Treść opublikowana przez aramis
-
Strefa Śmiechu
http://www.zurad.com.pl/tnukepl/modules/Videorej/Videorap.jpg Ciekawe czy klubowicz.
-
Strefa Śmiechu
http://www.wrecker.newmail.ru/www/russia.htm
-
[B5 1.8T] Dlugie krecenie przed odpaleniem
Można zamiast gumek cały wymienić i z głowy. http://allegro.pl/item262045492_zawor_gazowy_brc_river.html
-
[B5 1.8T] Dlugie krecenie przed odpaleniem
Cieszę się że pomogłem. ja walczyłem z problemem kilka miesięcy, aż drogą prób i błędów doszedłem, na szczęście nie kosztowało mnie to kasy. A tylko nie udało mi się znaleźć takich gumek gotowych tylko musiałem wycinać i za pierwszym razem pomogło tylko na tydzień. Guma musi być dosyć twarda bo inaczej wygniata się szybko i problem powraca. A ktoś miał podobny problem i padnięte było jakieś uszczelnienie wewnątrz parownika. Szkoda że daleko mieszkasz bo warto by sprawę Powodzenia.
-
[B5 1.8T] Dlugie krecenie przed odpaleniem
Tak mam sekwencję Sirocco. Możesz zakręcić zawór i próbować nic się nie zepsuje a może to jest problemem.
-
[B5 1.8T] Dlugie krecenie przed odpaleniem
A zakręć zawór na butli, wyjeździj gaz i wtedy spróbuj, może przepuszcza elektrozawór od gazu i przy zapalaniu zalewa silnik, bo dostaje i benzynę i gaz z przewodów. Ja tak miałem wystarczyło wymienić gumki uszczelniające w elektrozaworze który jest na parowniku i pali lux.
-
[B5 1.8T] Dlugie krecenie przed odpaleniem
A ten problem z odpalaniem to po dłuższym postoju czy zawsze?
-
[B5 AKN] W imieniu kolegi Laicki proszę o analizę logów.
000 003 004 008 010 011
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ja mam komplet i jeszcze fejs do gazu Sirocco, ale nic pewnego czy będę na zlocie. Jak się wyrwę to zabiorę.
-
[B5 AKN] W Rzeszowie lub okolicy - VAG
Jak mi sie uda pojawić na zlocie 27.10 to statyczne możemy zrobić gorzej z dynamicznymi i ich interpretacją. A poza tym jak nie widzisz niedomagań to radzę nic nie ruszać, chyba że Cię swędzi kieszeń
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wstępnie mogę zgłosić swoją obecność ale nic pewnego.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To już chyba było może być 27.10
-
[B5 AHL] Problem z odpalaniem na zimnym.
Jak na kompie brak błędów to świece i kable są pierwszymi podejrzanymi a u Ciebie jeszcze dochodzi rozdzielacz i kopułka. Od tego bym zaczął. No i jeszcze jak zapalanie jest uzależnione od temperatury to może wariuje czujnik temp. silnika, nie ma błędów bo może na razie mieści się w rozsądnych granicach.
-
[B5 ABC] odpalanie na zimnym 2,6 v6 1995
A masz Gaz ?? Bo ja mam i mój problem z porannym zapalaniem chyba rozwiązałem. więcej tutaj http://www.a4-klub.iq.pl/smf/index.php/topic,16670.new.html#new
-
[B5 AHL] Problem z odpalaniem na zimnym.
Dziękuję wszystkim za sugestie. Problem chyba namierzony, prawdopodobnie przepuszczają mi elektrozawory od gazu. Wczoraj zrobiłem taki test że zakręciłem zawór na butli wypaliłem gaz i dziś rano odpalił od pierwszego "strzału" No i teraz pytanie jak to cholerstwo przeczyścić? Potwierdziła się teoria o elektrozaworze. Rozebrałem wyczyściłem i wymieniłam gumkę która uszczelnia, była normalnie usmażona na twardo. Pali jak dawniej na dotyk.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na ew. zloty na Podpromiu
-
[B5 AHL] Problem z odpalaniem na zimnym.
