Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
klient był chyba strasznie zaskoczony wyglądem mojej furki - chyba spodziewał się B8 pierwszy klient a ja juz mam dość - chyba jednak nie będę sprzedawał
-
Spoty Olsztyńskie
to może przełożymy nasz spocik o tydzień - co wy na to ?
-
Spoty Olsztyńskie
ja
-
Spoty Olsztyńskie
no właśnie - co tu taka cisza ?
-
Strefa Śmiechu
rozgrzewka to podstawa - czy to na siłowni czy na bieżni i nie za bardzo mogę zrozumieć co tu śmiesznego a żeby nie było OT :
-
Spoty Olsztyńskie
tylko nie w ten weekend ludziska :ranting1:
-
Spoty Olsztyńskie
no i pojechali po mnie duży nawał spraw sprawił, że czasu ostatnio mało się zrobiło ale na następny spocik może w końcu dotre ... (choć nie powiem, bo ostatnio się wybierałem ale niespodziewani goście mi się zjawili)
-
Spoty Olsztyńskie
radocha jest i to przednia bokiem polatać po lodzie
-
Spoty Olsztyńskie
no chłopaki - dziś byłem na krzywym poślizgać się :> nawet ładnie zrobili ten tor tam
-
[ALL B5] AVANT klapa bagażnika nie zamyka się - problem z zamkiem
nie napiszę bo nie wiem - nie rozbierałem tego u siebie (wziąłem do domu żeby sprawdzić, ale to jest poskładane na nity więc jak rozbierzesz to ciężko bedzie poskładać, a samochód musialem zamknąć - zaczęło działać w domu). ps.U mnie też ładnie chodziło.
-
[ALL B5] AVANT klapa bagażnika nie zamyka się - problem z zamkiem
tapicerkę trzeba ściągnąć. Ukażą ci się tam 2 nakrętki podtrzymujące zatrzas - tyle że to u mnie czyli w B5 a ty masz B6 więc może być inaczej
-
[ALL B5] AVANT klapa bagażnika nie zamyka się - problem z zamkiem
problemem okazał sie zatrzask, który jest nierozbieralny (lub jak kto woli rozbieralny tylko 1 raz ). Rozwiązaniem problemu jest po prostu wymiana na drugi.
-
[ALL B5] AVANT klapa bagażnika nie zamyka się - problem z zamkiem
dziś pojawił się u mnie problem z bagażnikiem Jak w temacie - chodzi o klape bagażnika, której nie mogę zamknąć. Otworzyłem klape bez problemów ale nie mogę jej zamknąć bo zamek nie może zaskoczyć. Miał może już ktoś z Was taki problem ? Próbowałem zamknąć zamek śrubokrętem i nie załapuje, więc odpada regulacja ucha przy podłodze bagażnika.
-
Spoty Olsztyńskie
no właśnie - 100 lat Mareczku :>
-
Spoty Olsztyńskie
Michał daj znać jaki aku to spytam sie ile by wyszło - może będę potrafił załatwić taniej
-
[ALL B6] Odłączenie ECU czy wyskoczą błędy?
wymieniałem u siebie ostatnio uszczelke pod ecu i to też wiązało się z odpięciem kompa. Po włożeniu wszystkiego na swoje miejsce i zasileniu nie pokazały sie żadne błędy więc raczej na spokojnie. Jedyne co to skasujesz sobie dzienny licznik ale to pewnie już wiesz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Spoty Olsztyńskie
jak tam a3 wam się spisuje Grzesiu ?
-
Spoty Olsztyńskie
przyjde pozarażam was i będziecie źli - choć z drugiej strony to zawsze trochę wolnego w robocie
-
Spoty Olsztyńskie
narazie musze odpuścić z żalem
-
Spoty Olsztyńskie
siemka najlepsza EKIPA - niewiel mnie tu ostatnio ale to kwestja mojego zagonienia (jakoś ostatnio mało tego czasu się zrobiło, no ale co do czego to od czasu poczytam co tam sie dzieje w świecie ) [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________niestety nie tym razem - muszę sie wyleczyć. Od czasu jak mi mała poszła do przedszkola to średno co 2 tygodnie jestem u lekarza z jakimś wynalazkiem z przedszkola może następnym razem bo z chęcią napił bym sie piwka z Wami
-
Spoty Olsztyńskie
WSZSYTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2011
-
Strefa Śmiechu
http://www.zajawkowo.pl/film/1643/audi-a4-quattro-kolejna-reklama-z-psem/