Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. od czego trzeba zaczac to jest pytanie ??
  2. o Trzeńku to jasne i nie odgrzewajcie już tego kotleta :gwizdanie: ankieta na to wskazywała więc odpowiedź moja taka właśnie będzie wszystko w ramach żartu w dobrym tonie z mojej strony ...... Trzeniu wiesz przecież
  3. ja tam wolałbym nie lizać tylko .........
  4. i kolejka mija kolejka mija, czas mija, wszystko mija a nadal na te giry się lampisz :polew:
  5. się śmiej ja nadal nie wiem do końca o kim Miron pisał
  6. no jak to w kole ratunkowym .... bo to zagadka je jak w milionerach
  7. ale o co w niej chodzi , wiesz że nie śledziłem tego wątku ;( Miron , ślunska parówko coś znowu wymyślił? ślizgasz się na moich plecach? no musisz cofke zrobić
  8. i kolejka mija
  9. Piotras a co nie jest fajna anketka
  10. haha ale nie na spoty tylko na bibki
  11. ale to jakaś masakra Ci powiem ..... myślisz że koledzy z przemyśleniem się wpisują a tu pipka .... wszystko się zmienia nie wiem dlaczego i jak ich strata dokładnie
  12. mam na to sposób ale już dla następnych organizatorów :gwizdanie:
  13. ale to jakaś masakra Ci powiem ..... myślisz że koledzy z przemyśleniem się wpisują a tu pipka .... wszystko się zmienia nie wiem dlaczego i jak
  14. nie wiem jak Tobie ale mi do ziewania jeszcze dużo brakuje haha no widzisz Nikuś
  15. to ja też tyk tyk tyk tyk
  16. ja jeszcze nie ale zaraz spadam
  17. oż kurcze :polew:
  18. _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
  19. dostajesz ode mnie aPW bo nie wiem ....
  20. chyba tak ... juz?nieee no jeszcze chwilunia
  21. _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
  22. chyba tak ...
  23. _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
  24. jest już [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 23:04_________________________________________________ no czasem kilka osób do samego końca blokuje listę główną i inni się nie wpisują bo myślą że nie ma szans na wyjazd ... po banie takim bym dał mnie sie szybko udało zejść z rezerwy :> Ci ludzie z rezerwy wpłacali pięknie i się nie świrowali do samego końca z określeniem czy jadą czy nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.