Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kojarzysz z klubu A3.net Jurka (nick Warhammer)? Pewnie gościa widziałem kiedyś na spocie tylko nie wiedziałem że to on a co ? Każda na pewno nie pasuje bo już sprawdziłem że od mojej B6 jest jakaś większą ale może od mniejszych modeli się uda coś dopasować, nie sądzę żeby Vag zrobił tego milion wersji ale dzięki za dobry trop, sprawdzę czy coś tam na śrubach nie ma przypadkiem wybitego... Zamówiłem dwa komplety takich śrub do A4 i do A3 i te nasadki pasują zamiennie niestety. Faktycznie i śruby zabezpieczające i nasadka mają numer, niestety trochę nie pomyśleli i numer na śrubie jest wybity na spodzie trzpienia śruby więc przy zakręconym kole go nie widać OGr udało Ci się sprawdzić jakie masz te nasadki? Póki co wiem już że nr 4 nie pasujeTeż mam nr 4Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
f*ck, zapomniałem :/ Poleciałem z roboty na trening, a później siadłem do pracy :/ Zaraz sobie zapiszę i zerknę rano w A3. Sorki wielkie stary. Kox kawałek:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dostałem dwa zestawy śrub + nasadki i kiedyś z pośpiechu jak przekłądałem koła to zapomniałem z A3 wyciągnąć tej nasadki i zrobiłem tą z A4. Te śruby generalnie są do bani bo wystarczy cokolwiek nabić w nią i i tak się jakoś odkręci na upartego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Każda na pewno nie pasuje bo już sprawdziłem że od mojej B6 jest jakaś większą ale może od mniejszych modeli się uda coś dopasować, nie sądzę żeby Vag zrobił tego milion wersji ale dzięki za dobry trop, sprawdzę czy coś tam na śrubach nie ma przypadkiem wybitego... Zamówiłem dwa komplety takich śrub do A4 i do A3 i te nasadki pasują zamiennie niestety.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam u siebie i w A3 ale czy na pewno będzie pasować to głowy Ci nie dam. Właśnie też nie mam pewności jak to będzie ale spróbować warto zanim zacznie się ciąć czy spawać. U mnie jest śruba na 13 zębów i średnica około 13 bez ząbków i 16 mm z ząbkami. Dasz rade sprawdzić u siebie? Spoko, w przerwie podejdę do auta. Dzisiaj jestem ACZY w robocie ale w zapasie powinienem też to mieć, przynajmniej wypadałoby aby było ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam u siebie i w A3 ale czy na pewno będzie pasować to głowy Ci nie dam. Trochę nas podlało ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zobacz w ASO, ostatnio kupowałem śrubę poduszki skrzyni. Zamówiłem jednego dnia na drugi była.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma takich samochodów ;-)
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Biegów brakuje :-) Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poszło PW.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tam widzę żę to wystawa a nie zlot ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee no to to podstawa jedziemy jutro czy w inny dzień? Zlot maluchów jest 14-16 sierpnia kolego. kolego od dzis w galerii Bronowice Kolego: http://meedia24.pl/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakbyś potrzebował coś sprawdzić to ja też mam tylko dawno mnie na spocie nie było. Ooooo jaki fajny, ile teraz taka zabawka ? Tam jakieś śmieszne silniki były o ile dobrze pamiętam?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee no to to podstawa jedziemy jutro czy w inny dzień? Zlot maluchów jest 14-16 sierpnia kolego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spoko, podrzucę Wam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na jakim srodku i ile?I3, 8gb, 500gb, 3g. Drugi Dual, 4gb, 120gb. Muszę je rozebrać, wyczyścić, ponakladac świeże pasty, termopady i postawić windy. Jak skończę to dam znać.Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Daj znać na PW ile wołasz. Pany, mam dwa lapki biznesowe. HP probook 13" modele 4330. Jakby ktoś szukał to piszcie na PW po szczegóły. Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gruszka, fajna eSa. Wracasz do OOOO czy na handel ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby Ajć :;/ A rozrządu nie robiłeś pewnie ? Tam jakiś element nie był wadliwy czasem czy to nie ten model ? Nie no rozrząd jest nowy ;-) łańcuch, rolki, napinacz jest już ten nowszej generacji poprawiony założony :-) No teraz jest nowy ale jakbyś to zrobił wcześniej to by pewnie nie przeskoczył ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby Ajć :;/ A rozrządu nie robiłeś pewnie ? Tam jakiś element nie był wadliwy czasem czy to nie ten model ?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Kapkę niżej kolego ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ile to cudo ? bo mnie korci coś większego Dogadamy się w razie W. Nie wolisz GTB17?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BRD do regeneracji mam jakbyś nie znalazł AWX-a.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Spoko, nie pali się ;-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Fajowo ;-) PS: Jakbyś kiedyś miał chwile to pomógłbyś mi zlogować szaraka. Dzisiaj ożył ;-)