Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aramis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aramis

  1. Dzięki wszystkim za pamięć i życzenia. Pozdrawiam i życze spokojnych świąt.
  2. Trzeba mieć nieźle zrytą głowę żeby takie numery odwalać. :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: NIE OGLĄDAJCIE TEGOO !!!!! OBRZYDLISTWO !!!!
  3. Zajmuję się montażem materiałów video z takich imprez i nie dawno widziałem fajnie przystrojony samochód, tylko nie wiem czy gdzieś znajdę w archiwum jakieś ujęcie. Poszukam, jak znajdę prześlę. Było to zrobione ze smakiem, bez nadmiaru wstążek balonów i innych takich. Wyglądało to tak jakby dwie nitki kwitnącej winorośli przebiegały przez samochód, od maski przez dach do klapy.
  4. Pewnie by wolal ale skad takiego wytrzasnac UPS !!!!! Przepraszam że pominąłem. Pewnie WOLELIBYŚCIE razem. Ta by się chyba nadawała : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_dzis_odebralem_rs4-t55201.0.html Szkoda że nie moja bo chętnie bym podwiózł.
  5. Powaznie? A my chcemy jechac, którymś z naszych pazdzierzy :gwizdanie: A nie wolałbyś klubowym białym RS-em ?
  6. Zawsze narzekał że cisza na forum, a to wystarczy rzucić odpowiedni temat
  7. Gratuluję męskiej decyzji i co by nie było odwagi.
  8. AAAA "sprowadzasz" to jeszcze nie oznaczało że się żenisz . Przynajmniej ja tak zrozumiałem. W każdym razie: co ma Ci być lepiej jak innym.
  9. SŁAWEK - Ty niegrzeczny :bicz3: takie plany a nie tak dawno zapierał się że nieee!! Że nic Mu nie wiadomo.
  10. Analizowałem kiedyś schemat i wg. mnie w B5 grzeją cały czas po odpaleniu.
  11. Ogrzewanie może mieć związek z posypaniem się szyby jeśli ktoś coś koło tego grzania grzebał. Jak coś było poprawiane lutowane, klejone, to może grzać punktowo mocniej i wtedy leci szyba.
  12. Nie wiem ja robię sam ale jeśli tak liczył jak ja to i tak chyba tanio
  13. Czyścić okresowo trzeba ale cena nie zła :gwizdanie: No ale pewnie policzył: 50zł diagnoza 50zł czyszczenie 50zł adaptacja
  14. Skasować pojeździć i sprawdzić, bo sporadyczny mógł kiedyś powstać w nienaturalnych warunkach (jakiś brak styku, wilgoć) a wszystko jest dobrze.
  15. Nooo to jednak czuwasz nad nami
  16. A ja postanowiłem swoje zregenerować i powiem da się. Dwie już zrobiłem i jest lux. Koszty za komplet: kształtownik aluminiowy 8x12mm 4mb -- 10zł klej do szyb samochodowych -- 20zł komplet nowych spinek z przesyłką -- 32zł Całość -- 62zł Moja robota się nie liczy Kiedyś na czasie zrobię foty i dam do działu zrób to sam. AAAA no i moje już nie zardzewieją
  17. Norma jest do 20% więcej gazu niż benzyny, inaczej to do regulacji. Oczywiście przy zachowaniu dynamiki jazdy
  18. Tu jest hurtownia patronacka http://www.autogaz-jak.eu/firma.html ale nie wiem czy sprzedają wysyłkowo. A jeśli chodzi Ci tylko o czujnik do kalibracji to ja kupiłem podróbę na Allegro i działa.
  19. Zaskoczyłeś wszystkich bo tendencja jest walczyć o władzę a nie ją oddawać. Byli tacy co się nawet obrazili bo nie dostali rangi moderatora.
  20. SŁAWKU dlaczego ????? Czy żeśmy zasłużyli?? Zostań z nami !!!!
  21. Wielkie dzięki, jestem spokojniejszy.
  22. Ta druga jest bez gratisów, tylko sedan a ta jest avant, też logi kiedyś były robione i porównywałem. Zaniepokoiła mnie kolumna 3 z bloku 003 no i grupa 013.
  23. Mamy dwie A4-ki do porównania z identycznym silnikiem i ta jest bardziej mulasta, więc chcieliśmy poznać jej stan.
  24. Zrobiłem logi ojczulkowi i niby OK ale proszę o analizę fachowców, bo mnie parę rzeczy zastanawia. Np. co się dzieje z przepływką w bloku 003, jak 008 wydaje się być dobrze. No i czy wartości w bloku 013 nie są groźne?? Jeśli potrzeba dodatkowe dane to mam chyba komplet logów statycznych, BS, i dynamicznych.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.