Treść opublikowana przez aramis
-
[B5 ALL] Gwoździem po lakierze
Kredka maskuje rysę do pierwszego mycia ciepłą wodą.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pragnę poinformować że jeśli ktoś wczoraj śmigał ul. Podkarpacką w stronę Rzeszowa to może się spodziewać zaproszenia po odbiór fotki. "Skrzyneczka" była załadowana.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przy moich dochodach gra jest warta świeczki, ucinanie odpada a poza tym pozostaje satysfakcja jak sie uda zrobić. O ew. efektach dam znać . dzięki za odzew i zainteresowanie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mam prośbę. Jeśli ktoś w okolicy wymieniał listwy na drzwiach, te dolne i ma stare do wyrzucenia to proszę o kontakt. Próbuję opracować sposób na regenerację tych listewek, które jak wiadomo mają wadę że rdzewieją. Dziękuję.
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
Ja do tej pory robiłem 10 tyś. rocznie ale A4 daje więcej radości z jazdy i będzie w granicach 12tyś. :> [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 14:37 _________________________________________________ Niektórzy to chyba nie wysiadają A przepraszam, przegapiłem że przez rok i .......
-
[B5 ADR] Po dłuższym postoju cięzko pali
Czyli trafiłem. :> :>
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
Wg. mnie następnym podejrzanym jest cewka zapłonowa, a w Twoim silniku są chyba dwie, co tłumaczyłoby odpalenie na 2 cylindry.
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
Czujnik położenia wału powinno wywalić na Vag-u.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No nie wszystkie Moja nie myta
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No właśnie Live jest o 13.30
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
NIE mam aspiracji na wyższe stanowiska tylko nie mogę się przebić z pytaniem dot. spota. Termin najbliższego spotu koliduje z Grand Prix Bahrajnu: niedziela: 13.30 - 15.30 , i co teraz? ;( Mam wybierać??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jaki jest temat tego wątku??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ludziki termin najbliższego spotu koliduje z Grand Prix Bahrajnu: niedziela: 13.30 - 15.30 , i co teraz? ;( Mam wybierać??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.kartkiflash.pl/img_kartki/kartka_51.swf
-
[B5 ADP] Dławienie się silnika 1,6
A może przepuszcza elektrozawór od gazu i zalewa po dłuższym postoju. Spróbuj zakręcić zawór na butli, wypalić gaz i na drugi dzień odpalać. Tu znajdziesz moja historię: http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_benzynowe/b5_ahl_problem_z_odpalaniem_na_zimnym-t16670.0.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:drunk: Sto lat....Sto lat.... :drunk: Sławeq ma dziś urodziny. Zdrówka życzę szerokich dróg i żeby turbinka zawsze dawała moc
-
[B5 AHL] Coś z obrotami
Ten typ chyba tak ma, ja kilka razy próbowałem ten sam problem rozwiązać i się nie udało. W lecie jak włączona kilima jest OK a w zimie staram się chamować silnikiem i w ten sposób zbijam obroty do normalnego poziomu.
-
Spotkania na drodze
pozdro Aramis, no szkoda , ze nie zjechałeś na cpn chwilę bysmy pogadali... Sorki, akurat taki pech że wczoraj gnałem do domku po rodzinkę i spowrotem do Rzeszowa. Następnym razem się poprawię. :th:
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla klubowicza spotkanego w Rzeszowie na mini "rondzie" (ciemny sedan z ramkami i naklejką rej. RT...). Troszke sie spieszyłem bo bym zjechał na cpn na spota.
-
[B5 ADR] Po dłuższym postoju cięzko pali
Można też zakręcić zawór na butli wypalić gaz i później próbować. Przerabiałem taki temat. Jeśli zadziała to padły uszczelki w elektrozaworze i przepuszcza.
-
zobaczcie jaki rarytas
Ach wspomnienia. Jeszcze całkiem niedawno, jakieś 6 lat temu jeździłem podobnym fiacikiem rocznik 1973 i co ciekawe był on starszy od mojej żoneczki. Była to wersja przejściowa, czyli zderzaki chrom, lampy z tyłu pionowe ale biegi w podłodze i klamki schowane. Mile wspominam moje z nim początki motoryzacji. A już wtedy nie było chromowych lusterek.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26506.0 ;( ;( ;( ;( ;(
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
Ja też mam zagazowany sekwencją SIROCO i chwalę sobie. Jest jeden warunek musi być dobrze zestrojona mapa wtrysków bo inaczej to muli. A co do spalania to wiadomo zależy od stylu jazdy. Ja co dzień do pracy smigam 11km miasta około 3km (w jedną stronę) czasem jakaś traska tak 30-40km i mi wychodzi w lecie z klimą nawet 11L , a w zimie 8.5L, tylko do tego trzeba doliczyć że i troszkę paliwka więcej spali w zimie. Ustawione mam przełączanie przy 30stopniach i przy 1600 obrotów.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jestem za ale mnie nie będzie na najbliższym spocie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dokładnie. :th: