Treść opublikowana przez aramis
-
Polski handlarz przechodzi sam siebie
Nie dawno szukałem chłodnicy wody, podzwoniłem po sklepach i ceny od 240zł po 670zł. Tam gdzie była najdroższa i to na zamówienia na drugi dzień słyszę taki tekst: "wie pan audi to drogie auto coś musi w nim kosztować" Kupiłem najtańszą, no name od ręki i śmiem twierdzić że lepsza niż valeo, przynajmniej blachy na bokach aluminiowe i nie zardzewieją jak w tej co miałem oryginalnie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Lokomotywa go drasnęła
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rzeczywiście coś o tym wspominałeś, zapomniałem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq poducha była ale sie wystrzeliła i to w dość specyficznym miejscu bo w garażu W garażu?? !!!! Coś TY wyprawiał??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak się pojawię to mogę zabrać. Zawsze do usług
-
[ALL B5] Brakująca śnieżynka
Ja myślę że może powodem jest coraz niższa temperatura na zewnątrz. Klima poniżej bodajże 4 stopni plus (różne źródła różnie podają) nie załącza sprężarki no i wtedy śnieżynka się nie świeci.
-
Urodziny "Prezesa"
Halo Halo. Dziś urodziny Prezesa. HUGO wszystkiego najlepszego, zdrówka, szerokich dróg, niskiego spalania ,bez awaryjnej jazdy nie życzę bo przecież Audi się nie psuje STO LAT !!! STO LAT !!!
-
Skradzione " RS4 sedan" w Londynie
:shocked: O ja pierdu.....!!!! Ktoś go chyba bardzo nie lubiał, delikatnie mówiąc. Taka fajna A4. ;( . Zazdrość ludzka nie zna granic, może lepiej nie chwalić się zbytnio swoimi modami
-
Mam nadzieję że nikt z Klubu.
Nie chodziło mi tylko o to czy to klubowicz Nieszczęścia na drodze czają się wszędzie. Szkoda młodego człowieka.
-
Mam nadzieję że nikt z Klubu.
Strasznie to wygląda ;( http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081009/REGION00/348966253
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No właśnie. Chyba że VIP już nie musi się udzielać, jedynie wpada na wizytację.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zaczepiłem bo nareszcie dyskusja o kosztach paliwa a nie o mocy. Taki żarcik.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A co dużo CI pali ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek wyprzedziłeś go ??
-
[B5 AFN] Wyciekający płyn chłodzący
A nie dodawałeś przypadkiem specyfiku do uszczelniania układu. Ten syf potrafi zatkać chłodnicę na amen i wtedy gotuje płyn w bloku i wywala przez przelew w zbiorniczku.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
"Ojciec Prowadzący" uciekł to i cała reszta też.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Cały spot też dosyć expresowy 1 godz. i pozamiatane. ;(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Świateł nie zauważyłem, myślałem że chodzi o tą antenę uwaloną w błotniku po lewej stronie. Ot ułańska fantazja.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak trzeba to mamy.
-
Spotkania na drodze
Albo mi się wydawało albo widziałem RS-a czarnego z nalepką klubową. Dziś po 15.00 na trasie Lublin - Rzeszów , blisko Rzeszowa. Jechałem z przeciwka to ciężko czasem rozpoznać klubowiczów, w każdym razie pozdrawiam.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
U nas im ciszej tym więcej na spocie.
-
[B5 AFN] Czy to pompa wspomagania się kończy?
Przystawić stetoskop w pobliżu łożyska i ew. rozwieje Twoje wątpliwości co do ich stanu.
-
[B5 AFN] Czy to pompa wspomagania się kończy?
Ja bym obstawiał łożyska w przednich kołach. Samochód na podnośnik koła w ruch, słuchawki lekarskie i da się namierzyć.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Coś w tym rodzaju. Ta iglica weszła w pękniętą gumę i membrana nie miała już co popchnąć żeby puścić gaz. A ja przy okazji zrypałem dzień wcześniej gościa na stacji LPG jaki mi syf zatankowali że mi zawaliło tak filtr gazu, że przełącza mi się na bęzynę ( okazało się że nie dokońca słusznie, choć syf był).
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na szczęście to nie była membrana, bo w maju wymieniałem, tylko gumka w zaworku który jest pod membraną i nie przepuszczało gazu. Ale widzę że wam się nie ładnie kojarzy