Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
oj dziś bez klimy byłoby ciężko
-
Spoty Olsztyńskie
no niestety dziś nie udało mi się zawitać na spocik ale za dwa tygodnie mam nadzieje będzie można się spotkać
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
Piszesz czysto teoretycznie czy znasz to z doświadczeń w praktyce? widzę że kolega pewnie wszystkie rozumy pozjadał i jest b.mądry ! jak dla mnie możesz sobie jeździć przez cały czas na ręcznym - pewnie wtedy będziesz mógł jeszcze innym podać pare innych lepszych super pytań mam quattro ale nie zdarzyło i pewnie nie zdarzy mi się ręcznego zaciągać, bo ja tam wolę jeździć sprawnym samochodem . a i daj jeszcze info ile razy grzebałeś się przy napędzie w celu naprawy. (a tak przy okazj skoro jesteś takim praktykiem to nie podawaj też teoretycznych danych dla mocy tylko z hamowni bo pewnie też bzdury podali )
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
tak jak już było napisane wcześniej - ręczny w quattro tylko do postoju. zaciąganie podczas jazdy to tak zwana inwestycja na przyszłość (wymiana uszkodzonego torsena na sprawny)
-
[B5 AHU] Dziwne zachowanie silnika przy dochodzeniu do 4tys. obrotów.
zawsze możesz poprosić klubowego kolege z okolicy
-
[ALL B6] Wymontowanie licznika
normalna sytuacja bo w liczniku jest puszka z immo
-
[B5 AHU] Dziwne zachowanie silnika przy dochodzeniu do 4tys. obrotów.
może wchodzi w tryb awaryjny - tak jak pisze wojtekce dobrze byłoby najpierw podpiąć sie pod komputer a później kombinować
-
Spoty Olsztyńskie
no dziś znowu o mało co nie przywaliłem samochodem - i znowu sprawka tych żubrów - a właściwie ich braku ktoś je zwinął z olsztyna !
-
Spoty Olsztyńskie
patrzyłem przez sklepik gajosa i wychodzi około 200 pln za komplecik
-
Spoty Olsztyńskie
no to szczęśliwe numerki: 8D1 819 401 8D1 819 402 8D1 819 447 8D1 819 422
-
Spoty Olsztyńskie
szukałem i szukałem - po trzecim podejściu w końcu udało sie znaleźć te numery (mimo co dziękuję za dobre chęci Patryk)
-
Spoty Olsztyńskie
no to teraz marian będziesz nas tu uczył wszystkich chłopaki mam prośbę bo sam nie potrafię znaleźć u siebie w etce numeru części - chodzi mi o podszybie do a4 poliftowej (te przy wycieraczkach i ta druga część, która już siedzi pod maską) - pomożecie ?
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
1 czy 4 razy w roku ale na liście by był i to można byłoby zobaczyć - na pewno nie dałoby to 100 % pewności ale zawsze coś
-
[B6 AVF] Bicie kół przy dotknięciu pedału hamulca
byle tego piwka nie zadużo, żeby przy hamowaniu te klocki nie powypadały
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
a może by tak poprostu stworzyć listę tych, na których trzeba uważać ? fanie byłoby przed zakupem sprawdzić czy jest taki sprzedawca jest na liście czy nie.
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
co do tych oszustów to niestety jest jeszcze jeden taki od ramek pod tablice - Pietro3. Coś się wydaję że to też jeden z tego typu (http://www.a4-klub.pl/smf/iv_edycja_zakonczona_prosze_juz_nie_zamawiac-t64497.315.html). Plus dla Roberta za załatwienie sprawy z policją - przynajmniej sobie może ten złodziej przemyśli pare rzeczy podczas eskapad do Rzeszowa
-
Spoty Olsztyńskie
posiało te żubry po całym olsztynie - o mało nie przywaliłem w gościa z przodu jak zobaczyłem takiego koło rolnika co do rajdu to mogłaby być dobra zabawa [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:17_________________________________________________no ponoć Marian się obronił na magazyniera - gratulacje !!! przyznaj się no to Marian co to teraz masz za tytł
-
Spoty Olsztyńskie
jeżeli chodzi o starszą wersję to ustawienia języka są tak jak poniżej na fotce:
-
[B5 AFN] Lekko kopci przy obciążeniu
gdyby byłby to dym koloru niebieskiego czy białego to bym sie zaczął wtedy przejmować ale nie z takim kolorkiem
-
[B5 1Z] Która przepływka - różnice cenowe ?
zamiast cudowania napisz do Tomka (TOM77) na pw i pewnie u niego kupisz oryginał, bo innego bym nie kupował.
-
[B5 AFN] Lekko kopci przy obciążeniu
u mnie jest taka sama sytuacja - przy przyspieszaniu pokopci sobie trochę ale nie uważam żeby to było jakieś nienormalne zachowanie (w końcu to diesel)
-
Spoty Olsztyńskie
nie, nie - ja sobie narazie odpuszczam why? warunki chyba już spełniasz :> pozostały tylko chęci :> dobra dobra - już nie podpuszczaj ! narazie jeszcze się powstrzymam, ale za jakiś czas czemu by nie
-
Spoty Olsztyńskie
nie, nie - ja sobie narazie odpuszczam
-
Spoty Olsztyńskie
pewnie marian tak się śpieszył i dlatego tego jednego z-eta po drodze stracił (zresztą na obydwu forach ) no to przybyło nam o jedną małą nową klubowiczkę - pozdrowionka no i gratulacje Michał !
-
Spoty Olsztyńskie
a w ogóle to ktoś będzie na tym spocie ?