Ostatnio zrobiłem test i gasiłem na benzynie i nic nie pomogło, a kiedyś stał przez noc z odłączonym wężykiem podciśnienia od regulatora ciśnienia paliwa (chciałem sprawdzić czy nie przepuszcza) i też nie chciał palić. Listwę też już rozbierałem do czyszczenia ale tak naprawdę to nie była zasyfiona. Już mi ręce opadają bo oprócz tego odpalania wszystko wydaję się w porządku. ;(
-
[B5 AHL] Problem z odpalaniem na zimnym.
Mój gaz mniej więcej wygląda tak Mapa http://img486.imageshack.us/my.php?image=gazbenzxl6.jpg Nastawy http://img359.imageshack.us/my.php?image=nastawydr2.jpg[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2007, 20:22 _________________________________________________ TO znaczy ze jeżeli mam duże błędy na gazie to przestawia mi się sterownik od benzyny i stąd moje problemy z zapalaniem??
-
[B5 AHL] Problem z odpalaniem na zimnym.
Więc tak: jak skasuję błąd i przejadę 20km na bęnzynie to nie pojawia sie on spowrotem. Może to wina instalacji gazowej albo tego porannego odpalania. Gaz bym wykluczył bo z mapy gazu wynika że mam jeszcze niedobór gazu bo sterownik wydłuża mi czasy wtrysku względem benzyny. A jeśli chodzi o wtryskiwacze też nie bardzo mi to pasuje, bo jeśli raz odpalę to już nie ma problemu no i gaszę na gazie a odpalam na benzynie bo to instalacja sekwencyjna. A tu logi: 000, 001, 002 http://img265.imageshack.us/my.php?image=000001002ul0.jpg 013, 011, 099 http://img260.imageshack.us/my.php?image=013011099ob2.jpg
-
[B5 AHL] Problem z odpalaniem na zimnym.
Nie nerwowy tylko dokładny. Podałeś mi linki do tematów w większości dot. Diesla a poza tym ja najpierw czytam duuuuużo czytam dopiero później pytam.
-
[B5 AHL] Problem z odpalaniem na zimnym.
Człowieku czytasz ze zrozumieniem?? WSZYSTKIE TEMATY Z TEGO FORUM DOT. PROBLEMóW Z ZAPALANIEM PRZECZYTAłEM i nic nie wnoszą do sprawy. Za taka pomoc dziękuję :bicz3: No a tym linkiem to mnie już rozwaliłeś na łopatki, w czy mi to miało pomóc?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9803.0.html
-
[B5 AHU] [B5,1999] Podgrzewane dysze spryskiwaczy,jak sprawdzic?
Wg. mojej wiedzy i wg. schematu podpięte są na stałe do prądu tzn. po włączeniu zapłonu. Ja dorabiałem kabelki bo nie było i wstawiłem sobie wyłącznik pod maską będę załączał na zimę.
-
Walka o paliwko!!
Ale Grill Jak by było wiadomo wcześniej zrobilibyśmy zlot
-
[B5 AHL] Problem z odpalaniem na zimnym.
Przekopałem to forum i inne i nie znajduję lekarstwa na mój problem. Mianowicie bardzo ciężko mi odpala po postoju dłuższym jak 8 godz. Dawniej problem był sporadyczny czasem znikał nawet na kilka tygodni, a teraz jest tragicznie muszę kręcić 2 a czasem nawet 3 razy żeby zaskoczył. Jak zapali często po dodaniu gazu czuć paliwo. Błędów w kompie brak ( tzn. jest jeden, ale to chyba nie to). 00537 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation 18-00 - Upper Limit Świece nie dawno założone takie jak mają być NGK, przewody WN wymienione. A co najciekawsze po pierwszym odpaleniu juz jest wszystko OK, odpala jeżdzi super, nic nie przerywa nie szarpie, moc w normie. Sprawdziłem ostatnio jeszcze regulator ciśnienia paliwa i wygląda dobrze tzn. nie leje. Prosze o porady bo zima idzie i jak tak dalej pójdzie to mi akumulator zdechnie. Mogę Vag-iem zrobić logi jeśli to w czyś pomoże, tylko które?? POMÓŻCIE.
-
[B5 AHL] Cieknąca pompa wody.
Dzięki . Będziemy działać.