm Speed: 0.0 km/h Voltage: 13.76 V Duty Cycle: 88.8 % Duty Cycle: 80.9 % Duty Cycle: 80.9 % 008201 - Intake Manifold Flap; Bank 1: Short to Ground P2009 -- 004 -- No Signal/Communication - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100100 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 2 Time Indication: 0 Date: 2011.06.10 Time: 16:20:30 Freeze Frame: RPM: 756 /min Torque: 23.4 Nm Speed: 0.0 km/h Voltage: 14.14 V Duty Cycle: 0.4 % Duty Cycle: 80.1 % Duty Cycle: 79.7 % 004262 - Position Sensor for Intake Air Regulating Flap: Signal too Low P10A6 -- 001 -- Upper Limit Exceeded - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100001 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 3 Time Indication: 0 Date: 2011.06.10 Time: 16:20:30 Freeze Frame: RPM: 756 /min Torque: 23.4 Nm Speed: 0.0 km/h Voltage: 14.14 V Duty Cycle: 0.4 % Duty Cycle: 80.1 % Duty Cycle: 79.7 % Readiness: 0 0 0 0 0 pierwszy 2 błędy to coś z kolektorem- czyżby to słynne klapy kolektora w silnikach 2,7/3,0 TDI :gwizdanie: trzeba będzie chyba sprawę porządnie naprawić na dłuższy czas a trzeci to coś z wentylatorem
  13. Witam, z racji tego iż silniki 2.7 i 3.0 TDI CR różnią się od starszych czyli 2.5, 1.9 itd chciałbym wiedzieć które grupy zlogować aby zrobić kompletne logi??
  14. kto jutro się ma zamiar spotować?
  15. najbardziej nietypowe jest połączenie tej kiery, gałki i RECARO
  16. Tylko nie teraz !!!! :decayed: Bo mi się 13 czerwca sesja zaczyna, bitwa potrwa mam nadzieję potrwa nie dłużej niż dobry tydzień i wtedy się spocimy
  17. bardzo fajny kolorek i wypasik :good: w takiej konfiguracji wyszedł z fabryki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.