Treść opublikowana przez aramis
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wzajemnie :>
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Mistrz a najlepsze 3.05
-
Strefa Śmiechu
Oferta pracy, może ktoś zainteresowany
-
[B5 ADR] Prawidłowa temperatura przełączania z PB na LPG i jak to zrobić ?
Ustawia się to przez interfejs, a temp. taka normalna to 30 stopni, choć niektórzy ustawiają niżej albo nawet wymuszają odpalanie na LPG. Przy niższych temperaturach cierpi membrana w parowniku i szybciej jest do wymiany bo stwardnieje.
-
[B5 AFB] Czy można jeżdzić bez licznika?
No w tym roczniku nie pojedziesz, masz imo w zegarach.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq Gratuluję awansu na Członka Zarządu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Problemy z odpalaniem ... ? Na szczęście u mnie z głowy od kiedy zakupiłem nowy akumulator. Ludzie jak to teraz kręci Na poprzednim nawet w lecie tak nie tyrkał. Wiem że inaczej to wygląda w dieslach, ale na prawdę szkoda zwlekać z zakupem baterii jak pada to pada.
-
[B6 AVF] Przy kolizji nie wystrzeliła poduszka jaka przyczyna?
A z napinaczami pasów jest tak że jak nie zapięte to też nie strzelają. Gdzieś to było opisane nawet rysunki z przekrojami były jak to działa.
-
[ALL] Napięcie ładowania
W książce : "Audi A4 sam naprawiam" jest tak opisany sposób diagnozowania:
-
[B5 AVG] Pierwsze hamowanie po dlugim postoju - serce w gardle
A płyn hamulcowy wymieniany kiedykolwiek, powinno się co dwa lata bo chłonie wilgoć i może stad takie klocki. Choć raczej słyszałem o możliwych problemach latem że po przygrzaniu wilgotnego płynu wytrąca się para wodna i zapowietrzają się hamulce.
-
[ALL B5] Co myślicie o silniku 1.6? czy ktoś z was taki posiada w swoim autku?
Nie bredzimy o klockach czy tarczach tylko piszemy o silnikach. Jeśli nie widzisz różnic w budowie pomiędzy silnikiem 1.8T a 1.6 to trudno. Nie będę się kopał z "koniem". Dobra 1.6 nie jest lepszy.
-
[ALL B5] Co myślicie o silniku 1.6? czy ktoś z was taki posiada w swoim autku?
Nie jesteś jedyny, popieram w pełnej rozciągłości.
-
[ALL B5] Co myślicie o silniku 1.6? czy ktoś z was taki posiada w swoim autku?
Można rzec krótko - jeździdełko tanie materiały eksploatacyjne, np. rozrząd. Ja tam nie narzekam na co dzień do pracy w sam raz, troszkę gorzej na dalsze wypady nie poszalejesz z wyprzedzaniem. . Spalanie na podobnym poziomie jak niektórzy podają w 1.8.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W tym wątku wszystko jest możliwe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Jaki akumulator kupić do Audi?
Na dziś 44Ah to na pewno za mało. U mnie z kodów odczytałem że był fabrycznie 44Ah ale to były inne czasy i inna jakość akumulatorów. Poza tym np. katalog Centry do mojego silnika 1.6 przewiduje centrę futura 64Ah a centrę clasic 55Ah i przy założeniu mniejszego może być problem z ewentualną reklamacją.- Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja po analizie rynku, zebraniu opinii wczoraj nabyłem drogą zakupu akumulator TOPLA 60Ah- 255zł, najpierw miałem ochotę na Centrę Futura ale mi przeszło.- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki, miałem już namiar na ten sklep, na razie brat mnie poratował bateryjką i śmigam.- [B5 AVG] Pierwsze hamowanie po dlugim postoju - serce w gardle
Całkiem śmiało można zapowietrzyć sobie układ przy wymianie klocków. Przeważnie nowe klocki są grubsze od starych no i trzeba cofnąć tłoczki i właśnie wtedy może dojść do zapowietrzenia zwłaszcza jak tłoczki nie są już pierwszej młodości i mogą mieć jakieś wżery.- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A mi kurna padł na dobre akumulator ;( Jakiej marki polecacie?? I gdzie w Rzeszowie dobre ceny??- Pomoc w rzutowaniu figur
teraz ok panie profesorze? - rozstaw otworów Oczywiście żartuję nie śmiem nikogo poprawiać. A do profesora to ho ho mi brakuje w teorii, za to lata praktyki.- Pomoc w rzutowaniu figur
Noo Ja bym jeszcze dorzucił kilka wymiarów w widoku głównym. No ale czepiam się.- Pomoc w rzutowaniu figur
A bryłę 3D też chcesz ?? :gwizdanie: Będą jakieś nagrody??- Pomoc w rzutowaniu figur
A mi na tym przekroju brakuje jeszcze widoku kołnierza. ja bym to tak widział, ale moge się mylić.- [ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
Tak to wygląda u mnie instalacja Sirocco- KME nie ma różnicy między jazdą na benzynie a na gazie a spalanie do 12L/100km w lecie z klimą 50/50 miasto trasa (codzienny dojazd do pracy). - Jaki akumulator kupić do Audi?