Treść opublikowana przez aramis
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:laghing2:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na planowym słaba frekwencja to na nie planowym będzie lepiej Ja na ostatnim nie byłem bo pękła mi gumka.... w reduktorze gazowym od LPG
-
Spoty wrocławskie
Pomoże ktoś w temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_pilnie_poszukiwany_klubowicz_z_okolic_wroclawia-t39970.0.html;msg450431#msg450431
-
[B5 ADP] Jakie powinno być spalanie LPG ?
Mi na sekwencji Sirocco pali 8.5 zimą- 12 latem z klimą L/100km
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
HALO HALO Grupa podkarpacka Robimy jakieś grupowe zamówienie gadgetów klubowych typu ramki, naklejki czy każdy indywidualnie ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
EEEEE nie. Przecież ELMO się rozgadał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Melduję że przybył nam jeden klubowicz. Brat się nawrócił i kupił wczoraj A-4. Już się przedstawił i powinien się pojawić na najbliższym spocie. :gwizdanie:
-
[ALL] Wtryskiwacze matrix do inst. Stagg-300
Ja mam instalację Sirocco i listwę Matrix. Próbowałem już różnych ustawień, przejechałem 11tyś.km wymieniałem też sondę i ciągle wraca błąd: 00537 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation 18-10 - Upper Limit - Intermittent Ale nie narzekam bo autko śmiga, trochę może dużo pali jak na 1.6 bo z klimą wychodzi mi do 12l/100km. Nie podejrzewam żeby powodem błędów była listwa.
-
Czy tak moge zrobic????
Zanim ubezpieczysz czasowo sprawdź czy nie taniej wyjdzie zawieźć na przegląd lawetą
-
Ceny paliwa marzec 2026
Takie spalanie by pasowało : http://moto.onet.pl/1487725,2244,artykul.html
-
[B5 ADR] Przewody wysokiego napięcia
Ja prawie rok temu założyłem kabelki Sentech (koszt wtedy ok. 100zł) i uważam że jest to dobra jakość za rozsądną cenę, narazie zero problemów. :th:
-
[B5 ABC] W jaki sposób jest smarowana sprężarka klimatyzacji ?
Dokładnie tak.
-
[B5 AKN] Jak rozebrać licznik aby założyć chrom ramki na zegary ?
To powinno pomóc: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_chromowane_ramki_w_liczniku_montaz-t25374.0.html 30s szukania.
-
[B5 ADR] Wymiana filtra gazu ?
A tankowałeś tam gdzie zwykle?? Dystrybutory różnie leją i może stąd ta niewielka różnica.
-
[ALL B5] Montaż parktronica
Ja myślałem o montażu na tylnej półce za światłem stopu, tylko jeśli będzie 3 osoby z tyłu to może być nie widoczny wyświetlacz. Wtedy można wspomagać się tylko dźwiękiem.
-
Panowie/ Panie pomocy!!! Ukradli Audi a4 avant 1.9 TDI [licho nie śpi]
Jednym słowem: TRAGEDIA !!!!!! ;(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki za pamięć, nie ma pośpiechu. Jak się pogoda nie poprawi to mnie też chyba nie będzie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wstępnie zgłaszam swoją obecność.
-
[ALL B5] Niesamowicie niewygodne siedzenia
Ja też nie mam regulacji lędzwi ;( Może przez to że są poduchy boczne.
-
[B5 AHL] Problemy z jazdą na gazie STAG 200
No i tu właśnie jest problem że ciężko takiego znaleźć bo większość robi tylko autoadaptację na biegu jałowym i kasa. Najlepiej się zaciąć i zrobić to samemu, żeby było dobrze trzeba troszkę czasu żeby pojeździć i dostroić. Potrzebny interfejs, laptop i instrukcja, naprawdę nie jest to trudne a warto ustawić żeby sie nie męczyć jazdą na gazie, i nie wydawać kasy na pseudo fachowców.
-
[B5 AFN] Czy zbieżność tylnych kół da się ustawić ?
Coś o ustawianiu tyłu czytałem Jeśli się wymontowuje tylną belkę to nie wolno odkręcać mocowań belki tylko samą belkę bo później właśnie trzeba ustawiać.
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla klubowicza. Srebrny sedan, klubowe ramki LJA.... dziś Rzeszów ul. Hoffmanowej, paking koło hali sportowej przy Zelmerze.
-
[B5 AHL] Problemy z jazdą na gazie STAG 200
Może to pomoże : http://www.ac.com.pl/autogaz/stag50/stag50_100.pdf
-
[B5 AEB] Jazda na resztkach gazu
W sekwencji jest tak że się ustawia że spadek poniżej określonego ciśnienia na określony czas powoduje przełączenie na benzynę.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może się pochwali fotką, ocenimy czy ładnie wyszedł. Mam nadzieję że ew. nie będzie droga.