Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, szukałeś zawiasu S-line: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198858.new#new[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 11:48_________________________________________________aaa sorry do sedana :-(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Apropo spisu powszechnego ;-) http://www.tvp.pl/krakow/aktualnosci/rozmaitosci/wyznawcy-kosmicznej-religii-w-spisie-powszechnym/4261656
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa ok ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no z racji tego że nowy kosztuje 5k to 2,2k to całkiem dobra cena
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sorry faktycznie B8 ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chociaż tyle ;-)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 13:55_________________________________________________Ktoś się tu ostatnio pytał o gwint KW do b7 ? Praktycznie nówka: http://allegro.pl/audi-a4-8k0-gwint-kw-typ-b8-sedan-i-kombi-i1542647440.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie wiem, przecież nie zaglądam ludziom za rękaw ;-) Jak będę miał problemy to będę dzwonił do Ciebie a nie do żony ;-)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 13:22_________________________________________________Nawet kiedyś myślałem aby załapać się tam jako informatyk tylko na praca.pl się chyba nie ogłaszają ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie dziwne ,pracuje w systemie 12-godzinnym dniówka nocka 2 dni wolnego, zatem wypada mi na rano do pracy co 4 dzień tak naprawde nie jestem sam hehe, OgR jakie ma to wady? Jak robiłem ostatni miesiąc na rano do popołudnia to też ma swoje plusy lecz dźwiganie tyłka codziennie jest męczące a tak co jakiś czas 2 dni wolnego czasem 3-4 i byczenie się w łóżku do 9 a nie szukanie budzika o 5 rano. Btw na osiedlu Kzm w NH sedan S4 ramki klubowe niedaleko apteki kto to ? no ok ale w jakiej pracy można tak robić bo nawet jak pomyśle to nie wiem ? stróżem nocnym nikt z Was chyba nie jest ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no chyba średnio ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma to swoje plusy i minusy ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziwnie ale w takim razie nie wnikam głębiej ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a gdzie Ty robisz że tak w kratkę chodzisz ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
mi się też nie pali bo zawias z takim przebiegiem chodzi mi jak nowy ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
trzeba sprawdzić ;-) narazie jeszcze siedzi na aucie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ponoć do sedana też pakują z avanta bo jest twardszy tył
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no ja się właśnie zastanawiam czy by nie sprzedać swojego kompletu 1BE i wsadzić gwinta. Wolałbym KW ale cena nowego zabija. Zastanawiam się tylko ile można krzyczeć za 1BE z amorami które mają najechane aktualnie 16000 km.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to spoko, dobrze wiedzieć dzięki kolego za info.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
armistead, a jak z twardością tego gwintu ? bo regulacji twardości tam nie masz i teoretycznie im go dasz niżej tym sprężyna mniej naprężona więc teoretycznie powinno być bardziej miękko ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Pablo, TY dzisiaj jechałeś opolską w okolicy 16:30 ? Widziałem czarną B5 w sedanie z ramkami klubo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jestem duży to we mnie łatwiej trafić jednak w razie W bym się pisał ;-)
-
Tuning w skali - Audi A4 1:24 / FotoStory
pewnie się rozbił na którymś zakręcie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moglibyśmy kiedyś zebrać ekipę i sobie postrzelac ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://citeam.pl/oferty/krakow/emocjonujace-potyczki-w-nieczynnej-fabryce
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
czarne na czarnym aucie wyglądałyby kox ale czarny kolor na feldze zmniejsza optycznie felgę.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no i pięknie ;-) ciekawe jak będzie z miękkością tego gwintu.