Treść opublikowana przez zbychzz
-
[ALL B6] Jak zabezpieczyć halogeny przed kradzieżą ?
jak będą chcieli ukraść to ukradna (no chyba że partacze jakieś) ale zawsze można zamontować alarm z gps'em i auto namierzyć razem ze złodziejami.
-
[B5 AFN] Utrata mocy i zmiana głosu silnika podczas jazdy
wtryski mozna sprawdzić na VAG'u. A przed tymi logami to może lepiej upewnij sie czy pasek nie jest luźny bo jak będzie i będziesz chciał sobie robić logi dynamiczne to możesz narobić sobie poważnego problemu,
-
[ALL B6] Jak zabezpieczyć halogeny przed kradzieżą ?
oznacz halogeny a później na klej albo łańcuch - ale tak jak pisze edmondo nie wiem czy warto bo i tak się znajdzie jakiś amator cudzej własności i rozpierniczy ci jeszcze zderzak
-
[B5 AFN] Utrata mocy i zmiana głosu silnika podczas jazdy
fajnie byłoby gdybyś podłączył sie pod komputer bo tak będzie ciężko powiedzieć co się stało. Możliwe że spierniczyli sprawę przy rozrządzie skoro piszesz że ostatnio przy nim grzebali a równie dobrze może być co innego. Zwróć uwagę jeszcze czy nie kopci i czy zapala normalnie.
-
Spoty Olsztyńskie
no masz niezłego mechanika [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 21:20_________________________________________________choć swoją drogą to dużo troche wyszło kasiurki za te części
-
Spoty Olsztyńskie
a gdzie ty Skrzypek załatwiłeś sobie pierścień ABS'u ? wiem że jeżeli chodzi o nowy to tylko w komplecie z przegubem można kupić - samego się nie da (ja nie dałem rady znaleźć).
-
Spoty Olsztyńskie
no niestety ;(
-
Spoty Olsztyńskie
narazie czekamy na konkretne informacje, ale na ostatnim spociku SeroC4 zapowiadał że przyjedzie do Olsztyna w niedługim czasie - będziecie mogli posprawdzać swoje rumaki
-
Spoty Olsztyńskie
niedługo będzie okazja żeby sie ŻUŁAWY do nas zjechały - będzie hamownia
-
Spoty Olsztyńskie
no Skrzypek do dzieła - tylko z krzesełek nie pospadajcie
-
Spoty Olsztyńskie
heee no to się poznajemy a wracając do fotek to my tu nawet filmik mieliśmy z jednego spocika :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
widzę że Patrykbor chce koniecznie podgonić z pogaduchami a przy okazji to fajnego gifa udało ci się poskładać z tymi a4-kami
-
[ALL B5] Prędkościomierz przestał działać
u mnie to miałem problem z licznikiem, który czasami sam sie wyłączał (nic nie wskazywało ale było oświetlenie). Ku mojemu zaskoczeniu po wymianie regulatora napięcia w alternatorze (był uszkodzony) problem znikł i znowu moge cieszyć się sprawnym licznikiem - wniosek: sprawdź również napięcie ładowania czy jest odpowiednie (u mnie było za małe napięcie).
-
Spoty Olsztyńskie
Taktuś, a może by tak wkleić wątek jako główny o tej hamowni, co ma stanąć być może na policyjnym parkingu w olsztynie. Pewnie i SeroC4 by sie trochę rozpisał z informacjami jak gdzie i kiedy :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Wymiana uszkodzonego pedału gazu
no wiesz ... fajnie że se naprawiłeś to ale nam raczej chodzi o coś bardziej wyrafinowanego (jakbyśmy myśleli o klejeniu to byśmy się pytali o klej a nie o wymianę)
-
[ALL B5] Po włączeniu klimatyzacji nierówna praca silnika
pasek jest ok bo był ostatnio zakładany.
-
[ALL B5] Po włączeniu klimatyzacji nierówna praca silnika
Witam, Mam problem z moim afn-em tak jak w temacie: po włączeniu klimatyzacji na postoju silnik automatycznie zaczyna nierówno pracować. Pojechałem do specjalistów od klimatyzacji, którzy stwierdzili że układ jest pełny (środek chłodzący). Ma ktoś pomysł co tu jest nie tak (jakieś łożysko czy co innego) ?
-
Spoty Olsztyńskie
no jakoś tak nie było okazji, ale po twojej odpowiedzi to nasuwa sie kilka myśli co do okoliczności jak znalazłeś ten parking
-
Spoty Olsztyńskie
Marek, napisz którym miejscu jest ten parking na Rusi żebyśmy tam się nie szukali
-
Spoty Olsztyńskie
ja też postaram się przybyć
-
[B5 AFN] Trzęsie skrzynią biegów przy mocniejszym dodaniu gazu
hmm... dziwna sprawa. Napisz jeszcze przy jakich obrotach tak zaczyna trząsać - swoją drogą to zwróć czy to nie aby nie trzęsie jeszcze czym innym bo przy wyższych biegach możnabyłoby zaobserwować latanie kierownicy przy przyspieszaniu ale to już wtedy koło dwumasowe się kłania.
-
[B5 AFF] Źle działająca tylna wycieraczka
miałem podobny problem u siebie tyle że z przednimi wycieraczkami - czasami machnąłem manetką w góre i w dół żeby obrócić raz wycieraczkami to mi zacinało się i tak sobie chodziło cały czas aż się przekaźnika nie wyjęło i tak od czasu do czasa aż w końcu wymieniłem przekaźnik ale do tego czasu jeździłem ze zdjętą obudową pod kerownicą żeby te wycieraczki wyłączyć. W aso z jakieś 3 miesiące temu przekaźnik kosztował 170 zł a na allegro już od 30 zł.
-
[B5 AFF] Źle działająca tylna wycieraczka
drogi kolego - zgadza sie że ten przekaźnik jest na przód, ale w nim jest równeż cewka sterująca tyłem - czyli musisz go jednak sprawdzić (zresztą pewnie dlatego jest on taki duży). Co do książeczki sam naprawiam to nie pisz że to lipa, bo tam można znaleźć na prawdę cenne informacje (min. schemat elekt. na którym widać jak jest podłączona tylna wycieraczka przez przekaźnik). Tak że nie marudź tylko bierz się za ten przekaźnik, a jeżeli nie będzie to on to dalej tak jak pisałem wcześniej.
-
[B5 AFF] Źle działająca tylna wycieraczka
coś tu kręcisz z tymi przekaźnikami - co pamiętam to chyba nr 377 (w drugim rzędzie taki DUŻY przekaźnik po prawym skraju). Zobacz czy to nie on. Później zostaje do sprawdzenia manetka a na koniec zostaw sobie kabelki (możliwe że przy nawiasach klapy się przetarły).
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
było było ale zawsz można jeszcze raz zobaczyć bo po takim filmiku to aż miło.