Treść opublikowana przez zbychzz
-
[B5 AFN] Wtryski - regenerować czy kupić nowe ?
ok, dzieki Irek. Wolałem sie upewnić bo może nie teraz ale na przyszłość myślę również o Rogalu i to tak dla pewności. :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wtryski - regenerować czy kupić nowe ?
Irek, nie za bardzo mogę zrozumieć o co wywnioskować z twojej odpowiedzi - czy ty tu zachwalasz wiedzę Rogala czy piszesz że nic nie wie ?
-
[B5 AFF] Źle działająca tylna wycieraczka
miałem podobną sytuację - okazało sie jednak że silniczek był uszkodzony mimo jego dzialania na akumulatorze. Wniosek to uszkodzona elektronika w silniczku ;( żeby sie upewnić to podepnij sprawny silniczek i prawdopodobnie pójdzie. Moj silniczek przy załączaniu wykonywał bardzo krótkie ruchy po przesterowaniu manetką za pierwszym razem ale widoczne tylko jak zawieszony silniczek byl na kabelkach klapy bo poznać było po jego drgawkach.
-
Spoty Olsztyńskie
nie z nie za wiele może ale jaka jakość i prawie wszystkie poliftowe - wam to się tam powodzi
-
Spoty Olsztyńskie
myślałem że przyjadę na spocik ale jednak nie dałem rady (dziś urodzinki mojej córy wyprawiam
-
Spoty Olsztyńskie
Podzielę sie dziś przygodą jaka mnie napotkała. miałem przygode na parkingu pod tesco - zresztą już druga w tym tygodniu. Najpierw jakiś grat zapalil sie, obok którego zaparkowałem i straż go gasiła a ja byłem zaparkowany w zderzak do tego ogniska. Ale do tej pory nic nie zauważyłem więc chyba nie będzie żadnych strat z tej przyczyny mimo że strażacy lali moją bryczke. A dziś KATASTROFA - jakiś SK... prawdopodobnie chciał ukraść mi moje QUATTRO !!! Wsiadam do środka i patrzę a tu szyba pasażera otwarta do połowy (jak wychodziłem była zamknięta na bank) i maska przednia nie domknięta Nie wiem co robić ale wiem że jakbym tego dupka dorwał to bym go zaj... Jutro będę znakował moje 4 kółka na każdym elemencie i to nie tylko dla zasady a myślałem że te czasy złodzieja zaczęły zankać a tu taki numer
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
co za debil z tego kierowcy - zabranie prawka to jedno ale do tego powinien zobaczyć pare zdjęc co sie dzieje po takich przejażdżkach i pogadać z trzema co przeżyli wypadki przez takich jak on !
-
[B5 1Z] Wymiana uszkodzonego pedału gazu
w aso to można kupić tę nakładkę ale z całym pedałem - więc pytanie jak powyżej czy dużo roboty przy jego wymianie ?
-
[B5 1Z] Wymiana uszkodzonego pedału gazu
no właśnie tylko czy ten pedał już ktoś wymieniał ?
-
[B5 1Z] Wymiana uszkodzonego pedału gazu
nikt jeszcze tego nie rozbierał ?
-
[B5 AFN] Nie można włączyć długich światel - drogowych
z tego co piszesz to manetka - prawdpodobnie pomoże zabawa z jej stykami i po kłopocie
-
Spoty Olsztyńskie
wszystkiego najlepszego TAKTUŚ
-
Spoty Olsztyńskie
tutaj to ja popre taktusia - parkujemy tyłem
-
Spoty Olsztyńskie
dziś wyprzedzała mnie a4 w kortowie - podobna do taktusia (czyżbyś to ty Marek mi dawał te znaki świetlne ? ) - nie przypatrzyłem się za dobrze bo skręcałem (zresztą było ciemno bo to gdzieś z godzinę temu). Tak ładnie popadało śniegu to i chciałem się pobawić trochę na parkingach na kortowie ale okazało sie że trochę za drogo (ochrona łapie blokując wyjazd z parkingu i później czekacie sobie razem na mandat od policji). Dziś widziałem jak tam paru przyblokowali i policja ich spisywałe - ale paru tam się wywinęło
-
Spoty Olsztyńskie
no nieźle Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
no nie powiem - ja dałem sie skusić tej pogodzie bo przy takim śniegu ...
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
to jeszcze coś o quattro: http://vimeo.com/2953811
-
Spoty Olsztyńskie
przecież jestem spokojny pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
ponieważ go znam - byłem u niego w warsztacie i wiem że zna się na rzeczy i ma profesjonalny sprzęcik. Zresztą jakbyś poczytał wjęcej na forum to byś nie zadawał takich pytań ;(
-
Spoty Olsztyńskie
a pytałeś Pawła ( PAWEŁ69 ) ? podejrzewam że dla niego to bułka z masłem
-
Polecam w Olsztynie
ja też musze się pochwalić, że bylem u Pawła. Szybko załatwiony temat z elektryką (a nie był to typowy problem), a i przy okazji pare innych rzeczy podpodowiedział i sprawdził. Z całą odpowiedzialnością POLECAM i pozdrawiam ma sie rozumieć
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
najlepiej we 2 osoby - jedna osoba zwiększa obroty (przez pedał gazu oczywiście ) a druga obserwuje sztangę. Ruch powinien być wykonany gdzieś ponad 1cm. Można też przy pomocy wężyka z podciśnieniem, tego który idzie z zaworku n75 do turbiny (nad turbiną) - na zapalonym silniku ściągasz go i nakładasz i wtedy obserwujesz czy sztanga w ogole się porusza. Ogólnie rzecz biorąc to można byłoby zrobić logi bo przez nie można elegancko wysunąć diagnozę, ale jak się logów nie ma jak zrobić to i ta metoda nie jest zła choć nie tak skuteczna jak vag (reszte informacji z pewnością znajdziesz na forum bo był ten temat poruszany tysiąc razy).
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
mi ostatnio też stracił strasznie tę moc 110 km może to nie za dużo, ale DUŻO wjęcej niż w sytacji o której piszesz. Okazało się żę wężyk mi się wysunął z zaworku n75 ale po podłączeniu nie wiele się zmieniło. Poruszałem trochę sztangą i ... MOC wróciła. Wiadomo że turbina do czyszczenia ale przynajmniej na razie nie będę oglądał wyprzedzających mnie kierowców maluchów.
-
[B5 AFN] Padła turbina
to prawda ale to już zależy od finansów - różnica jest na pewno w żywotności ale i też ogromna w cenie. Regenerować już mozna poniżej 1000 pln w pożądnych zakładach a nówka to ponad 2 razy droższa spokojnie ;(
-
[B5 AFN] Problem z tylną wycieraczką
a na pewno dobrze sprawdziłeś tę kostkę ? zobacz czy wystkie kabelki przewodzą - możesz mieć przewę w kabelkach na przejściu przy nawiasach w gumie (często tam się kabelki przerywają).