Treść opublikowana przez zbychzz
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
no dobra - przeczytałem dwa razy ten wątek od początku do końca i zacząłem podłączać te domykanie szyb i d*pa ! Czy może ktoś konkretnie napisać, które kabelki trzeba zewrzeć ? Chodzi mi o kolor kabelków i ich umijscowienie (czy to są kabelki w beżowej pierwszej dostępnej wtyczce, czy jeden jest z tej wtyczki a drugi skąd indziej). A no i jeszcze tylko dodam że mam samochodzik z drugiej połowy 97r.
-
Spoty Olsztyńskie
no co jak co ale te nasze fotografy to chyba na następny miesiąc zapodają jakieś dobre fotki do konkursu :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
no Karol, dzięki za głosik (tak szczerze to bardziej mi chodziło o frekwencje niż o głos na moją b5 ale tu akurat nie będę ukrywał że się cieszę
-
Spoty Olsztyńskie
no chłopaki - musze się pochwlić, że wziąłem udział w konkursie na zdjęcie z swoją b5 - ciekawę czy ktoś jeszcze z naszej ekipy weźnei udział w konkursie na następny miesiąc :gwizdanie:
-
[B5 AFB] Jakie turbo?
zobacz tutaj kwiatko, bo jest tam pare ciekawych informacji (w naszym zakolegowanym forum ) http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=86937&highlight=afb
-
[B5 AVG] Problem ze światłami
wszystko jest w porządku - światełko kierowcy masz specjalnie niżej żeby kierowników z przeciwka nie oślepiać
-
[B5 AFB] Jakie turbo?
no widzę kwiatko że z grubej rury ładujesz - na ponad 200 koników
-
Spoty Olsztyńskie
po samym programie bedziesz mial co najmniej 180 koników więc to chyba nie tak mało
-
Spoty Olsztyńskie
no no no Karol - po wątku z turbawką do twojej bryczki coś mi się wydaję, że Cię zaraziłem chipem
-
Spoty Olsztyńskie
przyjechało kilkoro małych Audimaniaków a Marian od razu flachę chciał wyciągać
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
no kwiatko, jak będziesz tak często przyjeżdżał na spoty jak teraz to ci kupimy taki: http://allegro.pl/item742823359_1_zl_bez_minimum_zegarek_lovely_cartoon_bcm.html- Spoty Olsztyńskie
szukam ale nie mogę znaleźć - może Grzesiek coś znajdzie :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
no już nie przesadzaj -kilka słow typu register itp to raczej zrozumiesz, a co do obrazków to są tam na pewno co do tego elementu to też nie zabardzo wiem o co chodzi- Spoty Olsztyńskie
etka jest dostępna online http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A4Q/1998/219/53/2650028/#7 wystarczy się zarejestrować i można śmigać- Spoty Olsztyńskie
Picia ostatnio jakoś przestał się pokazywać- Spoty Olsztyńskie
:>- Spoty Olsztyńskie
:>- Spoty Olsztyńskie
twoje jeszcze widać jak wyprzedzisz - jak wyprzedza sero to tylko oczy pewnie przecierają żeby upewnić się że coś ich wyprzedziło- Spoty Olsztyńskie
oj teraz się zacznie zabawa - a jest czym. Już widze jak Marian rozgania towarzycho bm-ek na spocie- Spoty Olsztyńskie
Marian ja mam kabelek ale problem z kompem bo bateria bardzo słaba u mnie. Przywieź kompa to będziesz mógł podziałać - chyba że kto inny jeszcze może przywieźć vag'a :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
szybko zadane te pytanie - niewiadomo czy plany sie nie zmienią do niedzieli ja raczej będę - przynajmniej mam taki zamiar- [ALL B5] podsufitka avant - będzie pasowała po liftowa do wersji przedliftowej ?
dzięki ArtJG za bardzo pomocne informacje- [ALL B5] podsufitka avant - będzie pasowała po liftowa do wersji przedliftowej ?
od dzięki za podpowiedź - napisz jeszcze proszę czy na pewno będzie pasować czy nie jest to pewne na 100%- [ALL B5] podsufitka avant - będzie pasowała po liftowa do wersji przedliftowej ?
hejka, tak jak w temacie: czy bawił się już ktoś przekładką podsufitki. Chciałbym założyć podsufitkę z wersji poliftowej do mojej furki, która jest jeszcze przedliftową (avant). Zastanawiam się czy wszystko by pasowało czy trzeba coś rezać, dziurawić itp. - Spoty Olsztyńskie