Treść opublikowana przez zbychzz
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
co do powyższego, widziałem podobny filmik - główny bohater (wystrzelony) zmarł po kilku dniach przez obrażenia wew. jakich doznał podczas "skoku" (ten też nie wygląda za wesoło bo prawdopodobnie uszkodzony kręgosłup ale żeby nie było ot https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ATfkODJRLe4#t=0- Spoty Olsztyńskie
Dużo śniegu, smacznej rybki, lekkiej i niegroźnej chrypki, uśmiechu od ucha do ucha i pogody ducha w nadchodzące święta !!!- Spoty Olsztyńskie
a spytam znajomego bo ostatno szukał, jak nie znalazł to odezwę się a tak przy okazji nie chce kto kupić czarnych półskór z b6 grzanych, bo mam takie u siebie na sprzedaż boczki też mam na sprzedaż w wypasie jakby co do kompletu...- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
wszystko jest jasno opisane w 1-wszym poście Krzycha czyli (2 x sprężynki PENTA najlepiej niebieskie + podkładki + uszczelki + 2 x siłownik KROSNO 650N 24520i)- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
może dlatego, że tamat w temacie jest jasno napisane AVANT- Strefa Śmiechu
hehehehe on chyba to wcześniej ćwiczył- Spoty Olsztyńskie
ładnie nawet wygląda ta srebrna a4-ka na zdjęciach- Spoty Olsztyńskie
ten licznik masz juz zamontowany i chcesz sprawdzić w samochodzie przez VAG-a czy na stole i chcesz przełożyć do samochodu ?- Spoty Olsztyńskie
co tak cicho się zrobiło - wszyscy trzeźwieją po tym piwie czy jak ?- Spoty Olsztyńskie
a co tu będę pisał jak nie wiem czy będę ... jak nie będę musiał wyjechać z olsztyna to pewnie się zjawie, bo dobrze byłoby zobaczyć wasze mordki Ostatnio napisałem że się zjawie, a że nie przyjechałem tożeście mnie obsmarowali jak ta lala co do tego stolika to chyba jednak byłoby warto zarezerwować bo sobota to może być troche ludzi- Spoty Olsztyńskie
ja tam się z przyjemnością przejade- Spoty Olsztyńskie
siemka Marek- Strefa Śmiechu
hamowanie na tzw. poduszce magnetycznej pewnie jeszcze się pytał co się stało, bo zaczął jakoś słabiej hamować ...- Strefa Śmiechu
Karol ma na noc przy Tobie- schowek z b8 do b6 ?
ja miałem problem z klamką, a wpadłem na pomysł z tego samego względu co Ty (schowek B6 > 250zł, schowe B8 > 50zł ). Sama klamka ok 150zł i nie zaciekawy sposób wymiany jej. Trzeba było by pomierzyć otwory na mocowania i sam schowek i porównać z B8.- schowek z b8 do b6 ?
to może już odpuść sobie myślenie... i po co ta głupkowata odpowiedź ? OT to w swoich wątkach pisz mądra i myśląca głowo !- Strefa Śmiechu
- schowek z b8 do b6 ?
Zacząłem się ostatnio zastanawiać nad schowkiem z b8 do swoiej b6-tki. Próbował może już ktoś takiego numeru ? Będzie to pasować ? zastanawiam się czy wymiary i mocowanie jest takie same czy jednak bardzo różni się ...- Spoty Olsztyńskie
bez przesady - chodzi w ogóle o części do rs4. O 2,7 na pewno trzeba bardziej dbać ale taki silniczek to i tak się dba chociażby za same przyjemne wgniecanie w fotel- Spoty Olsztyńskie
albo i x4- Spoty Olsztyńskie
z jakieś pół roku temu SID sprzedał rs4 w b5 za 35koła sam chodziłem jak w transie przez tydzień, ale odpóściłem ... także może uda ci się coś jeszcze fajniejszego znaleźć bo czasem jednak można złapać okazję.- Spoty Olsztyńskie
jak tam - nikt nie ma ochoty na spocika ?- Spoty Olsztyńskie
ktoś jutro ma ochote się zjechać na Ruś o 14:00 ?- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj - Strefa Śmiechu