Treść opublikowana przez mentryb
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Pol miasto pol trasa. 860Km na baku. zx liczenia wychoidz 6,7 a z fisa 6 Auto jest po chipie. Nie wiem czy to nie sporo jak na 90KM po chipie?
-
[B5 AFN] Błędne średnie spalanie - FIS
tzn? Przeciez w b5 tak samo sie robi korekte fis
-
zegary s4
Ktos to sam wyrezal, czytaj wstawil jakis uklad czy cos. Mi sie zdaje ze fabrycznie nie ma takiej opcji
-
zegary s4
A jest wogole taka opcja??
-
Interfejs - prośba
Spoko kolego z VKP
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja mialem wczesniej licznik z 1/2 fis i spalani mialem jak tez czujniki i temp oleju
-
Interfejs - prośba
Ale program a fejs to co innego
-
Interfejs - prośba
Jak kolega zainteresowany moge zalatwic opcoma
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
Zauzazylem ze w zestawach typu slim jest taki filtr na przewodzie idacym do palnikow. Moze wtedy nie bedzie zaklocen CB http://www.allegro.pl/item806196475_xenon_hid_h7_6000k_slim_noxon.html
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
Panowie a czy trzeba kupowac zestaw slim zeby wszedl w oryginalne lampy czy tez wystarczy jakis najtanszy?
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
Mi gosc powiedzial 100zl za robote i pol dnia roboty tak mowil ze ciezki dostep
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
A co ci da strumienica w dieslu?
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
http://www.allegro.pl/item793904390_katalizator_zamienik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html
-
Montaż tempomatu A4 B5
Więc wszystko jasne. Tylko manetke ciężko trafić w rozsądnej cenie. Bo 150zł to przesada. A może pasuje manetka od jakiegoś innego auta grupy Vag? Lub też można kupić jakiś zamiennik? Prosiłbym o numer manetki do polifta.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A po co to zgrywac. Mozna kupic vag tacho i samemu odczytac pin i zmienic przebieg a potem sprzedac lub dac specowi i za 100zl to zrobi
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
A moze to grzanie sie wlacza jak wlaczy sie ogrzewanie tylnej szyby?? Jak wlacze ogrzewanie to czuc jak slabna obroty
-
Montaż tempomatu A4 B5
Ok juz wszystko jasne tylko nie wiem wedlug ktorego sposobu sie podlaczyc Czy tego pin w kostce manetki pin w białej kostce kolor kabla w kostce białej 6 mostek z 4 --------------------> 10 -------------> czarno-biały 3 --------------------------> 9 -------------> czerwono-żółty 2 --------------------------> 8 -------------> niebieski 1 --------------------------> 7 -------------> czerwono-szary 5 (zasilanie) ----------> z pinem 8 ale w pomarańczowej kostce! ------> kolor czerwono-biały Czy tego?? Kolory przewodów ECU manetka Zolto czarny 67pin do 4,6 czerwony z siwym paskiem 59pin do 5 niebieski 35pin do 2 czerwony z zotym paskiem 36pin do 3 czarny 39pin do 1
-
Montaż tempomatu A4 B5
A wiec posiadam ta kostke ()chyba) ale ni ejestem pewien czy mam wolne piny w niej bo cos sporo kabli z niej idzie A nie lepeij by bylo zamiast dokladac pinow wpiac w kable za kostka takimi szybkozlaczkami
-
Montaż tempomatu A4 B5
Czyli zdemontować podszybie i osłonę Ecu i zapodac fote.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Rozumiem że Ecu jest przy podszybiu? A kable którędy puściliscie?
-
Montaż tempomatu A4 B5
Witam. Posiadam a4 z 2000r 1.9 silnik AHH. Według której instrukcji mam się kierować w instalacji tempomatu? Bo przeczytałem cały wątek i trochę zgłupiałem
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
Ale autorowi chodzi o swiece dogrzewajace uklad chlodzenia a nie swiece zarowe silnika
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
Chodzi o dogrzewacz silnika. Nie wiem czy w audi ale w Vw cos takiego jest
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mi Vag tacho USB 3,01 odczytał pin z licznikow 1/2 fis 2000r. Problem byl z fisem ale on byl z 2003r.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Vag tacho USB