Treść opublikowana przez storm37
-
Szukam instrukcji VAG-COM po polsku
http://downloads.vag-com.pl/Instrukcja%20obslugi%20programu%20VAG-COM-704-2.pdf moze to cos ci pomoze, nie jest to do 311-2 ale wiekszosc opcji jest opisana. pozdrawiam.
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów (poprawione)
mozliwe ze silnik byl niedogrzany statyczne robilem na poczatku, termostat i czujnik G2/G62 wymieniony na nowy. Czy poza katem synchronizacji jest wszystko ok ? W najblizszym czasie planuje troche podniesc moc (chiptuning) w tym silniku wiec chcialbym wiedziec na czym stoje. Podczas ustawiania kata synchronizacji sugerowac sie wskazaniami grupy 004 statycznej, stBS czy dynamicznej ??
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów (poprawione)
Dziekuje Jarol za analize, czy kat synchronizacji mozna ustawic vagiem czy potrzebna jest ingerencja mechaniczna
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów (poprawione)
Witam, prosze o analize logow, sa to moje poczatki logowania wiec wszystkie sugestie i porady mile widziane. LOGI POPRAWIONE... statyczne: 000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a978cea4a6602314.html 001 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d66e9d232487abd5.html 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a3e50cb5e11ecb8d.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d086628a8d4ae594.html 007 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f9a1efc84c3bb65.html 013 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/253125552d6fc2b6.html 014 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/308054b0aaba237c.html 018 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2fe7694bff946f95.html statyczne BS 000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08c6a5d32aea0bd4.html 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03d3bb23fc3609d8.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b71d7e84f0279585.html dynamiczne 000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23f44256b00911f4.html 001 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e080ae854e24ce2a.html 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4703f5fec1a949e2.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a0e89bddcb213453.html 008 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f696d52cfefb3321.html 010 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aa89bfca7cc876d5.html 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9d414410387935f.html w razie gdyby cos bylo nie tak zrobione to prosze o info to poprawie Pozdrawiam i zycze WESOLYCH SWIAT !!
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
czy ta firma Dynosoft z Wroclawia jest godna polecenia ? robil ktos juz tam program
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
Witam, panowie mozecie doradzic gdzie zrobic wirusa w dolnoslaskim a moze jechac gdzies dalej chcialbym zeby to bylo zrobione profesjonalnie, mozecie jeszcze mi podpowiedziec jakie czesci, elementy silnika szybciej sie zuzywaja po takim zabiegu ogolnie jakie sa minusy po zmianie programu pozdrawiam i zycze wszystkim Wesolych Swiat...
-
[ALL] interfejs Vag
archiwum ma zalozone haslo...
-
[ALL] interfejs Vag
Witam, Koledzy mozecie mi pomoc w znalezieniu oprogramowania do tego interfejsu diagnostycznego http://allegro.pl/item498256220_inter_vag_usb_kkl_z_kablami_obd2_obd1_pinypromcja.html z gory dziekuje.
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
tak to sa te, kupilem je ale bede zakladal dopiero na weekend...
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Panowie mozecie mi pomoc z tym regulatorem napiecia., kupilem te lampy ale bede je zakladal dopiero na weekend poniewaz jestem teraz w niemczech a przez weekend bede w domu i chcialem odrazu zastosowac te diody zenera zeby zapobiec spaleniu sie diod ale nie wiem jaka to ma byc dioda zenera i jak ja podlaczyc za pomoc dzieki
-
[B6 AWX] Jakie świece żarowe polecacie ?
a jaki jest nr katalogowy swiec do a4 awx 2001r ? http://moto.allegro.pl/item479049714_swiece_zarowe_beru_audi_skoda_seat_vw_1_9tdi.html czy te beda odpowiednie ?? Czym sie roznia swiece z zielona glowka, czarna lub czerwona ??
-
[B5 AFN] Wymniana uszczelki pod miską . Opinie
nie wiem jak stare silniki ale te nowe sklada sie tylko i wylacznie na silikon - wiem bo pracuje w fabryce silnikow vw
-
[B6 TDI] wymiana płynu chłodzacego
tak chodzilo mi o G12 plus oryginalny VW - juz zamowilem ale nadal nie wiem ile wejdzie i jak pozbyc sie do konca starego plynu...
-
[B6 TDI] wymiana płynu chłodzacego
no dobra, ale jak spuscic plyn do konca - tylko przez zawor spustowy w chlodnicy i wykrecenie termostatu ?? i ile plynu wchodzi do ukladu ???
-
[B6 TDI] wymiana płynu chłodzacego
czyli zalac G12 nastepnie spuscic go i nalac nowy ??? mozesz napisac jak odpowietrza sie uklad,.
-
[B6 TDI] wymiana płynu chłodzacego
Witam, zamierzam wymienic w aucie plyn chlodniczy borygo na ori g12, ile wchodzi do b6 plynu i jak stary spuscic do konca ?? czy jezeli cos zostanie to wymiesza sie z g12 ??
-
[ALL B6] Tuner TV
Witam, w ktorym miejscu w b6 jest montowany tuner TV do navi plus rns-d
-
[B6 BBK] Polonizacja Navi Plus
jezeli ktos potrzebuje instrukcje wgrania pl do navi RNS-D to chetnie pomoge :gwizdanie:
-
[B6 AVF] gdzie jest czujnik temperatury płynu chłodniczego?
w awx-ie jest za silnikiem od strony kabiny na wysokosci glowicy zerknij z lewej strony powinien byc widoczny, tak jak kolega Musashi napisal jest to czujnik podwojny G2/G62
-
[B6 AVF] Montaż elektrycznych szyb w tylnych drzwiach
odswiezam temat, ladnie wystartowalo ale finiszu nie widac :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Brak odpowiedniej temperatury płynu chłodzącego
ok w najblizszym czasie sprobuje podlaczyc pod vag-a jezeli problem dalej bedzie wymienie czujnik i termostat na oryginalny. Oryginalny czujnik temp. mial nr. 078919501C w etce jest napisane ze zostal on wycofany i nalezy go zastapic 059919501A - obydwa czujniki znalazlem na allegro (nowe) ktory zastosowac ??
-
[B6 AWX] Brak odpowiedniej temperatury płynu chłodzącego
tez zamiennik EPS, te zamienniki moga powodowac nieprawidlowe dzialanie ukladu chlodzenia ??
-
[B6 AWX] Brak odpowiedniej temperatury płynu chłodzącego
plyn chlodniczy wymienilem i odpowietrzylem, temperature nie mierzylem tylko obserwowalem wskazanie zegara temperatury
-
[B6 AWX] Brak odpowiedniej temperatury płynu chłodzącego
Gates
-
[B6 AWX] Brak odpowiedniej temperatury płynu chłodzącego
Witam, mam problem z temperatura plynu chlodniczego podczas jazdy pokazuje mi max 70C, wymienilem czujnik G62/G2 nie przynioslo to rezultatu, nastepnie termostat, plyn chlodniczy - dalej nic temperatura siega 70C i nie wzrasta, na obecna chwile jezdze z zaslonieta chlodnica styropianem - temperatura ma 90C ale nie ma wplywu powietrza na chlodnice. Jaka moze byc tego przyczyna ???????