Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
dobrze że na tym tylko się skończyło, bo jak tłoczek o zaworek zachacza to już nie jest różowo
-
[B5 AVG] Przewód (rurka) podciśnienia sterowania VTG (kierownicami turbiny)
no z takim testem to już teraz będzie się ciężko oprzeć takim przewodom. A tak przy okazji to bedzie test na minimalnej temperaturze Fajnie, że Robert pomyślał o prtoblematycznych przewodach podciśnieniowych i podzielił się rozwiązaniem na forum - dobra robota
-
[B5 ABC] Quattro i nierówno zużyte opony
a ja bym zaproponował zacząć jeszcze raz od początku przygodę z forum - najlepiej od szukaj
-
Spoty Olsztyńskie
a coś mi jakieś odgłosy wchodzą do kabiny od strony kolumny kierownicy przy skręcaniu w lewo (teraz przestało ale będę musiał coś z tym zrobić)
-
Spoty Olsztyńskie
ano trafiłem ale nie było to takie proste skręca się w dół przed samą gazetą olsztyńską i jedzie do samego końca w szereg garaży. Tam jak na razie są dwaj mechanicy z czego jeden jest Adama, ale niebawem bedzie tam 3 mechaników bo Paweł69 się przeprowadza tam również.
-
[ALL B5] Montaż czujnika parkowania - gdzie ?
ja kupowałem czujnik stig na allegro (http://allegro.pl/item643631677_najlepsze_czujniki_parkowania_stig_wyswietlacz.html) tylko bez wyświetlacza. Dobra temp. pracy no i ten stig całkiem całkiem jeżeli chodzi o firmę (po pół roku napisałem o problemie przerywania i naprawili mi czujniczek bez problemu na gwarancji no i szybko bo 3 dni czekałem).
-
[ALL B5] Montaż czujnika parkowania - gdzie ?
a ja mam zamontowane tak jak w oryginale w listwie i działa (zaleta czy też wada to dzialanie jego na nierównościach, np: przy dojeżdżaniu do krawężnika wykrywa mi krawężnik ale to już jest kwestja regulacjia). Co do zdjęć to jest tego troche na naszym forum więc wystarczy tylko poszukać.
-
[B5 1Z] Skrzypi przy kręceniu kierownicą
Dzięki Darek za pomocne odpowiedzi - dam znać pod koniec tygodnia co było przyczyną (bo mam nadzieję że znajdę )
-
Spoty Olsztyńskie
no i jaka ładna b7 pojawiła sie dzisiaj na spociku
-
Spoty Olsztyńskie
no jak tam Grzesiu twój licznik się spusuje ?
-
[B5 1Z] Skrzypi przy kręceniu kierownicą
Dzięki Darek za podpowiedź - napisz jeszcze tylko czy dużo przy tym roboty (no i co trzeba ściągnąć żeby wymienić).
-
[B5 1Z] Skrzypi przy kręceniu kierownicą
przejadę się do magika jakiego w okolicy i zobaczymy co to może być - zaczyna mi to co raz bardziej przeszkadzać (aha a pojawiło mi sie to po przejażdzce po wertepach)
-
Spoty Olsztyńskie
no i nie udało mi się przyjechać na spocika ;(
-
[B5 1Z] Skrzypi przy kręceniu kierownicą
no cóż - chciałbym odświerzyć temat bo u mnie zaczęło dziać się to samo: przy skręcaniu lecz tylko w lewo zaczyna wydobywać się odgłos ocierającej się gumy - co to może być ?
-
Spoty Olsztyńskie
to ja też się pochwalę że byłem tam kiedyś no i oczywiście też to była kwestja przypadku.
-
Spoty Olsztyńskie
i oby to była przyczyna. W każdym bądź razie gdyby nie to było, to przynajmniej spryskiwacz będzie ci działał
-
[ALL] Czy padnięte łożysko w przednim kole może ściągać auto ?
tak jak poprzednik: SPRAWDZIĆ GEOMETRIĘ no i wahacze przy okazji.
-
[B5 AHH] Dziwne wskazania temperatury
no to weź miernik przy okazji, bo ja mam nie za dokładny. Może jakiś forumowicz napisze o podobnym problemie i rozwiązaniu.
-
[B5 AHH] Dziwne wskazania temperatury
no no Grzesiu, taka furka i na dziendobry taki problem ;( mi coś sie wydaje że tu coś z licznikiem było kombinowane na to co piszesz (może ktoś po swojemu robił przeróbkę - zobaczy czy licznik nie był zamieniany, bo być może będzie coś trzeba porobić przy kabelkach z tyłu licznika. Przy okazji sprawdziłbym jeszcze ładowanie czy wszystko ok (u mnie licznik umierał na chwilę co prawda jak było za niskie, ale tak dla wykluczenia).
-
Spoty Olsztyńskie
u mnie w piwnicy czeka na dobre czasy
-
Spoty Olsztyńskie
no Łukasz - nie bądź tak b.pesymistycznie nastawiony. Mam nadzieje że pojawisz się szybciej
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu
na pewno, ale pewnie też bym tak zrobił gdyby tak się dało a tu się nie dało no i dlatego trzebabyło zdejmować zderzak
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu
jeżeli chodzi o pasek to mam taki sam u siebie i jest ok, reszta to raczej nie podpowiem. Mała sugestia to sprawdź sobie jeszcze przy okazji łożysko od napinacza paska od klimy czy nie ma luzów bo ja takie u siebie też wymieniałem, a była do tego potrzeba rozkladania zderzaka bo śruby nie dało się bez tego odkręcić (przypieczona).
-
[B6 AVF] Bicie kół przy dotknięciu pedału hamulca
a czy ty czasem nie masz problemu z ABS'em ? Proponuję wyjąć bezpiecznik od ABS i zrobić jazdę próbną, bo bardzo prawdodpodobne że to właśnie coś z pierścionkiem lub czujnikiem.
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu
tak jak pisze grzes1150 pompa jest napędzana innym paskiem w AFN'ie ale nie zastanawiaj się tylko wydaj te pare groszy więcej i wymień bo możesz sobie zaoszczędzić nerwów i pieniążków na przyszłość (jak piszą inni po wykrzaczeniu sie pompy znowu będziesz musiał zdejmować zderzak a po co jeżeli możesz to od razu teraz wymienić)