Treść opublikowana przez aramis
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja wymieniałem w lecie chłodnicę i kupiłem w Sziku a oni wzięli z hurtowni Hart. Producent nieznany ale śmiem twierdzić że lepsza od tej którą miałem. Otóż boczne blachy te zaginane na plastik aluminiowe, a nie stalowe ,grubsza część chłodząca , minimalnie chyba większa pojemność. Kosztowała 240zł (wersja z klimą) i pasowała idealnie. A były takie sklepy gdzie chcieli mi sprowadzić za ponad 600zł
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wyrażamy tylko swoje emocje ---- obrazowo.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Oj coś się porypało bo w galerii te same foty kilka razy są.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
eee, czemu Cie nie bedzie? [br] Spotkanie rodzinne.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Fajny spot się szykuje a mnie nie będzie. ;(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No zaraz to w końcu jakie jest oznaczenie standardu 1BE czy 1BA? Bo według tego co kiedyś sobie rozkodowałem to mam: 1BA standard suspension/shock absorption
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja jak kupiłem A4 była właśnie złamana jedna z tyłu i wymieniłem obie. A zawiechę mam na pewno nominał, tzn. nie obniżaną.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I to jakie treściwe 2 strony
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mieliśmy jakiś nocnych "partyzantów"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale nam się tu Towarzystwo w nocy rozbrykało :bicz3:. Jakieś kłopoty ze snem czy co??
-
[B5 ADR] Dlaczego VAG nie łączy się z kanałem 098 ?
Wydaje mi się że musisz poczytać tematy : http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html
-
[B5 ADR] Dlaczego VAG nie łączy się z kanałem 098 ?
A vag zarejestrowany??
-
[B5 ADR] Dlaczego VAG nie łączy się z kanałem 098 ?
Żeby zrobić adaptację przepustnica musi być czysta, a blok 098 uruchamia się wpisując nr bloku a nie przechodzić strzałkami. AAAA i widzę że zagazowany to też może być problem falowania, jeśli sekwencja to może trzeba zrobić autokalibrację gazu - odpowiada ona za ustawienie wolnych obrotów.
-
[All B5] 1,6 spalanie
Pewnie sonda lambda poszła spać.
-
[ALL B5] Jakie śruby do wahaczy ?
Chyba bym sie nie odważył motować wahaczy na śrubach na wage Sławku jestem pewien ze te śruby z ASO na pewno nie są produkowane przez audi. Pewnie przez jakichś chinoli. Moim zdaniem wystarczy znać rozmiar śrub i ich klasę twardości. Przecież nie są one poza tym jakieś specjalne.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na myjni nie byłem, ale tragedii nie ma To widze że ja będe tylko taki konkretnie umorusany Nie ma obawy ja też brudasem przyjadę
-
[ALL] Kiedy włączają sie spryskiwacze lamp ?
Wg. schematu el. spryskiwacze szyb grzeją po zapłonie na stałe.
-
[ALL] Kiedy włączają sie spryskiwacze lamp ?
Na lampy leje jak dłużej przytrzymasz, a i jeszcze słyszałem że jest jakieś zabezpieczenie że jak jest mało płynu to leje tylko na szybę.
-
[B5 AFN] Wsteczny bez wciskania ?
Nie ma się co denerwować. Chciałem pomóc i opisałem jak to działa u mnie i wysunąłem podejrzenia jakie mogą być powody że u innych działa inaczej. Pozdrawiam.
-
[B5 AFN] Wsteczny bez wciskania ?
O tym mowa. [url=http://g.imageshack.us/img380/51782937
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
WIELKI BRAT czuwa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na razie ignoruje naszą szyderę ale jak tu wpadnie to nas posprząta
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chociaż jedno załóż
-
[B5 AFN] Wsteczny bez wciskania ?
To całe wciskanie nie zależy od skrzyni. Na lewarku pod mieszkiem jest przykręcony taki element plastikowy który nie pozwala na załadowanie wstecznego bez wciśnięcia lewarka. Podejrzewam że albo to macie ułamane albo ktoś sobie zrobił tuning