Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od czego trzeba zaczac to jest pytanie ??
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
o Trzeńku to jasne i nie odgrzewajcie już tego kotleta :gwizdanie: ankieta na to wskazywała więc odpowiedź moja taka właśnie będzie wszystko w ramach żartu w dobrym tonie z mojej strony ...... Trzeniu wiesz przecież
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam wolałbym nie lizać tylko .........
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i kolejka mija kolejka mija, czas mija, wszystko mija a nadal na te giry się lampisz :polew:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
się śmiej ja nadal nie wiem do końca o kim Miron pisał- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no jak to w kole ratunkowym .... bo to zagadka je jak w milionerach- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ale o co w niej chodzi , wiesz że nie śledziłem tego wątku ;( Miron , ślunska parówko coś znowu wymyślił? ślizgasz się na moich plecach? no musisz cofke zrobić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i kolejka mija- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Piotras a co nie jest fajna anketka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
haha ale nie na spoty tylko na bibki- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ale to jakaś masakra Ci powiem ..... myślisz że koledzy z przemyśleniem się wpisują a tu pipka .... wszystko się zmienia nie wiem dlaczego i jak ich strata dokładnie- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
mam na to sposób ale już dla następnych organizatorów :gwizdanie:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ale to jakaś masakra Ci powiem ..... myślisz że koledzy z przemyśleniem się wpisują a tu pipka .... wszystko się zmienia nie wiem dlaczego i jak- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiem jak Tobie ale mi do ziewania jeszcze dużo brakuje haha no widzisz Nikuś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja też tyk tyk tyk tyk- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jeszcze nie ale zaraz spadam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oż kurcze :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
_________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dostajesz ode mnie aPW bo nie wiem ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba tak ... juz?nieee no jeszcze chwilunia- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
_________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba tak ...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
_________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest już [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 23:04_________________________________________________ no czasem kilka osób do samego końca blokuje listę główną i inni się nie wpisują bo myślą że nie ma szans na wyjazd ... po banie takim bym dał mnie sie szybko udało zejść z rezerwy :> Ci ludzie z rezerwy wpłacali pięknie i się nie świrowali do samego końca z określeniem czy jadą czy nie - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00